Novo pri HoT mobil

19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik Nitro pravi:
Preko trajnika (sepa) in avtomatsko polnjenje deluje normalno. Rabil sem pa samo številko trr

Kaj pa dam da se to nastavi?

V natavitvah, če nimaš te možnosti nisi prenesel pravo številko.

Par postov prej:

Možnost polnjenja s SEPA trajnikom je možna, če je bila številka pri predhodnem operaterju naročniška in ne predplačniška. Razlog tiči v dejstvu, da HoT nima pooblastil za preverjanje računov, ki stojijo za SEPA trajniki in tako ne more preveriti njihove verodostojnosti. V primeru, da je torej vaš račun že povezan na HoT z eno izmed številk, nam prosimo posredujte naslednje podatke: HoT številko, s katero že polnite HoT račun s SEPA, HoT številko, ki bi jo želeli polniti z isto SEPA, vaše podatke ter IBAN.

Želimo vam lep dan še naprej in vas lepo pozdravljamo,
HoT center za pomoč uporabnikom
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Počasi me malce jezi tale Hot internet. Signal celi cajt na 4G in ogromnokrat hitrost 1Mbit/s ali manj. Nato grem v nastavitve in izklopim lte in preklopi na 3G in hitrost se na isti lokaciji poveča na ~12Mbit/s. Vse drugo pa dela super
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
To se tudi meni dogaja, hitrost pade na minimum, ampak potem vklopim/izklopim letalski način in je spet OK.
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
53
8
8
Enako tudi jaz opažam ta problem s hitrostjo, sedaj se z njim dajem preko njihove mail podpore...enako svetujem tudi drugim ki opažate ta problem. Več nas bo javilo problem bolje bo....
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
nič ne bo boljše... več ko bo HoT uporabnikov, več bo teh težav

Odgovor je preprost
A1 naročniki/uporabniki imajo prednost pred HoT
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Se malo pocakajmo in bo omrezje konkretno pocepnilo. Takrat bo marsikdo od uporabnikov milo zajokal. Lp
 

errhec

Pripravnik
5. sep 2008
56
5
8
Zakaj bi jokal? Pri HOT-u nisi vezan in greš brez problema na drugega operaterja. Lp
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
KSZ.

Na HOT ni možno nastaviti pogojne preusmeritve!? Sem bil na vikendu, kjer je signal milo rečeno v riti in sem želel nastaviti "Posreduj, ko sem nedosegljiv" in mi je vsakič vrnilo Nepričakovan odziv omrežja. Klical na HOT podporo in tudi oni tega ne morejo nastaviti.

Ne moreš verjeti.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Se da sim kartico /telefone kupit v hofer poslovalnicah ali samo naročiti prek neta.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Potrjujem, da je tako SIM, kot tudi vrednostnicami moč kupiti v fizičnih trgovinah. Prav tako telefone, vendar ne vem, če vse modele.
LP
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Potrjujem, da je tako SIM, kot tudi vrednostnicami moč kupiti v fizičnih trgovinah. Prav tako telefone, vendar ne vem, če vse modele.
LP

Tako... Jaz sem kupu SIM v moji poslovalnici...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik Marburg pravi:
Se malo pocakajmo in bo omrezje konkretno pocepnilo. Takrat bo marsikdo od uporabnikov milo zajokal. Lp

Omrežje je ponekod počepnilo že dve leti nazaj. Jaz na simobil oziroma A1 internetu zelo redko priplezam nad 5 mega. Kdaj sem videl 10mega nazadnje se niti ne spomnim več. Aja nadgradnja na našem območju še ni v planu
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik Marburg pravi:
Se malo pocakajmo in bo omrezje konkretno pocepnilo. Takrat bo marsikdo od uporabnikov milo zajokal. Lp

Omrežje je ponekod počepnilo že dve leti nazaj. Jaz na simobil oziroma A1 internetu zelo redko priplezam nad 5 mega. Kdaj sem videl 10mega nazadnje se niti ne spomnim več. Aja nadgradnja na našem območju še ni v planu

Meni je na A1 na paketu poletje komot dosegalo 40 Mbit/s, kot je blo deklarirano za paket...