Streljanje in eksplozije v središču Pariza -répété

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik delter333 pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja no, 14 dni so v eu, pa so ze nepad zorganiziral... a za vse naapade v preteklosti so tud begunci krivi?

Pa dobro a ti ni jasno, da je v Franciji imigrantov kot solate, ki so že leta prihajali gor.
stupid-1.gif


Ne ne bo naredil FastForwarda, ker vidi samo 5 minut v prihodnost. Mogoče je celo daroval kaj rdečemu križu in bo zdaj vehementno zagovarjal vse kar je v povezavi z migranti.

eazy style
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
pravijo da je ugrabiteljev okoli 6-8 in da slišijo konstantno streljanje.... možno, da jih pobijajo enega za drugim. Sej jih imajo najmanj 60+ zaprtih.


Slika navijačev, ki so zaprti sredi nogometnega stadiona, ker jih iz varnosti očitno ne spuščajo ven je pa "no comment".
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
Citat:
Uporabnik delter333 pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja no, 14 dni so v eu, pa so ze nepad zorganiziral... a za vse naapade v preteklosti so tud begunci krivi?

Pa dobro a ti ni jasno, da je v Franciji imigrantov kot solate, ki so že leta prihajali gor.
stupid-1.gif

a so bili popisani ali ne? a so prisli ilegalno? migranti tam so tud drugih narodnosti... migrantov je po celem svetu polno, sej to ni nobena znanost. edino ce je za vas migrant muslimanski skrajnez...
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
@msenjur

Če te pridem pretepst na dom in se zraven derem Jezus je velik ali boš pozneje policiji povedal, kaj sem vpil? In zakaj da?

da jih bom usmeril kje iskati.... ? kaj ima to veze z napadom?
A sem morda rekel, da ima kakšno zvezo?

Itak je vera osebna stvar posameznika in vsaka vera je miroljubna a ne? Zakaj bi potem policiji povedal, kaj sem se drl? A če bi se drl Miki Miška je car bi bilo kaj bolje?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.848
3.868
113
Pozig reichstaga v fastforwardu je danes tragikomedija s par 100 miljoni mrtvih. Verjetno si zelis ponovitev?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Ravnokar na CNN: "suicide bombing on the way near the football stadium".

Očitno še ni konec eksplozij.



Evo Francija lahko kar sprejme dodatnih 100 migrantov, da zapolnijo manjko, ker imam občutek da število mrtvih ne bo pod 100.
roza.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik delter333 pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja no, 14 dni so v eu, pa so ze nepad zorganiziral... a za vse naapade v preteklosti so tud begunci krivi?

Pa dobro a ti ni jasno, da je v Franciji imigrantov kot solate, ki so že leta prihajali gor.
stupid-1.gif


Ne ne bo naredil FastForwarda, ker vidi samo 5 minut v prihodnost. Mogoče je celo daroval kaj rdečemu križu in bo zdaj vehementno zagovarjal vse kar je v povezavi z migranti.

eazy style

dobr. ne bom vec bzal... sej svoje bistvo sem povedal.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Pozig reichstaga v fastforwardu je danes tragikomedija s par 100 miljoni mrtvih. Verjetno si zelis ponovitev?
a ni bilo 65 mio mrtvih? 65 je par 100?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
@msenjur

Če te pridem pretepst na dom in se zraven derem Jezus je velik ali boš pozneje policiji povedal, kaj sem vpil? In zakaj da?

da jih bom usmeril kje iskati.... ? kaj ima to veze z napadom?
A sem morda rekel, da ima kakšno zvezo?

Itak je vera osebna stvar posameznika in vsaka vera je miroljubna a ne? Zakaj bi potem policiji povedal, kaj sem se drl? A če bi se drl Miki Miška je car bi bilo kaj bolje?

sej bi tud to povedal. al pa ce bi se drl ata mama, men je vseen, sam te bojo lazje tko dobil, ker ni dost takih.
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Itak je jasno, da so bili na delu častilci kulta smrti. Ampak narodni izdajalci jih še vedno zagovarjajo. Sem prepričan, da ko bo šlo zares, se bodo taisti osebki udinjali rjuharjem in v njih imenu prelivali kri na kakšnem novodobnem Sv. Urhu.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.848
3.868
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Pozig reichstaga v fastforwardu je danes tragikomedija s par 100 miljoni mrtvih. Verjetno si zelis ponovitev?
a ni bilo 65 mio mrtvih? 65 je par 100?

Vseh zrtev je veliko vec pa v komedijo ali pa dramo lahko recimo stejes se vecino konfliktov po 2. sv!
tongue-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Počakat na uradne podatke, francozi imajo begunce iz drugih afriških držav tko da počakajmo do jutra.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Initial reports say there are 60 hostages that have been taken at the Bataclan concert hall in Paris. Tonight Eagles of Death Metal—a band formed by Jesse Hughes and Josh Homme of Queens of the Stone Age—had a sold out show there.

Malo malo za koncert. Skrbi ve veliko večja številka
crazy1.gif
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
A za Boko Haram? Glede na to, da ugrabljajo mladoletnice je povsem jasno, da gre za častilce shizofrenega pedofila iz puščave, ki je ustvaril kult smrti.