Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Rajši bi bil zadovoljen, da kanal sploh bo, na T-2 in amisu ga sploh ne bo.

Edino, če ga bodo oni dodali čez 2 tedna, takrat ko ga bo telemach tudi
wink-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kako si naj zadovoljen,če pa so en mesec vedeli za ta program in so se komaj sedaj spomnili,da ga dodajo,ko je že začel oddajat.
Saj zato pa ker vas je preveč takih,ki ste zadovoljni z polovično kvaliteto in storitvami se obnaša Telemach tako kot se.

467716-post_slo.gif
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Mogoče je pa vzrok dobava opreme , ki jo v lokalni špeceriji ni za dobit.
stupid-1.gif


Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kako si naj zadovoljen,če pa so en mesec vedeli za ta program in so se komaj sedaj spomnili,da ga dodajo,ko je že začel oddajat.
Saj zato pa ker vas je preveč takih,ki ste zadovoljni z polovično kvaliteto in storitvami se obnaša Telemach tako kot se.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Keke opreme neki.
Mi dobivamo signal preko Srbije,če še tega slučajno nisi vedel in če so Srbi začeli oddajat z 15.10.12 ne vem kaj bi sedaj mi rabili iz špecerije
stupid-1.gif


p.s.
Sedaj ne vem ali si komaj včeraj dobil internet in se še ne znajdeš z iskanjem podatkov po netu ali pa slepo verjameš vse kar ti pri Telemachu rečejo.
Če bi jim sam slepo vse verjel kar mi rečejo in ne bi malo pritiskal na njih bi še vedno imel hitrost neta izpred 10 let,ker so mi vztrajno trdili,da naj resetiram modem in router,po vztrajanju da to ni vzrok so pa ugotovili,da je cel blok imel motnjo signala in so potem po 2 dneh odpravili to napako.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zadovoljen uporabnik bom komaj takrat,ko bo vse delalo tako kot mora in nič prej.
EPG že čakamo eno leto da se uredi pa se še sedaj ni,vsake toliko zmanjka interneta pa so lepo tiho in sploh ne dajo obvestila na njihovo stran zakaj je do napake prišlo ali pa da interneta ne bo zaradi tega ali onega vzroka,
AXN in še nekaj kanalov kocka že več kot leto dni pa še vedno niso tega rešili a položnico pa pričakujejo da bom poravnal v celoti kot,da vse deluje brez problema.
Če si ti zadovoljen z takšnim obnašanjem svaka ti čast,sam in še nekaj uporabnikov nismo zadovoljni in to tudi povemo in jim prav tako tudi pišemo maile.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Kje si to slišal , da dobiva signal preko Srbije ?
Telemach ima svojo postajo v Ljubljani. Iz Srbije dobiva samo določene programe, pa še te je potrebno nato pretvoriti ( encoder , QAM modulator, multiplexer ipd...).
Napake na sistemu seveda so vendar je le te potrebno javiti in ne samo jamrati na forumu. Verjetno lahko le te tudi preko ZS javiš DIGItel-u in bo on preveril.

Da ti bo približno jasno link spodaj (primer headend)

http://www.sunnisky.com/English/pdf1/DTV-E-20111123.jpg

P.S.
Pa kdo je kdaj dobil internet se raje ne bi hvalil. Eni podatke dobivamo tudi drugje.



Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Keke opreme neki.
Mi dobivamo signal preko Srbije,če še tega slučajno nisi vedel in če so Srbi začeli oddajat z 15.10.12 ne vem kaj bi sedaj mi rabili iz špecerije
stupid-1.gif


p.s.
Sedaj ne vem ali si komaj včeraj dobil internet in se še ne znajdeš z iskanjem podatkov po netu ali pa slepo verjameš vse kar ti pri Telemachu rečejo.
Če bi jim sam slepo vse verjel kar mi rečejo in ne bi malo pritiskal na njih bi še vedno imel hitrost neta izpred 10 let,ker so mi vztrajno trdili,da naj resetiram modem in router,po vztrajanju da to ni vzrok so pa ugotovili,da je cel blok imel motnjo signala in so potem po 2 dneh odpravili to napako.
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ta vpoglej nazaj, za 72ur, za to ne bo potrebno zunanjega diska, ne?


Po mojem bo kar potreben, kar pa ob enem pomeni, da storitev kot takšna bo polovičarska naspram konkurence, kljub temu da bo veljala za 72 ur, dvomim da se bo snemalo to za vse kanale
confused-1.gif


To bo vse nekaj na pol kot vse ostalo, česar se vrli mojstri Telemacha lotijo. Na papirju odlično, v praksi pa bolj švoh vse skupaj to deluje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Eh...nemogoče je, da bi vsebino vseh kanalov snemal za dolžino 72ur..to bi potreboval hudo veliko kapaciteto diskovja.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@mocco

Če že dobivaš podatke drugje potem še preveri kolikokrat javljam vse napake,pa ni efekta,ne jamram tukaj ampak pošljem na Telemach,ko pa ni efekta pa še napišem tukaj.
Napiši mail in pokliči na Telemach in reči da ti ne dela EPG in da ti programe kocka odgovor na obe boš dobil sledeč "se opravičujemo za vaše težave,vendar gre vse preko Srbije in šele nato pride k nam"
Torej če imajo Srbi vse OK potem so naši tisti ki vredu kanal ne znajo pravilno dekodirat in nastajajo motnje ali pa vse skupaj zašteka.
Torej še te enkrat vprašam,kako naj bom zadovoljen z takim operaterjem,ki dela vse polovično?
Če ne znajo naredit tako kot je potrebno,potem naj gredo na prakso v Srbijo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Jaz sem govoril o tem, da bi imel uporabnik doma disk(e), na katerega bi se snemalo vse programe in bi zaradi tega potem imel opcijo 72 urne ponovitve.

Drugače pa operaterji itak delajo tako ja, ni nobenega problema
smile-1.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Programi bojo dodani predvidoma danes!

FOX – 15 mesto / začetna programska shema (dodan bo tudi na novi sistem Lastovke)
Mediaset international – 97 mesto / osnovna programska shema
Bloomberg – 121 mesto / osnovna programska shema