V sanitarijah našli novorojenčka

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
V Centru varne vožnje na Vranskem so v sanitarijah našli novorojenčka. Na PU Celje so za STA portal potrdili, da poteka preiskava v smeri suma poskusa storitve detomora

Kako moraš bit tak gnoj od človeka, da nekaj takega narediš nemočnemu otroku...
bonk.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
teh zgodb je bilo včasih in ponekod še sedaj veliko... ampak slovenija je daleč prišla z varstvom žensk in načrtovanjem družine. omogoča kontracepcijo, abortuse in vse sorte supporta mamam v stiski, položaj žensk tudi ni odvisen od moškega in res takih zgodb praktično nimamo več. žal mi je punce, ki je mislila, da se nima kam obrniti drugam in na drug način, vendar ob vseh drugih možnostih, ki so na voljo pa ne morem, da ne bi dejanja najostreje obsodila.

glede na zgoraj napisano, pa si ne morem kaj, da ne bi pomislila, če vendarle mama tega otroka ne pade v kontekst "naših" navad. da greš celo nosečnost skozi, brez da bi kdo opazil, da rodiš nekje na wcju mimogrede, to si ne predstavljam ene tu živeče punce ali ženske, temveč kako žensko od nekod, kjer so pravila še vedno malo drugačna. Najbolj spet nastrada nekdo, ki je v še šibkejpem položaju kot ona. samo da so ga rešili!!! ne glede na njegov nezavidljiv položaj, gre mislim da, zanj lahko samo še navzgor.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
, vendar ob vseh drugih možnostih, ki so na voljo pa ne morem, da ne bi dejanja najostreje obsodila.

Kje? Tole sem napisala...
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Nedopustno. Pri strelu na mačko pa taka revolt.
Najstrožja obodba!
Ne pozabit pa na - že omenjeno - po porodo depresio. Bila jo je deležna prijateljica, za katero bi po 4 letih poznavanja dal roko vogenj. Metafoorično seveda!
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Poporodna depresija

A Jabe?
hysterical-1.gif

Tudi sem imela težave, kaj naj rečem... Ne tok depresija kot obsesija glede določenih stvari, zaradi česar so kasirali vsi okoli mene. Blažja prehodna oblika, spremenjena pa vseeno. Marsikatera gre čez kako spremembo, ponavadi so bolj blage pa hitro minejo, včasih pa pač ne. Zakaj pa mislite da patronažne hodijo v prvih dveh tednih 4X ali kolikokrat. Samo otroka gledat? Japajade. Tudi zato, da se kaj tacga ne zgodi. Med nosečnostjo pa vsak.mesec pri ginekologu, ki brez skrbi tudi porajta in vpraša kako je tudi kaj z mamo.

Težko je danes povprečni ženski pri nas zanositi, če noče, donositi, če noče, iti skozi nosečnost neopaženo in biti po porodu ravno tako neopažena. Tle je neki šlo zelo hudo narobe, da je ženska padla skozi. Ne glede na to, kje je razlog, da je dete končalo, kjer je. In če je ženska to storila da se je ognila odgovornosti, seveda vsak razume kot se eno mamo iz pekla. Da je vzrok v poporodno depresiji - lahko, ampak je mogla biti zelo aktivna tudi prej, da je ta bila neopažena nosecnica. 7 mesecev jo je prej lahko nekdo gledal, če ni šla zelo s poti, da se je skrivala. Potem je pa poporodna depresija že malo vprašljiva ali mrbit samo nadaljevanje že predporodne odločitve otroka zatajiti.

Res...moja prva misel je bila neka najstnica, bog ne daj na začetku najstniških let, ki je bila enkrat dovolj pametna za sex pa premalo za njegove posledice pol je pa tole ratal.... Ne vem... Če gre za naše gore list oziroma nekdo ki zivi v naši družbi.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
dosti lažje bi že bilo, če to ne bi bila tabu tema, pa bi se lahko odkrito o tem pogovarjali, tak pa ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Vsi ki omenjate poporodno depresijo
Nisem vedel da se ta zacne ze 9 mesecev pred porodom. Sodec po imenu sem sklepal, da se to zacne po porodu.
Sodec po clanku sklepam da je ona fizicno rodila na Vranskem. In najbrz je ta dogodek ni "presenetil". Lahko v smislu lokacije, v smislu dejanja pa zagotovo ne.
Razen ce so na tecaju varne voznje izvajali kaksne cudne akrobacije z avti, in je bilo za visoko noseco to " mal" prevec.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Ksz...

a da bi pa kdo pomislil da je ženksa imela psihične težave oziroma je bila psihiatrična bolnica že pred samo zanositivjo vam pa vaš IQ ne nese???daleč od tega da zagovarjam tako dejanje ampak nimajo vsi tako ultra alter poštimenage življenja
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
dosti lažje bi že bilo, če to ne bi bila tabu tema, pa bi se lahko odkrito o tem pogovarjali, tak pa ...
zakaj tako meniš?
meni se pa ne zdi tabu tema, ravno obratno, vedno več se pogovarjamo o takih stvareh...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Se strinjam, sem napisal 9mesecev za prekratko.dobo.

Na alterju je problem PP depra.
Sicer pa zensko so dobili, tako da...
Ali jo bodo resili, ali pa zajebal do konca.
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Vprašanje. če je očka to vedel?
Ona v "oskrbi", tako kot dete.
Nič.
Naj se za oba najlepše konča. Pa za nas tudi
smile-1.gif