Game of Thrones (HBO)

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Spojler.

silverz1.jpg


Edit: ne pomaga niti jupol
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na to, da ste/smo lahko uvidevni do ostalih, ki imamo pravico se sami odločat ali bomo že prej izvedeli potek dogajanja ali pa se bomo pač pustili presenetiti sploh pa glede na to, da je uporaba "jupola" pri spojlerjih že stalna praksa, bi lahko nekateri to malce bolj upoštevali in ne bili tako ignorantski in/ali leni. Pa tudi, če gre samo za faking TV serijo, enim pač ni vseeno in to je treba spoštovat. Bo šlo? Taka je že od nekdaj praksa v temu podpirumu in če se tega ne boste držali, bodo spet v akciji banane. Potem bomo pa spet moderatorji vsega krivi a ne?
hahahaha to je sedaj pravica. čakam da jo dajo v ustavo. a če bi ti začel nekdo govoriti dogajanje bi si pokril ušasea in glasno krišal TE NE SLIŠIM TE NE SLIŠIM... kot otroci?

kralja zastrupijo pa tista mala gre v nek srivni red al ni to ta sezona? še koga znanega fentajo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ne, nebi kot otrok začel govorit nič ne vidim, nič ne slišim ampak bi govorečega poprosil, če lahko to razlaga malce kasneje ali pa bi se za ta čas odmaknil. Res ne vidim razloga zakaj bi si pokvaril "presenečenja" zgodbe zgolj zaradi neke neuvidevne osebe na alterju, ki je pač že prebrala knjige. Kar se pa tvojega zadnjega jupola tiče - no a vidiš, a je bilo tako težko? Brez problema preskočim tisti stavek. Bedno pa je otem, če se najde pacient, ki citira pobeljen post.

@sajkek - nekaj razlike pa je, da se v topicu konstantno komentira aktualne na TVju že predvajane dele in tiste, ki so tudi že na partisu itd. ali pa da se komentira dogodke, ki se bodo dogajali v prihodnjih delih sledeče sezone. Ko si že ravno omenil kot primer nekoga, ki je recimo šele sedaj začel gledati prvo sezono.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
nekako je zgodba le en delček gledalčeva izkušnje. je igra in ves izgled bolj pomemben. pa kako prikažejo zgodbo pa vse podrobnosti, ki jih ne zveš. belim pa vedno odkar so me skoraj križali ker je nekdo videl eno vprašanje in mi potem sitnaril da sem mu uničil celo sezono...
pa saj ne veš če je pobeljeno lahko so samo preslednki
evil.gif



kdaj se začne sezona?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
džona ne bojo še fental v tej sezoni - na konc zadnje knijge ga zabodejo, ampak ne vemo, ali je mrtev (pomoje ni)


Clegane je pa vršac


p.s.

Tale 'jupol' je precej bedast.
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:

Clegan je brat od Hounda

Vidim, da ga v vsaki sezoni igra drug igralec . Drugače pa v seriji nima velike vloge. Tudi v knjigah ne, razen te scene, ki pride sedaj v 4. sezoni oz na koncu 3. knjige. Se ga pa v knjigah precej več omenja. Sicer je bolj znan kot Gregor, ali kot The Mountain, ker je še večji in močnejši od Hound-a.

Jupol

Sem pa že pozabil, če so v seriji pokazali, kako ga je Hound premagal na turnirju, kjer je veljal za nepremagljivega.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
aja to je tisti ki je psa v peč držal da ima posmojen obraz . sploh se ga ne spomnim iz nobenega prizora...
glede jupola se pa strinjam... ampak kaj ko nekdo s počitnicami grozi.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
to je un ko je v prvi sezoni konju glavo odsekal ko so imel tiste viteške igre, če ti to pomaga kaj bolj...
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
ksz....

Kako si vi kaj zapomnite zgodbo iz preteklih sezon.... jst sem napol že vse pozabil. Ali sem jst dementen že malo ali.....
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik osiris12345 pravi:
to je un ko je v prvi sezoni konju glavo odsekal ko so imel tiste viteške igre, če ti to pomaga kaj bolj...
a v drugem delu se že kaj pojavi? mogoče se ga bom spomnil.