SiLOL ima najbolj pestro ponudbo programov v SLO

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.610
94
48
Manj jih vidim raje jih imam...
bonk.gif


Če se samo spomnim, kako sem imel z njimi kar naprej... Odkar je pa T-2 je pa mir...
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
Total tv jih siba po izbiri in po ceni.
Da ti ne bo slučajno kdo verjel
uf-1.gif


Total Tv so lopovi. Pri njih sem par let nazaj kupil Echolite sprejemnik za 80 EUR. Drugače sem sam postavil satelitsko anteno T90 s 5 quad LNB. Sprejemnik prinesem domov in ga priklopim.

Potem čez en mesec pride račun za 50 EUR - kolikor je stala "namestitev" opreme.
13.gif

A če prodajalec "namesti" škatlo na prodajni pult v trgovini, od koder jo vzamem - a to je "namestitev" opreme, vredna 50 EUR???
confused-1.gif


Na eni naročnini sploh ne moreš imeti dveh ali več HD spremenikov, slika na SD Echolite pa je preko SCART pravi užas. Sprejemnikov pa niti pustijo ne kupiti. Še več, par let nazaj sploh še ni bilo MultiRoom, in so te hoteli lupiti za vsak TV sprejemnik posebej kot novo naročnino.

Če bi se vsaj dalo gledati preko CAM modula na računalniku - pa ne pustijo...

Sedaj je cela vas na SiOL optiki, goodbye and good riddance Total
cheer.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Zakaj ni nobenega obvestila s strani Siola, glede kabelske? Prejšni teden so dodali nove programe, sedaj jih je 161, opremljeni z EPGjem, na žalost so kodirani, kdaj misli Siol odkodirati in začeti zaračunavati pakete?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Ja, ta njihov DVB-C je nadomestek analogne TV - ko bodo pa začeli to tehnologijo malo bolj tržit ( in reklamirat ), pol bo komaj to prav zaživelo.

p.s. raje DVB-C ( z manj programi ), kot pa IPTV - in to zato, ker nimam rad neke zunanje škatle poleg TV-ja.
p.s.s.: glavni proizvajalci TV-jev se že en čas dogovarjajo o standardih za IPTV kanalnike vgrajene v samem TV sprejemniku ( to je že boljša rešitev ).
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.946
8.994
113
EU
Mwah, to so se dogovarjali tudi za satelitske kanalnike, pa ni nič iz tega.
Intel je prikazal kartico z vezjem, ki bi iz navadnega TV-ja naredilo Smart TV.
Vsi TV-ji bi morali imeti pač standardno vodilo (kot je prej bilo AGP za PC). Nadgradnja TV-ja bi bila enostavna, samo bi menjal kartico in ne TV.
Proizvajalci niso pokazali zanimanja.
13.gif
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Za DVB-S pa ja imajo vodilni TV-ji vgrajen tudi ta kanalnik ( Recimo Samsung ).
Naj bi imel vsaj DVB-S2. Sicer pa kaj ti pomaga vgrajeni DVB-S/2 sprejemnik, če ti satelitski operater (npr. Total) ne pusti uporabljati naročniške kartice zunaj svoje (zanič) set top škatle...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sestrična ima Siol paket Trio.
Včeraj je hotela gledat TV preko računalnika (siol tvin) in ko se prijavi ji napiše, opzorilo, da je plačljivo.

Kaj če gledaš siol tvin preko računalnika moraš to posebej plačat da lahko gledaš ?

Na siol strani piše, da bi naj bil siol tvin zastonj za vse uporabnike siol paketov in sedaj ni ne njej in ne meni nič več jasno, prosil bi, če mi lahko nekdo, ki uporablja tvin razjasni kako je s tem.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Za računalnik ne vem. Na tablici in telefonu pa izpiše opozorilo, da če boš gledal preko mobilnega omrežja bo treba plačati prenos podatkov.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
LAhko gleda samo tiste kanale na katere je naročena. ČE torej hoče gledati kanal, ki ga ni v njeni programski shemi ne bo deloval
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri vsaki prijavi se pokaže to opozorilo:

video-vsebina.png


Sem pa klical na Siol in so rekli da je SiolTvin zastonj za vse pakete.
Pri Osnovnem vidiš samo mislim, da 6 programov pri standardnem pa 62.
Ne da se pa gledat vseh, ki jih lahko gledaš na TV.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne vem, če sem sam slep ali so soseda malo nafarbali.

Baje, če pri siolu vzameš paket za TV+Internet+telefon, da dobiš zraven eno TV drugo pa doplačaš.
Obrnil celo njihovo stran pa tega ne nejdem.

Baje mu je povedal Šef na firmi kjer dela.

Sedaj ali ga je šef malo nafarbal ali pa je sosed narobe razumel in mu je dejansko bilo povedano za komunikator.

Ve mogoče kdo kaj o tem, da bi kot nov naročnik dobil tudi Televizor zastonj?
Mogoče če je samo preko firme če vzameš ta TV zraven?