[PRIROČNIK]Kako uporabljati Mapsource; za telebane

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
Citat:
Uporabnik vide pravi:
Hvala za namige vendar teh dveh programov nisem nič uporabljav , topo Avstrija pa sem že izbrisal .Še vedno pa se pojavi ista informacija. Sedaj pa se spomnim da se mi je med delom z MapSourcem pojavila ena ikona v zvezi z nekimi registri , a sem zaradi prehitrega klikanja to potrdil in s tem se je tudi pojavila težava za MapSource.LP

Nima veze, kaj si ti uporabljal, pa kaj si deinštaliral. Še vedno je v regitrih in ti dela probleme in če ne boš poslušal, ti bo delalo probleme še naprej! Poišči program MapsetToolkit in v desnem spodnjem kotu deinštaliraj Oejster.... (uninstall map) in če ti bo še vedno kaj napisal, deinštaliraj še tiste naprej... dokler ne bo OK. Pa ne se igrat z registri, če gre enostavneje.
 

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Dan
Nisem našel teme ,v katero bi postavil moj problem.

Problem je nastal ko sem hotel nadgraditi ADRIA ROUTE 2.0 z ADRIAROUTE 2.10 V Nuwiju250.

Adriaroute 2 .0 je delovala normalno ,sedaj sem pa po pomoti prepisal to delujočo ADRIO z nadgradnjo za SD KARTICO,kar je v napravi povzročilo,da ADRIAROUTE NE DELUJE.Napiše skoz KART NI MOGOČE ODKLENITI.
Poizkusil sem naložiti nazaj ADRIOroute2.0,v MAPSURCU SEM NORMALNO ODKLENIL KARTO ,TER JO PRENESEL NA NAPRAVO,vendar NUWi javlja še vedno kart ni mogoče odkleniti.Kako bi to popravi ali to nedelujočo karto izbrisal iz naprave.
Aja narobno nadgradnjo poizkusil prepisati z nadgradnjo z CD in orginalnim CD adria 2.0,vendar brez uspeha

lp
 

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Sem potegnil dol nadgradnjo za CD,ADRIAROUTE 2.1.
Naložil v računalnik ,odklenil mape,vsaj zemljevid se mi je obarval v roza ,tako ,da mislim ,da so zemljevidi odklenjeni.Poslal v napravo .

Samo še vedno mi napiše MAP NE MOREM ODKLENITI.
confused-1.gif
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Poizkusi z ponovno 25 mestno kodo v Mapsourcu, ki si jo dobil pri registraciji AR.

LP
 

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Poiskusil vse živo ,nič ne gre KARTE OSTAJAJO ŠE NAPREJ ZAKLENJENE. Sedaj pa me zanima ,kako bi izbrisal vse iz Garmina , da bi naložil na novo vse karte ,kar jih imam na CD to je EVROPA2008NT IN ADRIAROUTE2.0

LP OPO
 

blackaces

Zelenc'
9. nov 2008
27
0
1
Nisi pravilno odklenil. Vsako posebej. Pošlji vse naenktat, ne briši nuvija, preglej fprum. Meni je vzel tak problem 10 ur.
Beri prvi stavek.
lp
 

medeni

Pripravnik
6. dec 2008
56
0
6
Murska Sobota
Kdo pa je rekel, da je??? V bistvu je moje mnenje tako, če bi bile cene "spodobne" nebi nihče "kradel" samo so pa vsi proizvajalci softwerja predragi. Spomnimo se TIS-a dokler je stal tam ene 13.000 sit so ga vsi kradli, ko je prišel na spodobnih 3.200 sit pa skor noben ne krade niti pomisli ne torej se mal vprašajmo zakaj......
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nobena debata na to temo ni potrebna in je tudi ne bo
smile-1.gif

Bo samo sankcija.
 

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
naslov je za telebane in tu je eden.
še vedno ne razumem natančno za kaj se uporablja mapsource in če obstaja različica za telefone ali je samo za računalnik?
kako bi se imenovala različica za telefon.eno sem našel pa je bila velika 3 GB.to je malo preveč za telefon.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maposurce je program za PC, kot pomožni program za načrtovanje in nalaganje kart. Zdaj pa se spravi čitat, sicer boš dobil počitnice, da se naučiš z njim delat
smile-1.gif


Oziroma tega programa ti sploh ne rabiš, to je podobno kot da bi letalski potnik čital tehnične skice za letalski motor...

Menda bo zdaj dovolj jasno.
 

nani

Pripravnik
30. jul 2008
31
0
6
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Citat:
Uporabnik nani pravi:
City navigator Europe 2009 update sem instaliral na pc, v mapsourcu je mapa odklenjena, ko hočem karte uvoziti iz pomnilniše kartice pa javi napako: http://www.shrani.si/f/F/Up/4a6t2RBE/shit.jpg

V mapsourcu imaš "odklenjeno" na demo. Tega vprašanja pa sploh ne bi postavil, če ne bi prej malo prebral točno to temo na forumu.

Ne, nikjer ni demo, verjemi da ne napadem takoj z vprašanjem ne da bi sprobal. "Hvala" vseeno, žal nekateri ne znamo vsega.