Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.391
6.553
113
Aja, to, da pa ne dela EPG pa imaš škodo, kakšno?

Vem, na kaj napelujete, ampak vam verjetno ni jasno, da telemach posreduje samo obstoječe storitve, torej TV signale + txt + epg in ne morejo vplivati na kvaliteto le-tega.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Big Bang tudi samo prodaja obstoječe izdelke in ne more vplivati na kvaliteto le-teh.

Ampak če ti prodajo 2 TB disk, noter v škatli pa je corn flakes, jim lepo vrneš in se zahvališ.
Pika.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kaj obračaš besede? Si munjen al kaj?
In ja, imam škodo. Finančno. Ker bi lahko prodajali še paket "trojček XYZ brez ali z zjebanim EPG" za recimo kaj pa vem 15% ceneje kot so obstoječi. In prav je da se to jasno tudi pove oz. napiše.

Popolnoma mi je jasno. In me boli k.....(beri zgoraj). Da ti demonstriram: prodajam "odlično domačo (bio če hočeš) solato za 2€/kg. Dam ti vrečko ki vaga eno kilo, ti daš meni 2€, ko prideš domov dobiš notri eno kilo drekca. In? Jaz nisem kriv. Kupu sem od enga posrednika. Sej ne boš hud anede?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.391
6.553
113
Bolj mi to liči na možgansko škodo, kot finančno.

Kje pri opisu telemach trojčka pa piše, da zagotavljajo 100% delujoč EPG ? Saj lahko odstopiš od pogodbe zaradi nekvalitetne storitve in greš drugam. Ti G. Telemach drži zaljo okoli ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.391
6.553
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Big Bang tudi samo prodaja obstoječe izdelke in ne more vplivati na kvaliteto le-teh.

Ampak če ti prodajo 2 TB disk, noter v škatli pa je corn flakes, jim lepo vrneš in se zahvališ.
Pika.

To veš, da 2TB disk v bistvu niti nima 2TB kapacitete in je to en velik hoax, pa se vseeno prodaja tako ? Torej nekako tako je EPG, dela 95%, ostalo pa ne.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ja, in večina jo je tudi razumela. A dam tebi kaki bolj preprost primer? Krompirji bodo v redu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.391
6.553
113
Lahko daš. Kupiš krompir, niso vsi idealnih oblik, imajo luknje in izrastke. Se greš bunit k prodajalcu da hočeš super krompir ali veš, da kaj takega ne obstaja?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ne gre se za čudno obliko, ampak da ga ni. (ali pa je gnil)

Ej , a ti omejim pisanje na enkrat na dan? Saj še vedno lahko pišeš, a ne? Torej je po tvoje isto.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.391
6.553
113
Nihče ni rekel, da EPGja ni, je, ampak ni 100% delujoč.

Pri vseh stvareh obstaja toleranca, ja tudi gnil paradajz se kdaj dobi, samo pri telemachu bi moralo biti vse 100% ?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Bolj mi to liči na možgansko škodo, kot finančno.

Kje pri opisu telemach trojčka pa piše, da zagotavljajo 100% delujoč EPG ? Saj lahko odstopiš od pogodbe zaradi nekvalitetne storitve in greš drugam. Ti G. Telemach drži zaljo okoli ?

Ti že veš.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Samo darjan si, pa res smešen. Pod vso silo bi nam rad dopovedal, da smo mi vsi ki hočemo delujoči EPG komplikatorji. Tvoje zagovarjanje telemacha meji že na absurd.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Dajmo se malo umirit,ker je vse skupaj že malo smešno,pri nobenem ponudniku ni vse 100% nekoga moti EPG nekoga nekaj drugega...
Res je,da vsebinsko EPG ni vredu in se tega tudi zavedamo.
Noben ni rekel,da bo to tako tudi ostalo,za vsako zadevo so določeni procesi in postopki tako,da je to nemogoče urediti iz danes na jutri.
Se pa na tem dela tako,da brez skrbi bo tudi to urejeno,saj je v interesu podjetja imeti zadovoljne naročnike in jim ponuditi kvalitetne storitve.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Lej, na splošno sem zadovoljen s Telemachom, internet deluje praktično 24/7, telefon tudi, TV enako.
Če nekaj na štima je pa tudi prav da se na to opozori.
In ne mislim in ne da se mi pisat pritožb, ker realno: več gledam risanke za otroke kot pa TV. Bi bilo pa fino če že oglašujete EPG kot del storitev da bi bil na nivoju.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Lej, na splošno sem zadovoljen s Telemachom, internet deluje praktično 24/7, telefon tudi, TV enako.
Če nekaj na štima je pa tudi prav da se na to opozori.
In ne mislim in ne da se mi pisat pritožb, ker realno: več gledam risanke za otroke kot pa TV. Bi bilo pa fino če že oglašujete EPG kot del storitev da bi bil na nivoju.

467716-post_slo.gif