Sanjanje o popolnem domu brez omejitev

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Vprašanje: Zadnjič sem "fantaziral" če bi podedoval nek zajeten kup denarja (okoli 900.000 - 2,4 milijona eur)

Kako sanjsko nepremičnino bi si lahko sploh kupil v Ljubljani ali okolici. Gledam nepremičnine in za ta denar je samo šrot. Dobesedno ni hiše ali stanovanja da bi rekel, to je pa vredno denarja.

Edino približno stanovanje sem našel tole ki je pre pre pre pre precenjeno za 112 m2
1684446327295.png

In pa:
Tole precenitev:

1684446446236.png

In pa seveda: https://www.schellenburg-living.com/sl/celota.html

Ali sem edini da tudi elitne lokacije niso vredne tega zneska?

ALi ima kdo kak link ali karkoli, kjer bi v Ljubljani ali okolici se prodajala kak res vrhunska nepremičnina no price cap.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Neke res drage nepremičnine pri nas niti ne moreš kupiti, okoli milijona se stanovanja ustavijo (potem pa sledi Schellenburg):

Najdražja nepremičnina v državi je izgleda hostel s 33 parkirišči v bližini UKC:

Tole je morda zanimivo - obnovljena vila, ki jo je Tito uporabljal za lovsko kočo, z bazenom in teniškim igriščem:

V oddaji Ambienti sicer pogosto pokažejo zanimive nepremičnine, če bi malo sanjaril:
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Nekdanja miss Mehike sedaj prodaja grad v Mirni, znan kot Speča lepotica. Lep razgled, nobenih sosedov, veliko prostora, veliko zelenja, debeli zidovi.


Seveda so sosedi. Grad je in ni na samem. Najbližji je lih 30m stran..

Je pa grad precej obnovljen, ampak žal še malo manjka, odkar je umrl Marko Marin zadeva stagnira, ker ga je zapustil svoji sestri?, občina pa nima interesa za nakup in obnovo.. No sej tud dnarja nima :)