Sneg 2017/2018

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
ksz

Končno, upam da bo res sneg, ker tole vreme pa ni bilo več za nikamor.

Točn tak. Dopoldne pol metra z lahkoto. Popoldne pa še pol metra na to podlago in smo zmagal.
cool-1.gif
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.552
-249
83
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
ksz

Končno, upam da bo res sneg, ker tole vreme pa ni bilo več za nikamor.



Točn tak. Dopoldne pol metra z lahkoto. Popoldne pa še pol metra na to podlago in smo zmagal.
cool-1.gif

Haha, če ga zapade več kot pol metra bo na 24kur taka panika kakor da bi ga nametalo 2metra
bonk.gif


Upam, da ne bomo v zasavju izviseli.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
V bistvu res nima ... ampak že tisočletja pa opažamo
smile-1.gif
.

Evo ti škrbine
cheer.gif
Tema je za osnovnošolsko seminarsko na nižji stopnji. Samo spremembe vremena vpisuj na koledar in boš videl čisti random.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Sploh ne bo snega no, pretoplo je.
Jaz se še dobro spomnim februarja 1999, ko je bilo prav tako pretoplo še pozno zvečer, 6 ur kasneje pa 30 cm snega na tleh, do konca dneva pa 60 cm. Dolenjska je bila 2 dni brez elektrike. Pa napoved ni bila tako zelo snežena.

Pri nas ga je takrat čez noč vrglo več kot 60. Sem bil ravno osmi razred osnovne šole, in bi morali pisati malo maturo. Jaz pa sem se bedak spravil v šolo namesto, da bi doma po snegu norel
hysterical-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.321
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Sploh ne bo snega no, pretoplo je.
Jaz se še dobro spomnim februarja 1999, ko je bilo prav tako pretoplo še pozno zvečer, 6 ur kasneje pa 30 cm snega na tleh, do konca dneva pa 60 cm. Dolenjska je bila 2 dni brez elektrike. Pa napoved ni bila tako zelo snežena.

9.2 zjutraj ce se ne motim
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Gregorčič glih reku na tv, da ga zna ponekod v nižinah vržt do 40 centi, v osrednji slo pa tja do četrt metra.
aplauz.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Čestitke Nigradu, Snagi, CPP, DARSu, delavcem v javnih delih, študentom prostovoljcem,... ker so nas rešili snežnega kaosa v Mariboru. Danes vse ceste in ulice praktično v nulo!
evil.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Čestitke Nigradu, Snagi, CPP, DARSu, delavcem v javnih delih, študentom prostovoljcem,... ker so nas rešili snežnega kaosa v Mariboru. Danes vse ceste in ulice praktično v nulo!
evil.gif
Daj to napiš jutri zjutraj!
grin1.gif
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
Ižansko cesto ( notranji obroč) so sedaj plužili že tretjič. Zapadlo pa je 7 cm snega. Malo pretiravajo.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Zasavje je tudi že lepo belo, samo mi tale moker sneg ni preveč všeč .. spet bodo pizdarije k zmrzne ...

A na primorski AC jih je spet presenetilo? Mnde ne ...
tongue-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Bodi previden, bremze nimas nic boljse kot pri solo pogonu
Porkamadona :. smo letel po cest na vzdol. Sneg je kriv, ker lani na Lisci je lepo šlo. Jebeš 4x4, hostilne so zakon
nahrung002.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.321
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Kaj SJTV že kamione izloča?
v medvodah bi moral začeti že včeraj.
A so že pobrali tistega s kisikom pod cesto zaradi katerega je bila celo noč in je še vedno cesta zaprta?

sicer pa:
Citat:
Prepovedi za tovorna vozila:
- na ljubljanski južni obvoznici na počivališču Barje in pred priključkom Grosuplje vzhod se izvaja izločanje tovornih vozil proti Dolenjski.
- Prepoved za priklopnike in polpriklopnike velja na cestah Črni Vrh - Col in Spodnja Idrija - Godovič.
- Prepoved za vsa tovorna vozila je na cesti Hrastnik - Marno - Rimske Toplice.
- Prepoved za tovorna vozila nad 7,5 ton je na cesti Škofljica - Rašica - Žlebič, Velenje - Slovenj Gradec in na hrvaški strani mejnega prehoda Babno Polje.