Z avtodomom po Albaniji in Grčiji

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
Zivjo,

letos smo se odločili za potovanje po albaniji vse do grčije, pa me najbolj zanima ta Albanija, je kdo že bil, kakšne so tam ceste in kako so prevozne z avtodomom, šli bi pa ob obali vse do grčije...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ob obali je z avtodomom brezhibno, do vlore AC in hitre ceste, nato do meje lepa obalna cesta s prelazom Llogare
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ob obali je z avtodomom brezhibno, do vlore AC in hitre ceste, nato do meje lepa obalna cesta s prelazom Llogare
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
berem sicer malo potopise ampak v večini so vsi že starejiši in se res vsi prtožujejo čez ceste
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

2012 in 2013 bil z motorjem, fotr pa lani z "avtodomom", citroen hy... Google it
smile-1.gif

Ceste so ok
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
no pol se je stanje popravilo
smile-1.gif
vseeno sem malo v dvomih za albanijo ker nisem neki izkušen avtodomar ampak enkrat je treba tudi probat it v kake neznane kraje :D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko prideš iz mne na skader je malo ožje, ampak ok, do nekje tirane lepa magistralka, tirana drač ac, nato hitra 4 pasovnica do fier, fier vlore nova ac brezplačna...

Nato pa vlore sarande prvo lep prelaz s serpentinami, nato lepa obalna cesta do grčije

Resnično nič posebnega
 

matjazy

Fizikalc
3. jan 2008
181
98
28
Sem ravnokar odvozil to cesto z motorjem, nobene panike, ceste so lepe, samo albanci vozijo avtomobile kot osle, je treba bit malo previden in bolje je da se pelješ malo hitreje s prometom, sicer te bodo hoteli zrinit iz ceste
smile-1.gif


Od Vlore proti jugu je pa albanija za dol past lepa, se splača malo dlje ustavit.