Streljanje in eksplozije v središču Pariza -répété

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Pa saj orozje ne vem ce taki obupanci kupijo....prej jim ga porinejo v roke zastonj..

Sja načeloma tudi bolgarska roba čisto v redu deluje, pa še kakšna slabša...no včasih pa tudi vzklikanje 'alah akbar' ne pomaga

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Glede na "kopito" madzarski AMD 65....garbage
tongue-1.gif


razen ce ni sestavljen iz 3h razlicnih (leseno drzalo na cevi ze ni original)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Ponavadi ko gledas slike ISIS...afrike...whatever free fighters bojisca se ze po vrsti ak47 razloci čin...

Boljsi kalasi so za visje čvarke...

Medtem ko so te garbage kloni za navadno rajo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Dvomim da je v tanku Gatto...ker tank ni lih za "chubby" modele
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Je izdihnil, potegnil trebuh notr, potem so ga pa nekako stlačili skozi odprtino...mogoče je bil na kamikaze misiji, pa itak ni hotel več ven, podobno kot tisti američan, ki je svoj buldožer 'blindiral'
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Bojda raznorazne varinate v resnici niso vedno čisto kompatibilne, morda je ravno zato razpadel...

garbage kitajska municija z plehnato čauro...izstreljen naboj napihne čauro....da jo ejektor ne more potegnit iz lezisca...nato pa ubaci ze nov naboj...uzadi pa nekako ze udari po igli...in naboj upali izven cevi...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Je izdihnil, potegnil trebuh notr, potem so ga pa nekako stlačili skozi odprtino...mogoče je bil na kamikaze misiji, pa itak ni hotel več ven, podobno kot tisti američan, ki je svoj buldožer 'blindiral'
bonk.gif

glede na divji ples so mu pa se zavaril izhode da nema predaje
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej, kot sem dejal.
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Prav zanimivo bo spet opazovati, ko bo par naših forumašev naredilo "salto mortale" naprej in nazaj, ter sproduciralo naslednjih 30 strani tele teme.
Ker sem iz gospodarstva, mi je prav žal te silne izgubljene energije, ki bi jo lahko porabili za kaj bolj koristnega, npr. za vleko voza gnoja na njivo.
smirk-1.gif

Reakcije so po pričakovanjih.
smirk-1.gif

Tu je pozna jesen in bi kar prav prišlo par volov za gnoj furati na njivo. Pa da ne bi bil kdo preveč prizadet itd, ... v teh težkih kapitalističnih časih, bom dal vsakemu udeleženemu za en tamal pir.
wink-1.gif
(ampak samo vlečni živini.)

Škoda samo, ker ni na Alterju več nobene kobile, čeprav so bile tudi, včasih. Bi imel takoj kandidatov še več.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Ne vem ce glih igla udari...saj od zadaj etak vse skupaj prleti z veliko silo...

Youtubay double feed...sam ne na REDtubu
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.018
5.422
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Torej, kot sem dejal.
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Prav zanimivo bo spet opazovati, ko bo par naših forumašev naredilo "salto mortale" naprej in nazaj, ter sproduciralo naslednjih 30 strani tele teme.
Ker sem iz gospodarstva, mi je prav žal te silne izgubljene energije, ki bi jo lahko porabili za kaj bolj koristnega, npr. za vleko voza gnoja na njivo.
smirk-1.gif

Reakcije so po pričakovanjih.
smirk-1.gif

Tu je pozna jesen in bi kar prav prišlo par volov za gnoj furati na njivo. Pa da ne bi bil kdo preveč prizadet itd, ... v teh težkih kapitalističnih časih, bom dal vsakemu udeleženemu za en tamal pir.
wink-1.gif
(ampak samo vlečni živini.)

Škoda samo, ker ni na Alterju več nobene kobile, čeprav so bile tudi, včasih. Bi imel takoj kandidatov še več.

Zakaj ti pa moja ideja z Alijo ni mogoca?

Pa btw po balkanu mas na tone kalasnikov...in revezov ki ti ga prodajo za 200-300 DEM...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ko je bil pred leti v Albaniji 'pad sistema', je ljudstvo iz vojašnic inu skladišč odneslo ogromne količine kalašnikovk...kam vse je to orožje šlo, pa si lahko samo mislimo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zato ker bi si jaz, če bi se šel streljat v Pariz, zraven še ob dejstvu, da je to samomorilska akcija,izbral najbolj zanesljivo orožje na tem svetu. Da jih z mano še čimveč zraven odnesem, tja nekam , .... k Alahu (ali kam v milomater
tongue-1.gif
.

Za to pač ne bom izbral nekega tandžarja tristo let starega, ampak nekaj zaneslivega. Pa predvsem municijo najvišje kvalitete!

Če se pelješ po cesti s Poršejem Boxterjem in greš prehitevat tovornjak šleper, pričakuješ da bo mrcina vlekla vso pot manevra, ne pa da ti vmes crkne zaradi vode v bencinu, kar smo mimogrede tudi doživljali nekoč!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kitajske so bile, da veš! Sem na svoje oči lahko gledal oznake.

Čau!
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Borci Islamske države do smrti pretepli bosansko najstnico

Takrat 17-letna Samara Kesinoviæ se je skupaj s 16-letno prijateljico Sabino Selimoviæ Islamski državi pridružila aprila lani. Dailymail zdaj poroča, da so teroristi Samaro ujeli med poskusom pobega iz sirskega mesta Raka in jo pretepli do smrti. Avstrijske oblasti zadeve ne želijo komentirati.
http://www.siol.net/novice/svet/2015/11/is_do_smrti_pretepli_najstnico.aspx
http://www.siol.net/novice/svet/2014/10/dzihadistki_avstrija.aspx

Najstnici naj bi pred odhodom v Sirijo imeli stike s čečensko mladino in sta obiskovali džamijo na Dunaju.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

V Ljubljani je treba džamijo skenslat, za vsako ceno! Na tisto mesto pa naseliti za dobo 30 let cigane - precej nepremišljeno nastalih problemov rešenih!

Na sredi tistega prostora, ki je namenjen glavni molilnici, pa pozidati Osnovno šolo. Z našimi, slovenskimi, torej "civilnimi" učitelji!