Slovenska svojat v kampih

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Na evo, tukaj ti dam pa prav. Kako bo zdržal 14 dni na morju z babo in nevzgojenimi mulci, če pa gre vsak dan po šihtu na 4 pire ali pa se ga doma ulije. Zato je treba tudi za na morje nabrat nekaj pivskih bratcev, 3-4 familije skupaj, vsak dan se ga ulijemo, otroci po svoje, naj si dajo duška saj so na morju, babe so pa pač babe, če ga doma ni mogla v rit nabrcat, bo pa še teh 14 dni potrpela.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:

Frocovje se dere in nori, kot da bo konec sveta. Baba se dere in komandira dedca tako, da sliši cel kamp.
..

haha , pa to ni stvar vzgoje to imamo zgleda v genih ker je pri vseh Slovencih isto
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Iz mojih izkušenj, so najhujši gostje v kampih po veroizpovedi/nacionalnosti kreteni. Sem kampiral v različnih tipih kampov, v različnih državah, območjih, hell, celo na različnih celinah in razlike obstajajo, vendar praviloma velja, kar sem že napisal. V večjih kampih je več šundra, v manjših pa manj. V kampih, ki so na udaru sezonskih (1x letno) gostov je tudi sranje. Potem so še kampi, kjer veljajo kakšne lokalne navade (npr.: španski bioritem, ko v kampu, kjer so sami lokalci socialci, ob 23:00 preidejo iz sieste v fiesto) ipd. Povsod pa je dovolj EN SAM NEPRILAGOJEN PAPAK, da večim v radiju pokvari jutranjo rutino
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik 2CV pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Si se nasel, a ne.. celo leto vegetiras v svoji ulici, najedas sosedom in visis na netu, nato pa tisti teden na polno odklop..
grims-1.gif
Uff, nekateri zjutraj najprej odpremo oči, nato vstanemo...
Komunisteki pa očitno še v polsnu pograbijo rdečo šlogarsko kuglo, odpro oči, v kuglo pogledajo, kaj delajo normalni...

PS- priporočam občasno čiščenje rdeče šlogarske kugle. Trenutna videnja so nekam "mutna"
evil.gif

Ti si bolan 100%. Da v to temo pripelješ rdeče al kakšne že je pa res noro.
Čeprav zapisanega ne razumeš povsem te moti te moj odziv, zapis kateri ga je izzval pa ne
stupid-1.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Kampirajo ponavadi tisti, ki si drugega ne morejo privoščiti.

bolj narobe ne bi mogel imeti! Poglej si cene in te bo kap, kamp v jul/avg te n epride ceneje ampak ene 50% več kot app.....
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Janez40 pravi:
Ampak vsaj zame Slovenci uničijo vse.
Slovenci...bog pomagaj.
Pride nov Slovenec ob devetih zvečer v kamp. Začne postavljat, zbijat, korito postavljat, vrtat, froci se derejo, baba vpije. Ob enih ponoči je še vedno tako. Za popizdit. Ali res nimajo nobenegk občutka, svojat Slovenska. Dejansko me je sram.
Kakšen zarukan narod smo to.

Zelo res.

Osebno sicer ne hodim v kamp, ampak ti popolnoma verjamem!. Hodim v manjši kraj na Malem Lošinju.

Opisal bom stanje v kafičih in konobah.

Slovenci so (da, so, ker jaz nisem!) daleč najbolj hrupni, neprijetni, težki gostje. Po dveh popitih pivih začno peti, repertoar pesmi pa je iz 1960 (Mi se mamo radi - se 'mate kuratz, Trzinka zgodaj vstala - ampak pozno dala).

Popijejo nenormalne količine piva, kar je sicer njihova stvar, ampak glasno govorjenje, petje in vpitje je tudi naša stvar. Stvar nič kaj dobrega imidža Slovencev na Hrvaškem.

Lahko si mislite, kako gledajo na tako ravnanje in napihovanje ljudje, ki tam živijo in delajo za 3500 kun (450 evrov) mesečno.
Ob dejstvu, da so (tako neka raziskava) nekateri Hrvati lačni vsaj enkrat tedensko. Kar je sicer njihov problem, oz. problem njihove države, ampak tudi zato ni potrebe,da se proseravamo in jim čisto na vsakem koraku kažemo, da so nule, ker si ne morejo privoščiti 5 piv, kot si jih lahko pijani, razgrajaški slovenski primitivci.

Pika na i je bila scena, kjer je kakih 12 totalno pijanih Slovencev (baje vsi lastniki jaht in njihovi prijatelji) namočilo Go pro kamero v litrsko kriglo piva in potem so to kriglo držali na glavah in so jo podajali.

To sem skrivoma posnel, ampak nisem objavil na spletu. Zgolj iz etičnih razlogov. Starejši od 60 namreč približno vemo, kaj je etika, tile danes seveda tega ne vedo niti slučajno...

Če bi objavil posnetek, bi bilo tipe seveda (ali pa tudi ne) v rit sram...

Kakorkoli boste komentirali, ostane dejstvo, da se Slovenci, predvsem ko smo v tujini, v večini obnašamo kot največji možni primitivci.

Popolnoma nam namreč popusti kontrola, s 300 evri v žepu mislimo, da smo kralji sveta. Pa žal nismo niti kralji ulice...

467716-post_slo.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ksz
Moje opažanje. Smo Slovenci in ste Štajerci. Tako glasnega folka pa še ne. Bili smo v kafiču na obali. Pa nas je bilo kar precej Slovencev...se poznamo. Sosednje omizje glsno kot hudič, popljuvali si vse od hrane do piva, ki so ga z veseljem žuljili.... pika na i je bilo to, da so se sredi dneva, sredi kafiča začeli dreti Slovenjija od kod lepote tvoje... si morate misliti, koko so jih ostali gledali....aja frocovje pa nevzgojeno do amena.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Sem 1x imel priliko sam opazovati to, kar vas vecina opisuje. Zanimivo mi je bilo, kako je ta vrsta ljudi organizirana. Dopuste si planirajo tako, da so vsi istocasno na dopustu, ce ze ne v istem kempu, pa v naslednjih 2 v okolici, da se lahko obiskujejo med sabo. Ze tu mi je bil wtf, ampak ok. Ko gledas priprave na te podvige, se resno vprasas kdo je tu ceh, iz katerih se tako radi prav ti papki najbolj norca delajo.

V kempu pa akcija, kot ste opisovali. Stari zerejo od jutra in dokler zvecer ne padejo,v eno. Frocovje se vmes nekontrolirano dere v eno okoli. Ker jih je samim dolgcas, se pogrupirajo z vsemi sojanezi iz okolice. Ce jih je premalo, poklicejo vse sojaneze in sosednjih kempov, da se malo poveselijo.
Najboljsa cvetka je bila, ko je en taki heroj se odlocil podreti 2 manjsa drevesa na svoji parceli, ker sta ga motila. Ko so ga nemudoma vrgli iz kempa, je to v tej enklavi bil skandal dneva, ces kaj si ti hrvati dovolijo.

In tisti ki pravite da nimas kaj pricakovat mira julija in avgusta v kempih, ocitno sami spadate v to kasto. Sam sem bil ogromno v francoskih in italijanskih kempih julija in avgusta in kaj taksnega, kar se videl pri nasih sosedih, nisem nikjer zasledil. Vedno in povsod je bil mir, ki ne presega tistega normalnega vrveza.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Ksz
Moje opažanje. Smo Slovenci in ste Štajerci. Tako glasnega folka pa še ne. Bili smo v kafiču na obali. Pa nas je bilo kar precej Slovencev...se poznamo. Sosednje omizje glsno kot hudič, popljuvali si vse od hrane do piva, ki so ga z veseljem žuljili.... pika na i je bilo to, da so se sredi dneva, sredi kafiča začeli dreti Slovenjija od kod lepote tvoje... si morate misliti, koko so jih ostali gledali....aja frocovje pa nevzgojeno do amena.

Žal se moram strinjat. Obnašanje, ki se ga opisuje na zadnjih par straneh je najbolj tipično in izrazito za prebivalce slovenije onkraj trojan. Problem v Istri in Kvarnerju je da je teh ljudi tak procent, da dobijo pogum in so potem neustavljivi. Sam sem šel samo enkrat v Banjole, potem pa vedno južneje od Zadra: Biograd, Tučepi, Orebič itd... in tam teh problemov ni bilo. Zdaj pa itak že 10 let hodimo v apartmaje in je čisto drug svet.

Mi je pa žalostno da si nekateri dejansko ne znajo predstavljat dopusta brez pitja od jutra do večera. Ne rečem, ajde, se ga napiješ 2-3x v dveh tednih, samo ne pa vsak dan.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
In tisti ki pravite da nimas kaj pricakovat mira julija in avgusta v kempih, ocitno sami spadate v to kasto. Sam sem bil ogromno v francoskih in italijanskih kempih julija in avgusta in kaj taksnega, kar se videl pri nasih sosedih, nisem nikjer zasledil. Vedno in povsod je bil mir, ki ne presega tistega normalnega vrveza.

467716-post_slo.gif


To. Avstrija, Nemčija, Nizozemska, Francija, Italija ... nikjer takšnega direndaja in nekulturne drhali. Niti pregovorno glasni Italijani se ne približajo podivjanim Slovencem. Ja, Italijani znajo biti glasni, ko padejo v debato, ampak pijanega kruljenja, prepevanja narodnih, navijanja radia na ves glas, obnašanja v stilu "kaj mi pa moreš", ... tega od njih ne doživiš.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:

me pa zanima, kam gre neka povprečna družina na dopust. Naprimer 2 "mulca", dohodki staršev okol jurjadvesto na mesec in kolk to stane? (če lahko sploh gre)

Recimo da pašemo sem. Gremo vsako leto za dva tedna na Pag (v Metajno), že skoraj 10 let v isti apartma, kjer se z domačimi odlično razumemo, zvečer morda spijemo kak kozarček, gremo okoli s čolnom, pečemo ribe itd... Stane slabega jurja, če upoštevam še pot (apartma je sicer 65 na dan). Ostalo se porabi približno toliko kot doma, razen kake kavice ali sladoleda.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
men se pa zdi, da tukaj bolj pišete takšni ki faušija ni tuja. Pa ne napadam nobenga al pa branim. Jaz vam pa lahko povem, da sem videl nemce, ki so sral po kampu zraven WC, pa poljake, čehe, ki so jim bili koši za smeti tuja stvar, da o italjanih in njihovega piskanja "bambinaaaa" niti ne govorim..... pa niso nič bolj bili "kulturni" od zgoraj opisanih slovencev.
Na žalost je večina gostov Slovencev. Zato jih je tudi lažje opaziti. In seveda razumeti jezik. Res se tud nekateri neprimerno obnašajo, ampak tukaj eni kr trdite da smo vsi Slovenci potem takšni.
Zato toplo priporočam vsem, ki si po dopustu vzamejo čas za kritiziranje obnašanja celega naroda, da naj ta čas porabijo pred dopustom za ugotavljanje primernosti kampa za svoje brez napake družine. Torej ne divje kampe, kjer se žura ampak kampe, kjer vas bo (ali druge) veljal red, na nered pa opozarjal varnostnik, receptor, .....
Veliko je tudi kritik nekaterih obiskovalcev za nekatere kampe, kjer niti prdniti ne sme, da že ne bi varnostnik prišel in jih miril....
@barvica.... a si opazila, da si je verjetno ta lastnik lokala želel takšnih gostov, tebe je bilo pa sram, zraven njih. OK.. sej verjamem možnosti, da ni bilo primerno. Frocovje je pa od drugih zmeraj najbolj nevzgojeno....
Sam rešim takšne zadeve tako, da če mi paše biti v glasni družbi, se ustavim pač tam, kjer to je. Če hočem mir, grem tam, kjer je mir in je mir zagotovljen. Res pa da se najde tudi osebk, ki moti mir, pa ga hitr umirijo.... več je pa takšnih, ki gredo med ljudi, cafič.... disko... pol jih pa vse moti. Hebi ga... pa ne it. Ni pa treba določenih izjem poistovetiti z vsemi slovenci.

V Hrčkariji me zelo moti to, da so "purgerji" še zmeraj nastrojeni proti slovencem.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Aha, torej ker je v francoskih in italjanskih kempih julija in avgusta mir, lahko povsem upravičeno to pričakuješ tudi v hrvaških?

Ja sori, ne gre, lahko še tako mižiš in si želiš in se delaš da ne bo kretenov, to da bodo tam je dejstvo. In ne, večina folka je vseeno "normalnega" (to pomeni da si ni na morje še pivskih bratcev pripeljal).
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Mi je pa žalostno da si nekateri dejansko ne znajo predstavljat dopusta brez pitja od jutra do večera. Ne rečem, ajde, se ga napiješ 2-3x v dveh tednih, samo ne pa vsak dan.

To je edini razlog, zakaj gredo ti ljudje sploh na morje. Da bodo vsak dan mrtvo pijani. Ubistvu to že skrbno načrtujejo vnaprej, čeprav se smešno sliši. Misel na vsakodnevno pijanstvo jih pomiri in jim daje moči da se pripeljejo dol kolikor toliko trezni, čeprav je težko biti par ur trezen.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.858
3.882
113
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Mi je pa žalostno da si nekateri dejansko ne znajo predstavljat dopusta brez pitja od jutra do večera. Ne rečem, ajde, se ga napiješ 2-3x v dveh tednih, samo ne pa vsak dan.

To je edini razlog, zakaj gredo ti ljudje sploh na morje. Da bodo vsak dan mrtvo pijani. Ubistvu to že skrbno načrtujejo vnaprej, čeprav se smešno sliši. Misel na vsakodnevno pijanstvo jih pomiri in jim daje moči da se pripeljejo dol kolikor toliko trezni, čeprav je težko biti par ur trezen.

No sej realno kaj pa naj človek ki je navajen delat od jutra do večera dela na morju?
grin1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:

In tisti ki pravite da nimas kaj pricakovat mira julija in avgusta v kempih, ocitno sami spadate v to kasto. Sam sem bil ogromno v francoskih in italijanskih kempih julija in avgusta in kaj taksnega, kar se videl pri nasih sosedih, nisem nikjer zasledil. Vedno in povsod je bil mir, ki ne presega tistega normalnega vrveza.
Le zakaj bi spadali v to kasto? Sam sem nazadnje kampiral pred tam 25 leti pa vem kam smo šli kampirat in zakaj= informirali smo se, kje je največ naših in kje so najboljše zabave, saj smo šli na dopust mar ne. Podobno pa verjetno danes razmišljajo mlajši ljudje. Če pa na stara leta siliš na ista mesta kjer se zabavajo mlajši in bi rad imel mir je pa (vsaj zame) malce neumno dejanje. Sam npr. nikoli ne grem v hotel, kjer sta dva otroka npr. do 15 let brezplačno, ker vem da bo tam veliko otrok- delo otrok pa je igra. Veliko igre pa pomeni veliko vrišča, cviljenja, tekanja...

Kakšen kraval pa je v kampih (pa tudi apartmajih, hotelih) je pa odvisno predvsem od upravljavca ali natakarja ali.. Če bi ob takoj odslovil gosta, ko je preglasen (iz kampa, gostilne...) bi se to kar hitro razvedelo in bi ostali pač bili tišji. Sem doživel v Portorožu, ko so gostje v sosednjem apartmaju bili zvečer malce bolj glasni (pač močvirniki okrog 20...25 let). Jih je lastnica nekajkrat prosila, da naj bodo tišji, drugo jutro pa jim je odpovedala gostoljubje. Torej za prevelik hrup v Hrvaških kampih niso krivi le Slovenci ampak v veliki meri tudi Hrvatje sami.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.081
799
113
hysterical-1.gif


Mislim, da tudi komentirate na Slovenceljne tisti, ki dlje od Hrvaške ne vidite in samo to. Grčijo so ekonomsko in sedaj še turistično kampanjsko uničujejo in je še večji naval na Hrvaško. In poka po šivih. Predvsem kamping, ki je IN.

Vprašajte domačine na Balearih in Grških otokih, kaj si mislijo o Angležih, Nemcih in ostalih civiliziranih ljudeh. Bimboti.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
KSZ
3/4 tu noter vas je ful smesnih. Prav predstavljam si vas kako na skrivaj pred zeno/punco/fantom pizdite cez te kampiste, da bi pa kdo od vas sel do njih pa jim dal vedet da vas motijo, to pa ne, ker vas je strah da vas bo stajrc na gobec, njegovi otroci pa poscali pol ko bote ze na tleh lezali. In ker nimate jajc, rajs trpite to sranje in cel cas razmisljate kako boste odprli topic na alterju, ter upali da vsaj tu date to iz sebe.
Pa preden ker od vas napise da sem se najdu tu not, vas moram razocarat, da ne kampiram, se manj pa prezivljam cas na hrvaski obali....