Telemach!!!

Steve

Guru
13. avg 2007
9.683
1.601
113
ima, ampak večino verjetno zanima kdaj bo hdmi v nekih normalnih paketih, ne pa najdražjih
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Zakaj ni programov, ki so v analogni programski shemi, tudi v digitalni?
Ok, da so programi ekskluzivni samo za digitalno shemo razumem, ampak da jaz na DVB-C ne morem spremljat programov, ki so na analogni se mi pa zdi bedasto.
rolleyes-1.gif


Kdaj boste posodobili "češki" interface na sprejemnikih?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
7000tka ima presnete probleme z karticami, oz. mesečnimi deaktivacijami le te.

Sicer sem še vedno uporabnik trojčka in uporabljam analogni priključek, ampak glede teh digitalnih boxov gre resna graja. Dokler nebote porihtali teh stvari bom še vedno gledal TV preko analognega signala, žal.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Aja še eno vprašanje, če naročim trojček xxl in dobim še eno škatlo, a lahko stare dve obdržim... imam 3 tv... mislim da so 3 kartice na paket???
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
zakaj ni v telemach shemi ali v kakšni drugi shemi v slo, programi AXN , ki je popolnoma lokaliziran?
Mal čudno tole...
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
MrDaco: To, kar zdaj praviš nima nobene zveze...v redu ti ni všeč italjanska TV, verjetno če bi jaz kakšen španski kanal gledal (ker španščine ne znam) bi si mislil podobno...
še vedno pa čakam na odgovor, zakaj niste dali v shemo Rai 3 ? Ta program je namreč od vseh verjetno še najboljši, ker ima dosti dobrih dokumentarcev in zanimivih poročil... no upam, da se kdo od Telemacha izjasni glede tega...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.501
4
38
Rasputin: ne me narobe razumet, te razumem. Ampak kar ti praviš za ta program, par deset tisoč gledalcev najbrž misli tudi za enega svojega...
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
Gpsmobil: Dobro, torej je zadeva pri Telemachu nekako arbitrarna in ne sledi nekim nevtralnim kakovostnim razredom programov....se pač domneva, da določeni programi ne pritegnejo dovolj velikega števila gledalcev in zato ne pridejo v poštev...to je vaša filozofija
a mi lahko potem razložiš zakaj recimo si lahko drugi ponudniki digitalnih TV (recimo Siol in T-2) lahko privoščijo imeti veliko bolj pester izbor programov kot ga ima Telemach ? pa pustimo spekulacije o novih ekskluzivnih programih, ki bojda prihajajo in ki bodo gotovo vse obrnile na glavo...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Citat:
Uporabnik Rasputin pravi:
Žalost ? Kaj so potem Telemachovi? Izvrstnost? ;P
Saj vem da pogrešaš novo TMI Televizijo iz Srbije, ki so jo no T-2 ekspresno vklopili.
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
Wtf? jaz ne pogresam srbskih kanalov, pa tudi če bi jih....a je komu mogoče prekipelo od košarke in zdaj še pri svojih sonarodnjakih išče izdajalca??
če pa ni tako, se ti že vnaprej opravičujem, lp
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Od 15. septembra novosti v analogni programski shemi

Novo: Dodali smo 5 novih programov:

•DISNEY – kanal za otroke (na kanalu S 06)
•VIASAT HISTORY – dokumentarni program s slovenskimi podnapisi (na kanalu S 05)
•E! Entretainment - zabavni program iz sveta slavnih (na kanalu S 03)
•Discovery ID - program, ki razkriva ozadje kriminala: preiskovalci, forenziki (na kanalu S 15)
•SciFi - Znanstveno fantastični program (na voljo od oktobra) EKSKLUZIVNO samo za naročnike Telemacha (na kanalu S 29)

Am, kje pa bi naj to bilo? Sem zdaj čez vikend malo iskal po analogni shemi, pa nobenega od teh kanalov ni. Je pa Veljenjsko kabeljsko omrežje.