Sony Xperia T

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jeln pravi:
Pa si poskusil priklopiti na PC in upadte narediti preko PC Companiona? Sicer pa če hočeš imeti poupdatean android kupiš Nexusa.

Tudi to sem ze probal...

Sony_Bridge_for_Mac-20130525-114909.jpg


Windows_7_x64-20130525-115357.jpg


Sicer je pa pri Nexusih podoben problem... Update tudi ni na voljo takoj v vseh drzavah... ampak prihaja postopoma ... Vsaj pri Nexus 7 tablici sem imel take izkusnje ... Podobno je tudi pri Windows Phone ... Kot kaze sem prevec navajen iOS, ker pri tem je nadgradnja na voljo isti dan v vseh drzavah ...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Dej naredi to:
Napolni do konca, Dej prosim vtipkaj *#*#7378423#*#* , odpre meni, imaš service test , potem imaš dol še en meni settings klikni in dej reset, to gre v tovarniške nastavitve, pa boš potem poročal kako in kaj.
Ko sem ga prodal mi je šel update normalno čez. in tudi ta nov je prijel danes.
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Delaš samo na Mac ? probaj na winsih . Jaz sem dal simobil sim not, tud sam tel. je težil, da je na voljo nov software update. Kaj pa wireles ?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Saj niti ni vazno od kod je... Se nisem imel Androida, s katerim ne bi imel problemov pri nadgradnji... enako je tudi z Lumiami
grims-1.gif

Problem da gre težko updejtat ali problem da updejtov sploh ni?
Ker pri Lumiah je verjetno prvo problem, pri Androidih pa bolj drugo (oz. v tem primeru celo oboje).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Problem je, ker se da povsod prebrati, da je na voljo nova verzija... a je treba ponavadi kaj "telovadit" pa "hackat", da potem to lahko nagdradis ... Konkretno za Xperia T sta omenjeni ze dve nadgradnji... resda nic posebnega in zilvjensko pomembnega... ampak ne morem namestiti nobene od teh posodobitev, ker telefon pravi, da imam ze namesceno zadnjo razlicico ...

Pri Lumiah je pa tudi podobno... 900-ko sem moral "prisilno" nadgraditi na WP 7.8 ... ker je enako vedno pisalo, da ni na voljo novejse verzije...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Če je telefon kupljen pri našem operaterju je tudi to lahko razlog, da ti ne ponudi nadgradnje.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Telefon smo dobili na predstavitvi in je original od Sony - unlock je. Ni važen to, njegov telefon ne dobi novega updejta kot tudi prejšnega ni dobil.
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno: