Samsung Galaxy S IV - izid

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ja in probat jih moraš 10, da mogoče deluje pa ok. Meni se to ne da. Da ne omenjam garancije (ok vem za tiste jig ključe a kaj je)...ampak mnogo je tudi neveščih userjev ki tega enostavno ne znajo ali nočejo prakticirati. Tudi meniosebno mi nebi ravno dišalo, da telefon, ki še diši po novem, že sesuvam v prafaktorje kar se sistema tiče
smile-1.gif
:)
Tako da tako odločitev zelo pozdravljam, čeprav sploh dvomim, da bom še kdaj sploh nazaj na andorid prešaltal (gola funkcionalnost, stabilnost in podobno je na WP svetlobna leta pred bilokaterim andoridom
smile-1.gif
)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Ne razumem nekaj, Galaxy S2 z vsem drekom in touchwizom naložen laufa kot je treba, skoraj realtime? S3, naložen z enakim drekom in touchwizom, rabi in rabi da odpira določene osnovne zadeve... Ni mi jasno.. tudi S4 ni biser v hitrosti odpiranja imenika in ostalih zadev. Torej?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Android se je pokvaro? Touchwiz sploh kaj posodabljajo, kot recimo sens?
17758-icon_confused.gif


Morem rečt da je na leakanem 4.2.2 odpiranje imenika podobno hitro, kot na zadnjem dobrem 4.1.2. , sms pa mi odpre takoj, kljub 180 temam noter.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Dokler ne bo na teh strašnih mašinah odpiralo imenika, call loga, beležk ter ostalih osnovnih stvari realtime je za mene android navadno sranje.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.473
365
83
Kaj je to real time? zate

Za moje dojemanje sveta se zadeva suče real time. Imam pa kakih 400 stikov prek googla.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Dokler ne bo na teh strašnih mašinah odpiralo imenika, call loga, beležk ter ostalih osnovnih stvari realtime je za mene android navadno sranje.

Nexus nima noben težav z imenikom, Touchwiz jih ima
smile-1.gif
AOSP - kako bi android mogel izgledati, Touchwiz - kako izgleda android. Žalostno ampak resnično.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.473
365
83
Je kje nan netu kaka video primerjava - side by side. Mi nikakor ne potegne kaj vas moti.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Če je aplikacija Telefon recimo zaprta in ko jo prvič odpreš traja par sekund da se zadeva odpre, to je ponavadi ravno rakrat, ko se ti najbolj mudi in bi želel kam hitro poklicati pa čakaš da se ti sploh številčnica odpre recimo. Pa tudi Touchwiz na splošno je znan po zatikanju. Na S3 se recimo ko odpreš widgete da si recimo enega izbereš za na zaslon traja par sekund da se zadeve naložijo, ker v tem času ko se nalaga šteka pomikanje med njimi da se ti že butasto zdi.

https://www.youtube.com/watch?v=jKcMh9xMsV4

Ampak ne razumem kako Touchwiz na Note 10.1 ne šteka NIČ, vse dela tako gladko, da sem nenormalno presenečen. Ne vem zakaj jim to ne rata usposobit na takšno raven delovanja še na telefonih.
 
Nazadnje urejeno:

laksikon

Pripravnik
11. dec 2008
220
0
16
meni še do sedaj ni noben telefon delal ultra hitro oz. da bi bil zadovoljen! Pa sem imel mnogo telefonov z različnimi OS-i.
Vztrajam pa sedaj na androidu.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.459
113
Mah... en froc te najmanj 600€ na mesec košta.

Telefon te samo 300€ na leto, če hočeš skos novga imet :p
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Pravi nekdo, ki nima pojma v kakšnih okoliščinah je kupljen telefon in ne pozna ozadja.

Veš kaj, I don't f... care kaj si misliš.
smile-1.gif