Ženske od moškega hočejo ...

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Med znanci se pritožujejo samo taki nad tem kako so ženske danes grozne, ko so sami težki tipi in pametujejo nonstop glede vsega, zraven pa še ne zgledajo ravno dobro in bi radi kar lepotico. Ampak izgled niti ni toliko pomemben, kot se že na daleč vidi da je nadležno njihovo pametovanje o svetu in tem kako so oni fajn.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.157
954
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ne ne, ne gre za vzbujanje pozornosti ... , pač duša boli.
tongue-1.gif

Če je brodolom, lahko še kako boli, lahko bi vedel. Če slišiš žensko, ko posluša Dragojeviča, ali pa moškega, ko posluša PinkFloyde
tongue-1.gif

Pink Floyd? Demz, spet na pamet al kaj?
cry12bpy.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ne ne, ne gre za vzbujanje pozornosti ... , pač duša boli.
tongue-1.gif

Če je brodolom, lahko še kako boli, lahko bi vedel. Če slišiš žensko, ko posluša Dragojeviča, ali pa moškega, ko posluša PinkFloyde
tongue-1.gif
jaz včasih oslušam pink floye... kaj je narobe s tem?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
to sploh ni res. čisto dobra muzika za vsak dan.. dobro ne a vsak dan da se ne prehitro naveličaš. ampak nič posebnega stanja ne rabiš. razen če je pri tebi drugače...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, saj jaz sem tudi včasih tako pravil ... dokler se ni moja vmešala vmes
crazy1.gif

Predstavljaj si, da vzameš punco (po možnosti čisto frišno) v diskaču na ples, ko ravno špila "Shine on you crazy diamond!"
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ha ha, takrat ko ne dobim, dobim pa nov sivi las, kaj čmo
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, so razne metode, ko si zaželiš malce ljubega miru pred babnico. Nekateri gredo v kevder, nekateri v gostilno (ampak tam ni čisto varno, saj rada za njim prileze
tongue-1.gif
Prime tudi, če si dam gor ono od Carlosa Santane (pozabil ime albuma, je pa oni iz 1976 leta, vse drugo so priredbe).

Če bi dal pa gor Jamesa Lasta, sem pa v malori za precej kcal
tongue-1.gif
)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

crazy1.gif


Pravkar si nabirate foršpan, kajne!
smile-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Če hočem jaz imeti mir si dam pa Metallico gor. Vsi raje takoj spizdijo
wink-1.gif

Po seansi z Metallico si daš pa Joeja Cookerja, potem pa še enega Barry White-a in zadeva je urejena
cheer.gif


Oh, kako vas imam rad ...
smirk-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bistvo sem pa hotel povedati takole: če začne ženska naenkrat navijati Dragojeviča (ali morda Iglesiasa - tastarega seveda), je treba postati previden. Rdeči alarm za nekaj hudo narobe
crazy1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Jaz učiteljica...not even close... sem pa zelo blizu knjig, računom, jeziku....pa še bi se našlo. Cel multipraktik
wink-1.gif
.
Ko bom pa jaz začela poslušat Dragojeviča....khmmmm bom verjetno 2 m pod zemljo, pa še takrat bi prišla tistega, ki bi mi dal TO za poslušat kar dobro prestrašit. TE muzike in ostalo balkansko cigu migu varjanto pa organsko ne prenašam.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.473
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Lej, so razne metode, ko si zaželiš malce ljubega miru pred babnico. Nekateri gredo v kevder, nekateri v gostilno (ampak tam ni čisto varno, saj rada za njim prileze
tongue-1.gif
Prime tudi, če si dam gor ono od Carlosa Santane (pozabil ime albuma, je pa oni iz 1976 leta, vse drugo so priredbe).

Če bi dal pa gor Jamesa Lasta, sem pa v malori za precej kcal
tongue-1.gif
)

Prime tud kak joint
grin1.gif