Akcije letalskih kart

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
@shift , če greš z busom je cca 1 ura vožnje, z vlakom manj kot pol ure ? Na katero routo/postajo greš dol, če greš recimo z easybusom iz Luton-a in se nastaniš v willesdenu (thestayclub) ?

Za podzemno, se recimo za 2-3 dni kaj najbolj splača, vidim da je vse po zonah :/
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
ja pa sej ti vse lepo piše.z vlakom je okoli 25min do centra.tudi google maps je v veliko pomoč.london je kar se tiče transporta bolj izi kot ljubljana.
za willesdeen greš lahko dol na brent crossu in se vsedeš na bus 266 ter ga zapustiš na postaji harlesden high street.
lahko z easyjam skočiš do baker streeta ki je točno pri vhodu v tube in se z bakerloo lone do wilesdeen junctiona in nato 5 min peš.
podzemna pokriva ves london in okolico tako da imaš vse pri roki kar koli si poželiš
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Okoli 25.4.2013 rabim enosmeren let na Larnako, Ciper. Na kayak.de sem najdu 132 EUR iz Munchna. Kakšen drug predlog?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Med 15.4 in 15.5 moram do Pariza. najrajši bi direkten let. Adria ima za ca 200 evrov, na edreams pa tudi nisem prišel pod 200 evrov. Bi pa šel petek zjutraj in v nedeljo popoldne/zvečer domov. So še kakšne opcije, ki sem jih spregledal, včasih je Easjet letel, zdaj vidim, da ne več. Lahko tudi bližnja letališča, če se bo poznala razlika v ceni.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Med 15.4 in 15.5 moram do Pariza. najrajši bi direkten let. Adria ima za ca 200 evrov, na edreams pa tudi nisem prišel pod 200 evrov. Bi pa šel petek zjutraj in v nedeljo popoldne/zvečer domov. So še kakšne opcije, ki sem jih spregledal, včasih je Easjet letel, zdaj vidim, da ne več. Lahko tudi bližnja letališča, če se bo poznala razlika v ceni.

Adria ima super termin, petek zjutraj tja in nedeljo zvečer nazaj tako da to za recimo 190€ preko spletnih agencij je še najboljša izbira. Imaš tudi z Ryanairm iz Trevisa za cca 100€ a na bolj oddaljeno letališče in slabše ure.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
@shift , če greš z busom je cca 1 ura vožnje, z vlakom manj kot pol ure ? Na katero routo/postajo greš dol, če greš recimo z easybusom iz Luton-a in se nastaniš v willesdenu (thestayclub) ?

Za podzemno, se recimo za 2-3 dni kaj najbolj splača, vidim da je vse po zonah :/
Z vlakom je tudi tam do 50 minut.

Najbližja postaja tvojemu hotelu je Overground services Willesden Junction ki se nahaja v 2/3 coni. Takoj poleg je tudi "podzemna postaja". Kako do hotela: http://www.thestayclub.com/images/Arrival%20Instructions%20The%20Stay%20Club%20@%20Willesden.pdf .

Za večino je dovolj karta za 1 in 2 cono (tfl.gov.uk cenik), saj se tam nahaja največ zanimivosti oziroma tisto kar naj bi turista zanimalo.
Pri Easybusu imaš na voljo dve poti http://www.easybus.co.uk/london-luton .

Za katero linijo se boš odločil sam, preveri malo preko Google zemljevida, ki ima same postaje odlično navedene. V vsakem primeru bo potrebno pesačiti.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
na baker streetu gre na bus 18 in ga vrže 20m stran od hotela dol(jubilee clock harlesden)
london je simpl ko pasulj
 

p106

Pripravnik
9. apr 2008
36
0
6
Drži! Air France-ovi jutranji leti v Pariz na ta način odpadejo, posledično sredine AF akcije WOW! ne bo več.
Naj bi pripravljali neke druge novosti v podobni obliki, ampak to je že zadeva AF in ne Adrie.
smile-1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik shift pravi:
na baker streetu gre na bus 18 in ga vrže 20m stran od hotela dol(jubilee clock harlesden)
london je simpl ko pasulj
Ja priznam da so mi njihovi busi bolj španska vas. Mogoče veš kako je s kartami, recimo jaz imam kupljeno karto za 3 in 4 cono podzemne železnice. Ali lahko to karto uporabljam tudi na busih, overground, DLR kako gre tu? Ko sem gor sem do sedaj vedno uporabljal samo tube.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
A sam mal sm rabu se zmigat. Zdle na TFL vidu. Pa za buse ni po conah, je ena cena za vse. No spet neki novga zvedu.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik p106 pravi:
Drži! Air France-ovi jutranji leti v Pariz na ta način odpadejo, posledično sredine AF akcije WOW! ne bo več.
Naj bi pripravljali neke druge novosti v podobni obliki, ampak to je že zadeva AF in ne Adrie.
smile-1.gif

Očitno bodo akcije še naprej:

Citat:
WOW ponuda ta teden:

Singapur ………………911 EUR 599 EUR

Ponujamo 34% popusta glede na najnižjo redno ceno.

Ali ni to Wooowww?
Rezervirajte zdaj
Velja za rezervacije na dan 06.3.2103. Za potovanja od 06.3.2013 do 30.6.2013, od 01.9.2013 do 30.9.2013. Cena ni na voljo na vseh letih.
 

p106

Pripravnik
9. apr 2008
36
0
6
Kot sem napisal, jutranjega leta v Pariz ne bo več.
Ker je pa letalo iz Pariza v Singapur v večernih urah, je let iz Ljubljane v Pariz v popoldanskih.
smile-1.gif


Se pa ravno spogledujem z današnjo ponudbo...
smile-1.gif
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
spregledal jutranjega...

možno pa da bodo akcije samo za večerne kombinacije. Doslej je bilo namreč tako, da je bila destinacija za akcijo enaka tako za npr. Avstrijo, Švico, ... kot Slovenijo, danes pa je iz Avstrije v akciji Dominikanska, iz Slovenije pa Singapur. To bi bilo po mojem pozitivno, saj bi potem bilo verjetno na voljo več prostih mest (oz. bi bila na voljo dlje časa) kot v primeru, če akcija večja za večino evropskih držav.
 

p106

Pripravnik
9. apr 2008
36
0
6
Plus večja ponudba skupaj z okoliškimi letališči.
Edini hendikep je omejenost na dele sveta kamor so leti v večernih urah. ZDA na ta način avtomatsko odpade.
Počakajmo, naj bi bilo uradno konec marca. Baje pa naj bi se ta akcija ukinila in bo neka podobna.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ksz najcenej enosmerna do Berlina v marcu? Trst, Brnik, Graz. Med tednom.
 
Nazadnje urejeno: