Tablca

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Ni važno koliko otrok že ima. Bolj je važno če tvoj ima že telefon
bonk.gif
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Saj ni važno za kaj rabi. Tablico želi za džabaka, in to je to. Ziher bolje kot da kitajca naroča, pa takoj bo njegova. Jaz recimo rabim eno za mamo za na steno, izključno za Skype. Če bi za ta denar dobil 10colsko, bi vzel tako. Edino ne preveč čakat, tale akcija je od 2.7. do 15.7., ampak zaloge ponavadi gredo precej prej.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
lol 5 letni otrok tablico....da bi mu kake lego kocke dal za kreativnost in razvoj pa ne?

sej je kaj čudnega, da se iq niža?

dopovej ti 5letniku, da tablca ni primerna zabava, če vidi večji sestrici kako to občasno uporabljata..... pa mogoče še ata kdaj, pa mama.... hoče nam bit podoben, enakovreden, pokazat, da tudi on zna.... pa mu daš eno za 15 minut, pol urce pa maš mir.... pol se pa tud on naveliča.. se precej raje z autučki pa roboti pa kockami igra.... brez skrbi
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
hysterical-1.gif
a nisi ti neki hipi, zdaj pa tablice. potem so moji tamali eni najmanj razvajenih na tem forumu.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
To so ravno neumnosti, ki jih počnejo nezreli in neodgovorni starši! Torej če malček vidi ata kako šofira avto in se mu sprdne, da bi on tudi to počel, bo pametni očka dal mulca na volan in malček bo vozil, starši pa grozno ponosni, kaj njihov najpametnejši član družine že vse zna!
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Pustite človeka naj vzgaja/razvaja otroke kakor se njemu pač zdi prav. Spet cel kup pametnih, doma pa vse prej kot same rožice :) Za odpiralca teme: res poglej za kako cenejšo pri nas, imaš saj sevis tukaj, ker če ti pri taki iz tujine karkoli crkne jo lahko sam še v kontejner vržeš. LP
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
In kaj imaš ti v 200 MB PDFu ?

a je res tezko povedati kako in kaj? izkusnje? da ne kupujem spet za brezveze, ker sem se s kindlom dobro zafrknil. pa nimam smartphone-a, da ne bi kdo pametoval.