Klasika: Katere filme ste gledali? III

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
*** Ignoriran uporabnik ***

Ne vem, kaj mi odgovarjaš, ampak izgleda, da sem ti všeč. Očitno si boš moral priznat, da si ... saj veš kaj ... tvoje barve so strnjene po dežju v mavrici.

Sicer pa, mogoče si me pa pohvalil, ne vem? Glede na število ** pa mislim, da me nisi
evil.gif


Keep goin' on ... forget about me.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Kaj pa mi odgovarjaš potem? Sem ti všeč?
srce-1.gif

Saj si ti začel meni pošiljat ljubezenska sporočila tako da ne vem, ne vem
srce-1.gif

Najboljš da si kar takoj spet spremeniš nick, ker sem ti enkrat že povedal da se me ne boš znebil.
Toda kaj ko te bomo spet takoj prepoznali, takih pacijentov je malo da ne rečem da jih sploh ni
roza.gif

Nč bat ne bom te pozabil dragi moj
priden.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Lion- dajmo 8. Ti da mal mislit, kakšna beda je drugod..čeprav malo so mi bile kisle, da je pubec pogruntal samo z googlom kje je doma, ampak okej.
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Gods of Egypt (2016). Ocena 5,5 je še malo predobra.
Nekdo je prej dobro vprašal, zakaj sploh snemajo tako zanič filme
evil.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.551
2.410
113
GHOST IN THE SHELL 6/10 Kadre probajo krast iz animiranega predhodnika, igralka tudi kaj sexy preveč.

COLLATERAL BEAUTY 7/10 Smitha sem vidu že v "The Pursuit of Happyness"... tole je že preveč takih filmov.

MOANA 8/10 Čas bo, da počasi odrastem.
tongue-1.gif


Autopsy of Jane Doe 4/10 Sem vidu samo skandinavskega režiserja, pa sem mislu da je kak triler. Po pol ure sem pogruntal, da je grozljivka.

The Sweet Life 8/10 Lušten film, ker je malo drugačen.

Land of Mine 8/10 Soliden film.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
A Dog's Purpose - 7/10: Mogoče pretirana ocena, ampak všečno narejena solzava holivudska družinska komedija/drama.

My Blind Date with Life - 8/10: Zanimiva zgodba, dobro posneto, je vredno ogleda, tudi če niste ljubitelji nemščine (ne vem zakaj veliko ljudi nemščina totalno odvrne od ogleda filma, travme iz VW2?)

Ghost in the Shell: 5/10 - Ni to to, kot kakšna preprosta obnova japonskega originala za ameriške najstnike, ki se jim ne da pogledat originala

Beauty & the Beast: 6/10 - Moja ima prepoved izbire filma za naslednjega pol leta
rolleyes-1.gif
Saj ni ravno zanič, ampak namenjen bolj (skoraj)najstnicam kot komu drugemu...
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Interstellar 9/10

Po dolgem času sem gledal res dober film. Kakšen podoben predlog? Inception sem že gledal