Telemach!!!

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
No pa, da si privoščim eno "zlobno" vprašanje...zakaj na Telemachu toliko "hitijo" z novo ponudbo ekskluzivnih tv programov? Uporabnike toliko res ne gre razvajati ...
ne-ne-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.362
3.447
113
No zakaj mi je nehal delat HBO in HBO Comedy, piše no Acces , paket XL, Lokacija Maribor-Brezje
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Citat:
Uporabnik Thym pravi:
Pred kratkim so mi v odgovoru obljubljali nov športni program
Še vedno obljubljajo nov športni program, ekskluzivni. Ampak ne še 15.9.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Rasputin pravi:
.....: mi bomo zadovoljni že, če nam boste ponudili zgolj to, kar ponujata T-2 ali Siol
cool-1.gif

Ko mi bo T-2 ponudil hkratno spremljanje različnih HD programov na treh TV sprejemnikih ( ki imajo vgrajen digitalni kanalnik ) + istočasno uporabo 25 Mbitnega downloadanja, pol se bom verjetno določil za T-2 ( optiko od Gratela že imam 3 mesece potegjeno v bajto ).
 
Nazadnje urejeno:

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
T-2 ti ne bo nikoli ponudil uporabe v TV vgrajenega kanalnika, imeti boš moral STB vmesnik za spremljanje IPTV. Na optiki pa lahko za šalo hkrati gledaš 3 HDTV in downloadaš s 100 Mpbs (paket 100/10 je 20 Evrov). Standardni MiLAN stikalo ima 8 portov, torej imaš lahko hkrati 7 HDTV televizij in 1 internet. Ne bi bil edini.
wink-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
T-2 ti ne bo nikoli ponudil uporabe v TV vgrajenega kanalnika, imeti boš moral STB vmesnik za spremljanje IPTV....

Očitno bo treba Samsung-a al pa katerega drugega večjega proizvajalca prepričati, da vgradijo IPTV sprejemnik in sem že na T-2
wink-1.gif
 

Thym

Zelenc'
10. sep 2009
13
0
1
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik Thym pravi:
Pred kratkim so mi v odgovoru obljubljali nov športni program
Še vedno obljubljajo nov športni program, ekskluzivni. Ampak ne še 15.9.
Ekskluziva mi kaj dosti ne pomeni, sploh če mi mislijo uštulit še kakšen športni kanal tipa eurosport2 ali sportklub+. Baseballa, ženskega nogometa, backgammona in nizozemskega nogometa pač ne gledam, upal sem na espn america, ki ima college football in cel kup nhl tekem.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Očitno bo treba Samsung-a al pa katerega drugega večjega proizvajalca prepričati, da vgradijo IPTV sprejemnik in sem že na T-2
wink-1.gif
To bo komaj takrat, ko se zmenijo za enoten standard. Tega pa še ni.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Citat:
Uporabnik Thym pravi:
upal sem na espn america, ki ima college football in cel kup nhl tekem.
Kaj pa veš kaj bo imel ekskluzivni kanal Telemacha...
 
Nazadnje urejeno:

BostjanB

Zelenc'
11. maj 2008
12
0
1
No končno se je tud Telemach zbudu iz zimskega spanca in obljubil nekaj novosti, ampak nikjer ni omenjeno, ali bodo uvedli kakšne novosti tudi na Lastovka TV... ima kdo kakšne informacije glede novosti za to storitev?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Citat:
Uporabnik Thym pravi:
Ekskluziva mi kaj dosti ne pomeni, sploh če mi mislijo uštulit še kakšen športni kanal tipa eurosport2 ali sportklub+. Baseballa, ženskega nogometa, backgammona in nizozemskega nogometa pač ne gledam, upal sem na espn america, ki ima college football in cel kup nhl tekem.
Nekaj se šušlja (res zelo nepreverjeni in morda škodljivi viri) da naj bi bil ekskluzivni športni kanal Viasat Sport (HD)
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Se pridružujem z enakim vprašanjem. Bo tudi na Lastovki kak nov (kvaliteten) kanal ?

(Glede na to da bi to verjetno že zdavnaj objavili, imam občutek da bo odgovor negativen)

confused-1.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
No zakaj mi je nehal delat HBO in HBO Comedy, piše no Access, paket XL, Lokacija Maribor - Brezje.

Enaka zadeva se pri nas pojavlja vsak mesec in presega meje zdrave pameti!
jezen.gif



Zaščiteni dostop

Sistem zaščitenega dostopa Conax

Ni dostopa



Imamo polni paket XL ter oba sprejemnik Handan 7000 HDMI.
Vmes so ga tehniki že zamenjali, venomer obljubljajo, da se bo zadeva uredila. Ponavlja pa se iz meseca v mesec
in počasi imam že zadosti klicanja na tehnično pomoč, ker ne uredijo ničesar, da bi delovalo brez nadaljnih težav...

Zaklenejo pa se samo določeni programi, ki so na voljo v večjih paketih (HBO, HBO Comedy, Discovery Science, ...).
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Okej, nisem zaposlen na telemachu, vem pa kaj je narobeiz lastnih izkušenj . Defekt je v Handanuu 7000. Kartica se vama resetira vsakega 10ega (kontrola plačnikov) v mesecu in 7000ka, po domače jebe pri reaktivaciji kartice. Najbolj enostavna rešitev je, če imata doma še slučajno 6000ko, da enostavno zamenjata kartici, in defektna kartica se bo v 5000 normalno zaktivirala. Pri meni deluje kot puška.
Če pa nimata drugega sprejemnika pa sta v riti, ker ne pomaga niti menjava sprejemnika. Težit morata tehnični službi, da vama ročno zreaktivira kartici, samo bo naslednjega 10ga isto sr....
Handanii 7000 so pač defektni... na telemachu to vedo. Lahko poskusita težit za drugi sprejemnik 5000 ali 6000, ki delujeta brez problema, samo nimata HDMI izhoda.
Upam da vama to kaj pomaga.
Drugače pa na telemachu za to težavo vedo....
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.362
3.447
113
Ja saj na 6000 ki in na Conax modulu v Philips TV-ju tudi šteka. Še dobro da pri nas ni nobeden odvisen od HBO-ja
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Hmm pol pa ne vem kaj je. Ker men 6000 normalno laufa, 7000 pa vsake kvatre zašteka... pol pa sam kartico menjam pa je....
Kaj naredit so mi pa na tehnični pomoči povedali... tako da najbolje, da jim zatežiš...