Sicilija

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
To bo že našel, samo avgusta ne hodit. Hej, mogoče se pa kje srečamo.
grims-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ma, potem se pa v kaki gužvi ali pa na Autogrillu srečamo, jaz grem isti dan.
cheer.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Če se srečamo bomo kakšnega Šrota
nahrung002.gif

Pa ja ne boste teh slovenskih brozg s sabo vozili. Vsaj meni dopust pomeni tudi živeti "lokalno", kjerkoli že sem.
Italijani imajo veliko različnih vrst piva in vse so boljše od naših. Na Siciliji dobiš lokalno Messino, tudi Peroni ni slab.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Heiniken 0,66 dobiš po kampovskih barih že za 1,5 evra. Sicer so pa zelo dobra vina in to precej poceni, sploh pri hrani res ni za motovilit s pirom (razen pri pici). Sicer pa tovorit šrotovino tako daleč, da bo š pil sparjeno, ne hvala. Ni tako drago tam doli, da bi moral s sabo vlačit.

(aja, toliko o ekskluzivnem in precenjenem Heinikenu v Sloveniji
hysterical-1.gif
)

>>> Gremo pa z kombijem
Če se vidimo, se bomo ziher prepoznali, slovenska tablica tam doli je bolj redka kot pa bolgarska.
grims-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.087
800
113
zmaga.gif


Potem pa le prešaltaj na Peroni-ja, njami, njami, meni so skoraj vsi drugi piri boljši od naših dveh...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Offtopic:

Se strinjam.
Sem prekruzal že nekaj sveta, pa sta Union in Laško praktično najslabša od vseh, kar sem jih pil (ni jih bilo malo). In mi "moroni" se pol kregamo, kateri je boljši.
hysterical-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Ja nekaj pijače je treba vzet sabo da si prvi dan med potjo krajšaš čas!

Samo na ohladitev ne pozabit. Ko sem bil dve leti nazaj v Kalabriji, so bile temperature v sredi polotoka tudi okoli 43 stopinj. Najbolj te šokira, ko se komaj dobro začne dan, pa ti pred 10 zjutraj že kaže 38 stopinj (podatki na termometrih v mestu)
bonk.gif

Pa še avto brez klime, in zmagaš. Vodo smo raje ohlajeno kupovali sproti na črpalkah, ker se v avtu spari celo v hladilni skrinji zelo hitro.