Dolge kavbojke..

torentino

Majstr
8. sep 2009
376
311
63
Ne bi o tem
Na žalost sem zrastel prevelik in imam 40 let problemov z dovolj dolgimi kavbojkami. Ker tukaj smo sami vseznalci zato sigurno kdo ve, kje kupiti kavbojke z obsegom pasu 116cm (konfekcijska št. 56?) in dolžine hlačnic vsaj 116cm?
Ker prekratke hlače so bile zadnjič popularne nekje 1950 leta, beli štumfi pa tudi..
evil.gif
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
376
311
63
Ne bi o tem
JAzsem bolj tup za angleške mere. Kaj pomeni npr 36/34? Množiš z 2,54, da dobiš cm? Prva mera je obseg pasu, druga zunanja dolžina hlačnice?
Brezje mi je malo daleč, če že grem tja, je sigurno nedelja in kakšna pridiga...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik torentino pravi:

Ker prekratke hlače so bile zadnjič popularne nekje 1950 leta, beli štumfi pa tudi..
evil.gif

5 min po centru LJ te negira, s tem, da se modni osvescenci sprehajajo pri -5 v nizkih supergah s ta nizkimi štumfi, hlace se pa koncajo cca 5cm nad gleznji.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.547
8.900
113
Citat:
Uporabnik torentino pravi:
Na žalost sem zrastel prevelik in imam 40 let problemov z dovolj dolgimi kavbojkami. Ker tukaj smo sami vseznalci zato sigurno kdo ve, kje kupiti kavbojke z obsegom pasu 116cm (konfekcijska št. 56?) in dolžine hlačnic vsaj 116cm?
Ker prekratke hlače so bile zadnjič popularne nekje 1950 leta, beli štumfi pa tudi..
evil.gif

Sprehod se po LJ zvečer, cel kup fantkov s prekratkimi hlačami in gleženčki zunaj.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
kaj pa cena?

po spominu bi rekel 30-40€

da pa se mi ni potrebno sprehajat po trgovinah in iskat, kar že vem, da nikjer nimajo - neprecenljivo!!!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik torentino pravi:
Na žalost sem zrastel prevelik in imam 40 let problemov z dovolj dolgimi kavbojkami. Ker tukaj smo sami vseznalci zato sigurno kdo ve, kje kupiti kavbojke z obsegom pasu 116cm (konfekcijska št. 56?) in dolžine hlačnic vsaj 116cm?
Ker prekratke hlače so bile zadnjič popularne nekje 1950 leta, beli štumfi pa tudi..
evil.gif

Sprehod se po LJ zvečer, cel kup fantkov s prekratkimi hlačami in gleženčki zunaj.

Najjači so mi uni z oprijeto trenirko okol gležnjev
bonk.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
kaj pa cena?

po spominu bi rekel 30-40€

da pa se mi ni potrebno sprehajat po trgovinah in iskat, kar že vem, da nikjer nimajo - neprecenljivo!!!
Uf, to bi bilo pa nekaj zame. Težko najdem primeren kroj hlač zame. Recimo da nisem standardnih mer oz. proporcev
grin1.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jest, ki sem bolj iz kmetov sem sel zadnjic v center prestolnice po opravkih in nisem vedel za tricetrt mladine katerega spola je. Se vidi koncni produkt prehranske industrije zadnjih nekaj 10 let, ki dokazano spodbuja izlocanje estrogena, zenskega hormona, pri moskem spolu. Okrogli, nedefinirani obrazi, puhek po obrazu, lise kjer ne more rasti brada, nedefinirana oblika telesa, brez ramen, velika medenica, spehaste noge... Kot pika na se oblacijo se podobno kot lepse predstavnice spola.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
prehranska industrija je še pametnejša kot si mislš. pr puncah spodbuja izločanje testosterona, zato majo brkice, male joškice, žlampajo per pa premorejo velko željo po vodenju in krepko mero agresivnosti
grims-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113


Jaz sem jih nazadnje kupoval dolžino 38 na Rudniku v Supernovi, štacuna z dvemi imeni in v dveh štukih ( pojma nimam kako se imenuje..nekaj &nekaj) Tam imajo celo dolzine 38 kar je prcendens v naši mali državi. Drugje povsod pregovorno končajo pri 36.. Čemu ne bi, če ni potrebe
10.gif



Pa še tam je treba probat če drži napisano.

Drugače imaš pa še štacuno v Trž'ču kjer imajo za široke in dolge..poljubne dolžine (Leny). Če ti tam kaj ustreza od modela bo ziher prave dolžine...tu se cene gibljejo med 40 in 50 eur.