strela počila v TV :-(

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Tudi meni je pred časom strela udarila v tv. Blue ray predvajalnik je zgledal kot mrtev prvih par dni, kasneje pa se je postavil in dela normalno. Crknili so edino hdmi vhodi na tvju. Ima kod morda kakšen kontakt v Ljubljani za dobrega serviserja, ki bi prvo pogledal tv in povedal ceno, da vidimo če se splača popravljati.

hvala.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
@Matey, morda zavarovalnice za kritje iz naslova udara strele zahtevajo, da imaš varnostno zaščito (tisto reč med vtičnico in kablom za tv) pred udarom strele? hvala.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Triglav pred leti tega ni zahteval, bilo pa je sklenjeno zavarovanje hiše pred udarom strele.
zmaga.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
@Matey, morda zavarovalnice za kritje iz naslova udara strele zahtevajo, da imaš varnostno zaščito (tisto reč med vtičnico in kablom za tv) pred udarom strele? hvala.

Ni zahtev za protinapetostne zaščite, lahko pa dobiš kak procent ali tri popusta zaradi takšnih in podobnih preventivno vgrajenih napravic
smile-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
Hvala bogu da imam pri Generali paket Dom ali kak že je
do sedaj plačali Domofon popravilo pečice ko je odneslo programsko uro....

Pa nobeden nič kompliciral.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
samo nimaš sam paket ''dom'' sigurno imaš še premičnine zavarovane ker drugače mislim da nebi šlo. Jaz imam sam paket ''dom nepremičnine'' pa sem vprašal agenta če gre s tem paketom tud popravilo računalnika pa pravi da ne, da je potrebno imet posebej zavarovane premičnine pol pa gre.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Jaz imam samo paket dom, ki ni ravno najbolj osnovna verzija in so mi krili tv zaradi strele.