SIOL.NET - hujskaštvo in pranje možganov

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Ja. Ampak sad iz prepovedanega drevesa je zgolj karikirana dogma. V resnici naj bi šlo za Evin himen, se pravi, za seks. RKC je to pač zavila v celofan z mašnico, da je bilo za vernike bolj primerno.

MMG, mislim kar resno, brez sarkazma.
smirk-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.462
9.938
113
kod Džej-Zija
Prvič slišim za tako razlago. In ne, seks ni prepovedan. Če nič drugega, je bil vsaj za prokreacijo nujno potreben do nedavna.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Od Boga prepovedan naj bi bil v raju.
Če pomisliš na kasnejše posledice, (sram, boj v znoju za preživetje, rojevanje v bolečini, ... itd), je vse dokaj logično. Se ti ne zdi?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.111
5.772
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A misilte, da bo kakšna čistka, če vlada pade?
evil.gif

In tebi se zdi to normalno? Svoj čas sem komentiral na Delu, Dnevniku, Siolu pod levimi pa so me banali, saj si tam lahko pljuval le čez Slovence, desnico, če si kaj rekel proti levici si bil že brisan.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vse ki so bili politično nastavljeni od časa ko je JAnša ugotovil da bo Vlada šla papa
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.479
373
83
nič nisem videl na to temo

Ampak so pa v oddaji Danes zadevo obdelali. Ne podrobno ampak so. Sem pričakoval tišino prejšnji dan saj na portalu ni bilo nič.

Z negtivnimi stvarmi se ne hvali. Vse te investicije prek meje so pa pomoje velka neumnost in milorečeno rop SLO uporabnikov. Profitirali so edino drugi operaterji ker ni bilo v SLo vložka v optično omrežje za kar bi pomoje € morali iti.