WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

mmhhaa

Zelenc'
30. dec 2012
9
0
1
JA meni se tudi kar hitro isprazne. Recimo če jo napolnim ter preden ugasnem sklopim WIFI in GPS, se potem sprazne nekje v dnevu do treh. In najbolj mi teži, ker se datum in ura resetira, poleg tega pa GPS in cela naprava dela zelo slabo in trokira če ima prazno baterijo, zato pazim, da jo čez noč napolnim preden jo mislim uporabljat. Nekje od polovice baterije in več naprava dela dobro. Tudi GPS najde dokaj hitro satelite (najbolje je da počakamo na mirovanju, ker med premikanjem to lahko traja in traja!).
 

Josko

Zelenc'
23. feb 2009
20
1
3
S pomočjo vašega foruma sem usposobil xTAB-50. Res hvala za vse pogruntavščine, ki ster jih opisali.
A je možno nekako škatlici dopovedati da gre spat,(auto on/off) podobno kot na prejšnjem modelu WAYTEQ X990 ki mi je zakon.
Torej, zbudi se ko dam ključ v avto, samo zatemni se mi ne, če je Primo aktiven. Se mi zdi, da bi Primo nekako moral poslati napravi
informacijo Screan lock ali kaj podobnega. Probal sem že vse možne kombinacije v sys.txt a neuspešno.
Če je pomembno, da še navedem, da uporabljam skin GjAk_v1.10 AriNe-38. Sicer pa dela vse ostalo krasno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Probaj odstranit te vrstice iz sys, če jih imaš:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

s tem bi moral iti Primo v spanje po 10 sekundah, ko mu odvzameš kontakt.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Verjetno je že napisano, pa vseeno prosim za naslednji povzetek:

katera je optimalna, zanesljivo delujoča kombinacija aplikacij za WayteQ xTAB-50 - android, igo primo, skin, karta - za Slovenijo.

Vnaprej hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
jaz za xtab-50 osebno prisegam na Primo 9.6.7.281004 (07 Feb 2013), ki deluje popolnoma brez problemov. Sicer delujejo tudi vse novejše verzije z nekaj malega dodatnega adaptiranja. Je pa pri zadnji verziji recimo problem z mapchangerjem in to me je zmotilo. Sicer to ni nobena izmed osnovnih funkcij in del same originalne Primo navigacije a ker smo guriji pikolovski, je že vsak najmanjši faktor odločilen!
grin1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Glede na to da ti v vsaki 2 verziji deluje Mapchanger, potem pomeni, da ti bo v naslednji sigurno zopet delal
smile-1.gif


Ti pa moram pritrdit, da tudi mene zmoti najmanjša malenkost katero morda večina sploh ne opazi
grin1.gif
 

vajtekxtab

Zelenc'
26. avg 2013
4
0
1
Da li je netko uspio instalirati Dimka skin na xTab-50 i Primo zadnje verzije. Uz sve moje pokušaje promjene u inf datoteci skina još mi nije uspjelo da ga Primo vidi
(meni je nekako Dimka skin još sa PPC najdraži)
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
uporabi winrar 4.0 ali starejši (novejši delajo probleme)

vpisi v info.ini od skina:

supported_resolutions="800_444,480_764"

v sys pa vpiši:

[rawdisplay]
driver=engine
;driver=gles
;screen_xy="auto"
screen_xy="800_480:800x444/480x764

pobriši mapo SAVE in mora delat brez problemov! Seveda mora imeti DimKa skin podporo za 800x480!
 

vajtekxtab

Zelenc'
26. avg 2013
4
0
1
Osposobljeno!
WayteQ xTAB-50 Android 4.0.3
PRIMO 9.6.22.317625,
diMkaWA_aP114 skin,
set POI ikona v2,5 kimyaci
još slijedi testiranje na putu

Hvala svima na pomoæi
 

kremps

Zelenc'
6. sep 2013
1
0
1
Živjo.
Jaz imam pa problem z zvokom. V tabu vse dela ok, ko pa zaženem iGO primo pa zvok ne dela več, čeprav je vse vklopljeno, kar se zvoka tiče v navigaciji.

Ima kdo kakšno rešitev?
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Kako dolgo vam, WayteQ xTAB-50 GPS išče satelite???? Meni išče 5-7 minut.
Sem zamenjal programe iGO primo pa,nič ne pomaga.
Imam občutek,da bo treba mašinco poslat nazaj.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hladni štart ali, če dolgo naprava ni vklopljena ima podoben čas, da najde satelite, potem je še tukaj kak drugi dejavnik kot je oblačno vreme in pa da nimaš prost pogled na nebo in traja dalje da najde.
Prenesi si iz marketa gps fix in preveri kako hitro ti bo potem našlo.

p.s.
S pošiljanjem nazaj ne vem kaj bi rad dosegel glede na to, da ti satelite najde in da je to v prvi vrsti tablica in ne navigacijska naprava.
Samsung S je rabil do 15 minut, da je našel satelite pa jih ni nihče nazaj pošiljal oziroma, če je že poslal ni dosegel nič.
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Ravno kar sem šel ven probat,pa nič bolje.
Dela pa tako: pokaže 1-3 satelite (obarvano rdeče) nato pa še te "igubi" čez čas pa pokaže 3-5 satelitov (rdeče) potem pa traja in
traja.. nato pa 5 satelitev (obarvano zeleno) natančnost visoka.
Kot da bi ji nihala napetost v anteni ali pač nekaj takšnega.
GPS fix imam.
GPS test pokaže hitreje kot iGO primo.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
ksz

danes sem ga hotel naročiti/kupiti pa žal ni več v prodajnem programu, naslednika pa tudi še ni v najavi. Pohvale zastopniku v Trzinu za hiter odgovor. Jutri pokličem Madžare, da vidim ali se mi splača sploh čakati naslednika ....

Kaj pa če dobim info, da v doglednem času ne bo nič, mi lahko svetujete/priporočate kaj drugega na android osnovi ? Vnaprej hvala za Vaš feedback.