Podaljšani jeans

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Ker sem visok 1,90 metra, praktično nikjer ne morem najti čisto normalnih jeans hlače moje dolžine (dolžina 36). Nekoč se je to dalo v H&M-u in Newyorkerju, po novem pa jih tudi tam več nimajo. V nobeni izmed trgovin ne znajo povedati zakaj, prodajalke so mi samo rekle, da je za podaljšanimi modeli neverjetno zanimanje in da če slučajno kdaj kakšen zaide v trgovino, izgine s svetlobno hitrostjo. Zakaj jih ne naročijo več, ne ve nihče.

Mi lahko kdo pomaga? že več kot pol leta si nisem kupil novih jeans hlač, ker jih nikjer ne najdem. Mogoče bi kakšne našel v Sportini XYZ, ampak so 'ta hude' blagovne znamke in zanje res ne mislim dati 150€. Mogoče komu to ni problem, meni je tega denarja za hlače škoda.

Full hvala za pomoč vnaprej!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
lol, ne vem kake težave maš ti, ampak moj ta mali je skor 2 metra velik, pa nima problemov z nakupom kavbojk
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
S Oliver in Voegele Charles, btw... moj ma 196 cm pa jih najde tam sigurno
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
196cm, na riti imam tom tailor 38 dolžino za cca 70€ se mi zdi.
Če so ti vpasu prevelke, pa si daš naredi všitke. Jebiga, nismo vsi po nevem kakem standardu.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Da ne bom delal reklame, poguglaj za Musher Jeans, ti naredijo po meri kavbojke iz blaga ki si ga izbereš, žepi kjer hočeš, velikosti kake hočeš, da ne rečem za džabe, ampak res. Imam motoristične podložene njihove (kevlar, goretex spodaj), pa so zakon, delajo pa tudi čist navadne. Cena bo pa tam od 35 dalje, odvisno kolk si boš zmišljeval, ampak garant manj kot v kateremkoli levisu.
p.s.: nimam nič drugače s to štacuno, ampak če si nestandarden je po mojem to zakon, če se ti da na Brezje peljat. Če pa kak mod misli da je reklama (predhodniki v postih so jo itak že naredili za neke tuje magnatske firme), naj pa briše, sicer pa upam da bo kdo našel kaj pametnega.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.350
458
83
Tudi v Levi's-u bi se našlo kaj zate
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa je dost da se 1x pelješ na brezje al se moreš 2x?
prvič, da izbreš in te zmerjo. Pa potem kr pošljejo ali moreš it še enkrat probat za vsak slučaj, pa da še kaj popravjo?
 

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
pa je dost da se 1x pelješ na brezje al se moreš 2x?
prvič, da izbreš in te zmerjo. Pa potem kr pošljejo ali moreš it še enkrat probat za vsak slučaj, pa da še kaj popravjo?

Jaz se pridružujem vprašanju!
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Evo, jst sem šel na Brezje po kavbojke po meri.
Cena 36€ + poštnina.
Vse skupaj je zloo domače.
V eni sobi imaš en kup vzorčnih modelov jeansa. Čisto vse ni na zalogi.
Najboljš je da pridete v svojih najljubiš kavbojkah, da vidjo kak model/kroj si želiš.
Izmerijo te kar na "suho" oz. na tebi. Se ni treba nič slačit. No vsaj men se ni blo treba:)
Rok izdelave je cca 1teden.
Sam sem šele sedaj doma opazil, da sem izbral kr debel jeans. Bodo to hlače za bolj hladne dni:)
Izbira jeansa na prvi pogled zgleda velika. Ko pa se zakoplješ in zbiraš pa ni več tko velika. Nekih dizanjerskih vzorcov ni ravno za pričakovat.
Lahko bi mi naredili bolj "zlizane", vendar me je bilo preveč strah, da bodo pretiraval, zato sem rekel, da so lahko samo malo:)
Barvo cvirna sem si izbral bež, ker je po defaultu nek driskasto rumen/rjav
smile-1.gif

Šel sem samo enkrat gor. Ko so bile narejene so mi jih poslali po pošti.

Glede kvalitete izdelave; Kolk sem jih uspel pregledat mi zgledajo vredu. Edino robovi na notranji strani niso tako lepo zaključeni kot na trgovinskih. Tko da je par nitk in jih bo treba z vžigalnikom požgat ali porezat.

Moja ženska je rekla, da mi vredu stojijo. Ona je bolj občutljiva na te zadeve kako so hlače na riti:))

Razlika, ki se mi morda samo zdi tako na uč je ta, da so tom tailor hlačnce malo v loku narejene, musher pa bolj naravnost (če gledate sliko, kjer so oboje hlače na tleh). Ko pa sem jih oblekel pa te razlike nisem zaznal.


Če je še kako vprašanje pa vprašte.














 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
http://www.itailor.com/designshirts.php

Tu imaš tudi jeans po naročilu, kakšna je kvaliteta, pa ne vem...

Jest na tem linku najdem samo srajce. Ali sem mogoče spregledal in je tudi jeans?

Drugače pa ja, je kar težava dobit jeans hlače dolžine 36. Tud sam sem velik 196cm in je zadnje čase res problem, da v večini trgovin ne držijo več jeansa, daljšega od 34. Tako da tud men ni jasno, kako ne naročijo, če imajo povpraševanje? Očitno jim gre še predobro
bonk.gif
Kot so že nekateri omenili, sem zase našel hlače v s.Oliverju.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Levis ma sigurno, ker imajo vse žive cifre in modele, mogoče 501; drugače pa G-star v city parku in Jack & Jones so znani po dolgih in slim kavbojkah...
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Ja Levis ma tud, v J&Ju jih nazadnje ko sem bil niso imeli. G-star je pa absolutno predrag, vsaj zame, pa še tist kar imajo je vse nekaj natrgano in sprano.
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik robbus pravi:
Ker sem visok 1,90 metra, praktično nikjer ne morem najti čisto normalnih jeans hlače moje dolžine (dolžina 36).

Pa tebi niso prav hlače dolžine 34? Ker jest mam 6 cm več od tebe, pa so mi 34 dolžina prekratke ravno za kakšnih 3-4cm. Tako da bi tebi znale biti 34 prav...?
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Enkrat greš da te izmerijo, potem prevzameš, če ti kaj ni ok pa ti popravijo. Sicer pa načeloma samo prevzameš. Kot je rekel predhodnik za to ceno se po mojem tudi 2x splača it gor. Ni pa to da bi se videlo da so to doma narejene kavbojke - na pogled so to klasične kavbojke.