Zakaj je tako narobe bivati pri starših?!

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.230
5.599
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
In kaj je narobe s šiptarji, ti " jugoljub "
Kosovo in Albanijo poglej
bonk.gif
.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.068
5.749
113
blizu močvirne prestolnice
Ne ti meni
bonk.gif
šipci so nule, toda zmotilo me je pri določenemu uporabniku le to, ker poveličuje jugoviče šipce pa nekam na stran daje!
Je pa res, da edino šipci govorijo slovensko ostali jugosi bolj slabo ali nič.
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pa si ti že videl šiptarja v živo?!
bonk.gif


Kolega je imel sinoči "intervencijo" ko so mu na vrata razbijali, ker se niso znali zment kam naj pridejo po njih ko so klicali 113 (ne 112), ker so se zastrupili s hrano.

45 letni gazda je kozlal, njegovi 20-30 letni otroci pa ne znajo jezika dežele gostiteljice.

Še tukajrojeni so nepismeni.

Kar zagovarjaj jih, zdaj kupujejo bajte že v vukojebinah, tako da jim znaš kmalu sam izkazat gostoljubje.
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Daj ne nabijaj.

Še 3. generacija je polpismena.

So izjeme, ampak jih moraš iskat z baterijo. Poznam recimo inženirja, zame pristnega Slovenca, ampak takih je eden na 10 000 priseljenih oz. skotenih.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.176
974
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ne ti meni
bonk.gif
šipci so nule, toda zmotilo me je pri določenemu uporabniku le to, ker poveličuje jugoviče šipce pa nekam na stran daje!
Je pa res, da edino šipci govorijo slovensko ostali jugosi bolj slabo ali nič.

A maš spravljen vzorec mojega malikovanja (kogarkoli)? A veš kok ti smešen izpadeš, ko začneš moralizirati?
hysterical-1.gif

Probaj najprej sam s sabo razčistit pa s tistim, ki ti je obrnil hrbet v lajfu al karkol se ti je že zgodil...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Aja, očitno ti je mama končno povedala, kdo te je zaplodil, da si kar naenkrat navdušen nad njimi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.068
5.749
113
blizu močvirne prestolnice
Če te že zanima, oče je čistokrven SLOVENEC, prav tako mama, v primerjavi s teboj kar je bilo napisanega. Sicer pa imajo neoženjeni, tudi " pankrte"! Pa očeta poznam že celo življenje!
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Če te že zanima, oče je čistokrven SLOVENEC, prav tako mama, v primerjavi s teboj kar je bilo napisanega. Sicer pa imajo neoženjeni, tudi " pankrte"! Pa očeta poznam že celo življenje!

Kot da imas sam zasluge pri tem s kaksne barve luknje si padel.
bonk.gif
Glede na tvoje obnasanje bi prej rekel da si kaksen potomec brata in sestre.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Ste malce iz ketne padli? Kwa vam pa je? Umirite malo, slow down!
rolleyes-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Uf lepa. Uporaba iste fore plus komunajzar. Briljantno. Se rodilnik nastudiras pa bos neprepoznaven. Ker zdaj clovek nikoli ni cisto preprican al ma teleta cifro al zasko na drugi strani skoljke.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Veste samo tisto, kar vam 'pove' 'Irec', ki je pa precej v zaostanku z informacijami, pa še to kar ima, je večina precej sfaljenega...to je pa tako, če sprašujete njega. Res pa je, da se je zelo angažiral glede mene, celo onkraj tega, kar je še normalno.

Ker si bolj slabo dojemljiv, pa še enkrat...tvoj kolega buco je imel veliko za povedati o tem, kdo 'živi pri mamici', na koncu se je pa izkazalo, da živi sam pod streho 'mamice'. Za razliko od nekaterih.

Jaz pišem tu gor samo stvari, ki so znane preko 'neta', za razliko od vas bolnikov, ki se silno zanimate za zasebna življenja drugih, kar gre predvsem pripisati dejstvu, da meni (in še komu) niste kos v besednih debatah na forumu in potem v nemočnem besu skušate utišati z bednimi pizdunskimi forami v stilu 'vemo, kdo si'. Ko pa kasirate nazaj, pazi še vedno s podatki s foruma oz neta, pa jokcate kot šestletni otroci.

Sem dovolj brihten, da sem dojel, da si se orenk podelal, ko si ugotovil, da poznam gdč. S., prav tako je stresno inkontinenco dobil tvoj zamaščeni kolega (spet podatek s foruma), ko se je razkrilo, da živi 'pri mamici'.

Na srečo pa se vaše bolano zalezovalsko početje (kako zelo mora biti bolan človek, ki gre na neko veselico samo zato, da bi šel pogledat 'sovražnika' s foruma?) upira tudi marsikomu tu gor in so naredili, kar pač so. Hvala jim.
grin1.gif


Se pa skrajno moteni osebki seveda ne ustavijo pri zalezovanju forumovcev, ne ne, jih zelo zanimajo družinski člani, prijatelji, celo domače živali (glede slednjega samo...wtf?)
bonk.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Daj ne nabijaj.

Še 3. generacija je polpismena.

So izjeme, ampak jih moraš iskat z baterijo. Poznam recimo inženirja, zame pristnega Slovenca, ampak takih je eden na 10 000 priseljenih oz. skotenih.

No, to je znaæilnost krško-brežiškega bazena, ne pa znaæilnost naroda.

Saj če pogledamo tebe, je jasno, da priseljeni od domačinov paæ niso mogli osjoviti kaj uporabnega.
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mimogrede, stvari so pri zalezovanju so šle tako daleč, da mama enega od članov tega foruma pri skupnem znancu poizveduje, kje in s kom živim
bonk.gif
Da prihranim tej mamici trud...živim pod skupno streho s saro (bi gospa morala poznati, če ne, pa soræi, paæ slab spomin ali kaj), če je verjeti merilcu razdalj, tri kilometre stran od družinske kulle.

Sedaj si ga pa lahko greste drkat na te podatke, bolniki.
grin1.gif


Res zanimivo, kako radi brskate za drugimi, ampak hej, ko pa o vas kaj pride na dan, pa skaæete do stropa, glavni skakalci so pa sneæka, buco pa luzer iz biræne vasi...
evil.gif