Štajerci in "humor"

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Aja, tam ko so ti temo zasrali? nič novega
grin1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
Ne, nisem pozabil (mam za home page nastavljeno). Kaj pa je tam v tisti temi tako vrednega (poleg moje besedne igre), da bi si jo zapomnil? Slika?
evil.gif
Ammmmmmmm....who we gonna call?
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Pa res, dobro da si me spomnil.

Kako je kaj sedaj s tvojim kreditom? Nas kar malo skrbi zate.
 

Gal1

Pripravnik
19. okt 2013
82
0
6
Kako lepo, da "Vas" skrbi zame. Vendar, če človek preveč skrbi za druge, se premalo posveča svojim problemom. In tvoj je nekje v tvoji glavi, kjer je tudi nastal kredit, ki mi ga pripisuješ. Pa še več vas je v njej, sodeč po tvojem postu. Tako da ti po mojem kar ustreza vzdevek, ki sta ti ga pripisala ti sam in Stieber: "Zabit šimpanz".
zmaga.gif
 

Gal1

Pripravnik
19. okt 2013
82
0
6
Citat:
Uporabnik skala pravi:
rezerva je vedno dobra...

Samo res, kako sta usklajena z Abrahamčijem. Kdo je ata in kdo mama?

Verjetno si ti mama, ker mu zvesto slediš. Oh...
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
To je vse po svetopisemskih legendah: najprej je bil Abraham, potem pa Skala (peter) in na koncu rkc.
Alter je šele na pol poti, ampak počasi postaja cerkev.
smile-1.gif
 

Gal1

Pripravnik
19. okt 2013
82
0
6
Abraham, zakaj se pa ženska v tvoji predstavitvi dela, da je mrtva?

Aja, komaj čaka, da se to matranje brez potrebe konča...
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
jaz sem njegov alter ego, ki je nekoč živel samo znotraj njegovega mentalnega sveta nakar sem enkrat dobil svoje zavedanje in v trenutrku njegove nepazljivost in prezaposlenosti sem pobegnil in se preselil na alter. lahko pa vrjameš tudi njegovi razlagi. lahko pa tudi svoji. kar ti je ljubše. oziroma kar te bo bolj potolažilo.



a ni dule vaupotič tudi štajrc?
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Ne. Jaz sem mrliški oglednik in forenzični strokovnjak na inštitutu za sodno medicino.
To je pač naša interna fora, da mal premasiramo ali kako drugače obdelamo privlačna trupla.
Zadnjič, naprimer, je en kolega rekel "Tale tazadnja je pa imela ščegetavček kot kumarco!" "A tko velikega?", smo vprašali.
"Ne, tko kislega!"
Jah, kaj češ, to je pač obešenjaški humor, ki ga prakticiramo mrliški ogledniki, da si malo popestrimo dan, hehe.
smile-1.gif