Telemach!!!

trbowc

Pripravnik
15. jun 2008
136
1
18
D3 GO

Samsung Galaxy Ace: Video playback is not supported on this device
frown-1.gif


Ima kdo kakšno idejo, kako ga usposobiti?
 

potresujka

Zelenc'
3. mar 2011
12
0
1
Maribor
Zopet je EPG katastrofa od katastrof.Pa kaj so čisto nesposobni,da ne morejo porihtat pomoči programskega vodiča (EPG) vsaj za domačo sceno.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telemachovo darilo za valentinovo

Podarjamo vam mesec brezplačnega razvajanja ob programih HBO in HBO Comedy.

Danes, 14.2., obdarujemo vse naročnike na digitalno televizijo, ki nimate sklenjenega naročniškega razmerja za paket HBO. Programa HBO in HBO Comedy vam bomo brezplačno vklopili takoj, brez podpisa kakršnekoli dokumentacije. Paket HBO se bo samodejno izklopil en mesec po vklopu.

http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/televizija/digitalna-televizija/hbo-paket
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Dragi moji, danes je XY naročnikov vzelo in aktiviralo ta paket brezplačno. Trenutno je na Conax strežniku za aktivacijo gužva za znoret, žal. Malo bo treba počakat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hvala za informacijo,sem mislil da me zopet te škatle zafrkavajo.

Malo si me sedaj zmedel z tem ,da je XY aktiviralo ta paket brezplačno.

Kaj to je še potrebno kje posebej aktivirat?
Če sem dobro čital na Telemach strani se to vklopi avtomatsko vsem naročnikom ki imajo digitalno in nimajo zakupljenega tega paketa,ali sem kaj narobe razumel?
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Telemach:
Danes, 14.2., obdarujemo vse naročnike na digitalno televizijo, ki nimate sklenjenega naročniškega razmerja za paket HBO.

GSMobil:
Dragi moji, danes je XY naročnikov vzelo in aktiviralo ta paket brezplačno.

???
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Zanima me ali je bil priklop na HBO brezplačno za en mesec možen samo 14.2. tistim ki so se prijavili ali je bil dodeljen vsem, ki imajo digitalne pakete avtomatsko - žal nisem videl sporočila na netu, ki je bi dodan verjetno v popoldanskem času oziroma ali se lahko še prijavim.
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Dragi telemahovci kje piše,da moraš poklicat,nikjer,glede na objavo se sklepa da se odklene vsem.Imam pa še en problem,Cinestar programa mi ne delata,sploh ni signala.Sem mislil,ker imam bolj staro inštalacijo,da je to krivo.A glej ga zlomka,novi športni programi
z isto modulacijo so čisti kot sovza.Zanima me kaj bi bilo narobe.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
lagunec: prijava ni več mogoča, za Alter uporabnike pa seveda bomo naredili izjemo
wink-1.gif
.

Jodlarcek: malenkost.
 

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Sem ravno poklical na Telemach, pa pravijo, da je bil možen vklop HBO le včeraj in to v primeru, če si 14.02. poklical na njihovo številko. Smešno, na spletni strani ni nikjer pisalo, da jih je potrebno kontaktirati!
 

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Na testu novi modemi FRITZ!Box FON WLAN 6360. Proti Thomsonu je tole prava mrcina:

- Docsis 3.0
- 2x analogni telefonski priključek
- 1x ISDN telefonski priključek
- 1x USB 2.0 priključek
- DECT podpora
- vgrajena digitalna telefonska tajnica
- WLAN B/G/N (do 300 Mbit/s)
- 4x Gigabit LAN port
- na desni strani slike njegov sodelavec Thomson
evil.gif


KAJ NOVEGA?