Melanija K.

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Ko bi lah ena Slovenka ratala žena predsednika Amerike pa se pri nas prav trudijo (mo) da bi našli najslabše o njej in njeni družini ... mislim a ne bi bilo fajn da bi bila SLOVENKA praktično predsednica Amerike? Kje lahko dobiš ali kupiš tako prepoznavnost ? Mislim za bruhat naši mediji,...iščejo samo črne pike,...da bi se to zgodilo na HR bi bili taki članki in slike da bi jo vsi imeli radi pri nas pa take sprdačine,..mislim res smo troti,.....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
trot je ona, ker je takega trota vzela, in tako nimamo biti na kaj ponosni.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Men ise zdi da je uspela,... vsaj po večini kriterijev ki jih smatramo kot uspeh....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej Plut je tudi "uspel" ubit par ljludi. Pa ne rečem da sm ponosen na njega.
Sej Hitler je tud "uspel" ubit miljone ljudi pa ne vrjamm da je večino Nemcov ponosnih na njega.
Boli me K za Melanijo. Najdla si je kretena. Če bi bila moja prijateljica nebi bil lihk ponosen.
Če si pa ti ponosen na svaka ene slovenke pol pa nič ne rečem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Melanija že dooolgo ni več slovenka. Izstrelila se je v beli svet in ne yebe slovenije niti za dve uri obiska. Vse skupaj je samo neko napihovanje medijev, kako bi zgodbo prodali za čim več.
Ko je bila pred nekaj leti nazadnje v naši zemljepisni dolžini, je bilo to samo za dve uri na Brniku, starša sta jo šla tja pričakat.

stupid-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik tbx pravi:
a na kobilo v žlahti pa si ponosen?

Glede na to da ni moja žlahta mi je dost vseeno.
Je dobra teta mojemu otroku. To je vse kar je meni pomembno. Pa zase se brigi "alter"
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
haha sam res foušija nima meja, verjamem da ste( smo) večinoma zadovoljni s tem da 8 ur oddelamo za mal več kt minimalca ostali čas pa po bifejih ali pa forumih visimo,...samo ne razumem zakaj se tako protivite proti njej ki ima vse kar mi nikol ne bomo imel,....
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Ne vem od kdaj se tretira oseba,ki se bogato poroci za uspesno? In se to poroci s clovekom,ki je jasno,da ni custveno stabilen. Imas mogoce manjvrednostni kompleks?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mislim da je lihk obratno. Da se on s tem tolaži da je slovenka kot on. Da se ma saj ona dobr če se že on nima.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!TRUMP ZA PRESEDNIKA!!!!!!!!!!!!!
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Melanija že dooolgo ni več slovenka. Izstrelila se je v beli svet in ne yebe slovenije niti za dve uri obiska. Vse skupaj je samo neko napihovanje medijev, kako bi zgodbo prodali za čim več.
Ko je bila pred nekaj leti nazadnje v naši zemljepisni dolžini, je bilo to samo za dve uri na Brniku, starša sta jo šla tja pričakat.

stupid-1.gif
Imaš prav.
Me pa tole spominja na naše športnike, ki jih mediji napihujejo kot pomembne in prodajajo za kao naše, silna promocija pa to.... od njih pa mi nič nimamo €€€, samo plačujemo jih, No Melaniji vsaj plačujemo nič, za to našo promocijo.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Ko bi lah ena Slovenka ratala žena predsednika Amerike pa se pri nas prav trudijo (mo) da bi našli najslabše o njej in njeni družini ... mislim a ne bi bilo fajn da bi bila SLOVENKA praktično predsednica Amerike? Kje lahko dobiš ali kupiš tako prepoznavnost ? Mislim za bruhat naši mediji,...iščejo samo črne pike,...da bi se to zgodilo na HR bi bili taki članki in slike da bi jo vsi imeli radi pri nas pa take sprdačine,..mislim res smo troti,.....

Celo sceno lahko šinfa le mali človek, prdec.

hatersgonnacat.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Se kar strinjam z večino.
Nekako bi raje videl da Trump ne bi bil predsednik USA. Kako pa je Melanija prišla do njega (ali pa on do nje) pa itak ne bomo nikdar zvedeli resnice. A ni Trump imel osebnega stečaja? Koliko je takrat ostal dolžan svojim upnikom. Kako je lahko tak človek eden izmed bogatejših? Aja ostaneš dolžan drugim. Tako kot v Sloveniji.
Bravo.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.554