Bitcoin-hudičeva valuta.

daaam

Pripravnik
8. dec 2017
31
0
6
...ne vem no . uuu pravi da že pol japonske laufa na bitcoinu
smile-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Hehe, dobra
cool-1.gif


Nekdo je prej napisal, da bo denar odtekal iz delnic in obveznic v Bitcoin...ta se mi pa zdi res težko verjetna - vsaj v nekem opaznem obsegu
smirk-1.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Haha, to me pa res zanima kaj bodo naredli. Pa majo sploh private key ali kako so njihovi? Če so jih zasegli še ne pomeni da imajo dostop do njih. Majo le računalnike oz. hardware wallet in če so kriminalci pametni bodo lepo molčali in čakali da jim znižajo kazen
smile-1.gif
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Narobe si razumel, polovica dnevnega prometa z bitcoini na Japonskem ne pomeni isto, kot da polovica Japonske uporablja bitcoine.
Mal logike uporabi ..
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
ksz.

Odkrito povedano mi ta eksponentna rast in medijska pozornost sploh ne paše... s tem se privablja nepoznavalce in špekulante....
Tud mene mika, da bi ga potegno ven, in odplačal del kredita... ampak hebi ga... gremo na vse ali 0 :D
Niti nočem bit tisti, ki ima crypto samo kot naložbo, ampak eden od tistih, ki verjamejo da bo nekega dne nekaj iz tega in da bom del ene mini revolucije.

EDIT: 17100 USD... pa to je bolano...
 
Nazadnje urejeno:

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Kaj tebe tudi logika zafrkava
evil.gif


če je polovica dnevnega prometa z bitcoini narejenega na Japonskem (jaz sem sicer zasledil podatek o 40%)
ali po tvoje to pomeni, da polovica Japonske uporablja bitcoine
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik daaam pravi:... tole o ukinjanju zavarovanja ECB-ja za depozite do 100000 eur je kr neki.se ne bo zgodilo..vsaj mi verjetn tega ne bomo doživel....
Boš videl da ja (ukinitev garancije za vloge!) ... deposits pomeni vse hranilne račune na enega imetnika in to pomeni če ni garancije ECB za to, ne bo tudi garancije "države" za to :

Mislim, da to pomeni, če banka v kateri imaš sredstva propade, z njo propadejo tudi tvoji šoldi tam. Torej bo treba tudi šolde raztrest naokoli po različnih bankah
rolleyes-1.gif
... Primer najstarejše banke na svetu . Monte Dei Paschi Di Siena v Italiji ... Pa ona ciprska banka, ki je propadla tudi. Za Zdaj garancija ECB še velja, vprašanje je samo do kdaj !!! Pol pa čakaš del svojega denarja iz stečajne mase ali da druga banka prevzemnica garantira za vloge v prevzeti banki.

Jest mislim, da se pripravlja spet en rop navadnih ljudi (banke, penziski skladi, Bitcoin,. bilokaj) ... mogotci se pa bodo itak zaščitili ... Tudi onih par sto ljudi, ki ima največji delež Bitcoina , se bodo še pravočasno izvlekli IMHO ... " It´s just too good to be true" tile "dobički" z Bitcoinom, razen, če je svetovna ekonomija res v TL k*****, kot je bila pred letom 2008 (pa se ni vidlo!), ko je jeseni "počilo" takrat ... lahko se pa spet motim
rolleyes-1.gif
...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik uuu pravi:
Kaj tebe tudi logika zafrkava
evil.gif


če je polovica dnevnega prometa z bitcoini narejenega na Japonskem (jaz sem sicer zasledil podatek o 40%)
ali po tvoje to pomeni, da polovica Japonske uporablja bitcoine
Glede na tvoje cifre, ja.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Vsi sam btc gledamo al kaj? Kaj pa se je z ltc-jem zgodil? Tu sele leti procentualno gor...


Tole je ,animivo ja. Zadnjič ko se je vrtel okol 50usd sem študiral če bi nekaj kupil. Prevladala je logika sej ne bo nič iz tega.....
Pa smo kjer smo
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Tud mene mika, da bi ga potegno ven, in odplačal del kredita... ampak hebi ga... gremo na vse ali 0 :D
Jaz postopoma prodajam. Polovico vzamem ven, polovico pustim. Ko se vrednost podvoji, spet polovico vzamem ven, polovico pustim.
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
To ni slaba taktika, v vsakem primeru ti nekaj ostane, začetni vložek je pa tako verjetno že povrnjen.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz mislim, da bitcoini niso zate, ker ti že osnovna matematika povzroča probleme.
wink-1.gif


Ko se vrednost podvoji, spet polovico vzamem ven, polovico pustim.

začetni vložek je pa tako verjetno že povrnjen.
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Če je naprimer vložil 100€ in se je vrednost podvojila na 200€, potem je vzel ven polovico, torej 100€ in ima začetni vložek povrnjen
Kaj ti ni jasno?