Prekinjen vzlet in naši mediji

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Berem tole:
http://www.rtvslo.si/slovenija...evoznika/289602
Citat:
Zahtevali so, da jih na cilj prepelje drug letalski prevoznik, saj, kot pravi, vedo za finančne težave slovenskega nacionalnega prevoznika.
rolleyes-1.gif



In tole:
http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/na-adriji-molcijo-iz-grcije-hocemo-z-drugim-letalom
Citat:
Šoba pove, da so po dveh urah le dobili nekaj vode in sendviče, a vse s sirom in zelenjavo, čeprav nekaterim taki sendviči niso po godu, ali pa so celo na sir alergični. »Izbire ni bilo...«
bonk.gif
Saj ne, da je imel 1 teden polpenzion oz. nočitev z zajtrkom...

Si kar predstavljam. Večina jih normalno čaka.
Tisti ki se letal bojijo so še malo bolj prestrašeni.
En navdušenec, ki pa je na svojem pametnem telefonu prebral novico o financah v Adrii, pa je v tem videl svoj trenutek slave. Kako iz muhe narediti slona in zraven še fajn zaslužit, zraven pa vključit vseh 180 potnikov.
Zihr je v žlahti s tisto študentko in poslanko.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Meni gre predvsem na jetra, da se o takih malenkostih sploh piše. Pač se je en avion pokvaril in kaj pol. Počaka se na drugega in se gre domov. Če bo šlo tako naprej, nas čaka recimo kaka podobna novica:
"Avtobusu, ki vozi iz Spodnjega Dupleka v Maribor, zmanjkalo goriva, potniki brez cheap zastonjskih sendvičev čakali na nadomestni prevoz, cela štala."
stupid-1.gif
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Popolnoma enake misli so me obletele, ko sem modela po radiu poslušal... Skratka model se spozna v nulo na zadeve....
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
A še po radiu se je v živo javljal?
bonk.gif


Zdaj bo zahteval še vse telefonske stroške.
17758-icon_confused.gif



@Nigel
Tokrat so kritizerski komentarji resnično na mestu.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
to so pač naši mediji, ki hočejo naredit senzacije (=iz muhe nardit slona) in populistične oddaje samo zaradi gledanosti ali poslušanosti...

Najbolj na organ mi gredo SVET pa čeprav je moja dobra kolegica tam novinarka, namenoma premaknem stran vsakič ko ga vodi Trebušak, ker mi gre na kozlanje.

Nekaj podobnega pa so tudi 24ur.com ki pa držijo obiskanost samo na podlagi rumenih tračev in nagih bab na slikah...
rolleyes-1.gif


kje je smajli ki bruha
rolleyes-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Citat:
Odprli smo telefonsko linijo za naše rojake, ki so že več ur ujeti na otoku Rodos. S klicel na 090-8900 ali s sms "adria" na 1919 boste prispevali 1€ za žrtve prizemljitve letala.

hysterical-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
bonk.gif

Nič nam niso povedali 2 uri, potem pa takoj za tem, da so bili obveščeni, da je prišlo do napake na enem izmed motorjev. Kaj bi ta človek rad tehnično poročilo mehanika?

Ostali so brez vode. A pred prvim poskusom so pa lahko kupovali pol ure v duty-free-ju? Po tem dogodku pa niti vode več ne znaš kupit?

Govorim v množini, sem pa 100% prepričan, da gre v glavnem za eno osebo, ki ima toliko problemov + nekaj ljudi, ki jih je prepričal da imajo težave.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Zafrustrirani slovenceljni
bonk.gif


Kok mi gre na nek organ tak zafrustiran folk in mediji, ki to sploh povzamejo in iu muhe naredijo slona. Pač se pokvaril avion, se izkrca ljudi, avion na servis in to je to....Tudi busi, pa vlaki se dnevno kvarijo, pa noben ne naredi drame.

Slovenceljni ki so se en teden prežderaval na all inclusivu, sedaj pa samo sendvič s sirom.
bonk.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Take mam najraje...
frown-1.gif


"Veste gospod, jaz ful letim, se bila letos ze dvakrat na avijonu, lani sem sla pa tudi obiskat sestro v Kopenhaden". Po pa histerija ko prvic zatrese. Pa "Joj, veste, tole je pa pravi caj, a lahko hibiskus prosim?"

STFU.
bonk.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kje se lahko pritožim*? Julija sem 2 uri dlje čakal na en let. Zaradi kaj jaz vem kakega razloga je namreč letelo nadomestno letalo, ki je prej moralo prileteti od drugod.

* - na to, da niso poročali o tem pomembnem dogodku
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Pravila so jasna: če je zamude več kot 2 uri (ali pa več kot 3, ker ne vem, ali je rodos čez 1500 km leta), potnikom pripada hrana+pijača. Plus možnost zastonj telefoniranja v domače konce, plus hotel, če treba.
Če bodo čakali več kot 5 ur (iz članka ni razbrat, ali so že šli ali čakajo ali kaj), jih morajo odpljat nazaj v Lj, ko bo mogoče plus vrnit ceno vozovnice.
 

Podobne teme