S3 vs S4 vs LG G2

S3, S4 ali G2?


  • Skupaj glasov
    43

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Jaz sem s kamero na N5 zadovoljen... bolj kot s tisto na S4
smirk-1.gif

si samo malo poseben, s tem ni nič narobe
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Sepravi na galaxy S3 naj pozabim? In zdaj izbiram med G2, S4 in N5? Kakšne slabosti ima G2 proti nexus5? In kaj ima galaxy 4 prednost pred LGjema? Kot rečeno, važen mi je ekran in predvsem da mi real racin in podobni grafično zahtevni špili laufajo tekoče, pa ko bo kak real racing 4 prišel da ne bo štekalo....

Jaz bi S3 odpisal ker ni primerljiv z ostalimi. S4 pravijo da ima OK kamero ampak uporablja Snapdragon 600 procesor. LG G2 in Nexus 5 pa iz strojne plati gledano skoraj identični napravi z enakim procesorjem, enako količino RAM pomnilnika,... Saj Nexus 5 je LG naredil. Pri LG G2 so grajali kamero, potem vem da so nalagali neke camera mode ampak bi rekel da je iz škatle boljša kamera na Nexus 5 kot na LG G2. G2 ima boljšo baterijo kot Nexus 5 ampak delovanje ni tako tekoče kot Nexus 5. Real raing bi moral delati dobro na obeh, osebno če bi moral reči na kateremu bo delala bolje bi rekel da na Nexus 5, ker nima vseh nepotrebnih stvari od LG-ja naloženih, je čista verzija Androida, ki praviloma ne trokira.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Kupi S3 ,naloži Cyanogenmod 11 stabilno verzijo in telefon bo deloval odlično... pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Verjetno butasto vprašanje: kako bi se obnesel LG G pro lite ki je zdaj 6,5 EUR na mesec, ima 5.5" display, vendar samo dvojedrni 1 giga procesor in 1GB rama...bi tole trokiralo kakšne bolj zahtevne špile ala real racing 3? Se pa nagibam na nexus5 ali g2 drugače....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.

Ja, seveda...
smirk-1.gif

če gledaš neki osnovni LG v primerjavi z S5 potem definitivno...

LG G3: Screen
LG has really splashed out when it comes to the G3’s screen with impressive results. The 2560 x 1440 QHD (Quad HD) display manages to provide a ludicrously sharp 534 pixels per inch (PPI). To put that into some context the ‘Retina’ display on the iPhone 5S ‘only’ manages 326 PPI while the Galaxy S5 offers 432 PPI.

smile-1.gif
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.

Ja, seveda...
smirk-1.gif

če gledaš neki osnovni LG v primerjavi z S5 potem definitivno...

nasploh imajo samsungi po defaultu na amoled, lepše barve.. Testirano na Lg G2,G3, Sony xpreia Z1,Z2, Samsung S3,S4,S5.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.

Ja, seveda...
smirk-1.gif

če gledaš neki osnovni LG v primerjavi z S5 potem definitivno...

LG G3: Screen
LG has really splashed out when it comes to the G3’s screen with impressive results. The 2560 x 1440 QHD (Quad HD) display manages to provide a ludicrously sharp 534 pixels per inch (PPI). To put that into some context the ‘Retina’ display on the iPhone 5S ‘only’ manages 326 PPI while the Galaxy S5 offers 432 PPI.

smile-1.gif

He he, G3 ima že tako "oster" zaslon, da so problemi s čitljivostjo teksta (sharpening)
evil.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.

Ja, seveda...
smirk-1.gif

če gledaš neki osnovni LG v primerjavi z S5 potem definitivno...

nasploh imajo samsungi po defaultu na amoled, lepše barve.. Testirano na Lg G2,G3, Sony xpreia Z1,Z2, Samsung S3,S4,S5.

Lepše barve? Lepših barv ni, to je stvar osebnih preferenc. Meni na primer se amoled ne dopade, ker so barve prežive in nenaravne, drugim je pa ravno to všeč
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
pozabi na LGje,ker imajo slabše zaslone kot Samsungi.

Ja, seveda...
smirk-1.gif

če gledaš neki osnovni LG v primerjavi z S5 potem definitivno...

LG G3: Screen
LG has really splashed out when it comes to the G3’s screen with impressive results. The 2560 x 1440 QHD (Quad HD) display manages to provide a ludicrously sharp 534 pixels per inch (PPI). To put that into some context the ‘Retina’ display on the iPhone 5S ‘only’ manages 326 PPI while the Galaxy S5 offers 432 PPI.

smile-1.gif
Tuki pa ste sami strokovnjaki,ki filozofirajo in pametujejo na podlagi prebranih kritik,nobeden pa telefona še od blizu ni videl.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
KSZ

Da ne odpiram nove teme o relativno starih telefonih
crazy1.gif


Kaj se mi splača vzeti?

S4 ali Sony experia Z1 ?

Vsak ima svoje pluse in minuse... Telefon mi kupi firma, zato sem tudi omejen s ceno in v tem rangu prideta pri Simobilu v poštev ta dva aparata.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kot si napisal, vsak ima svoje +/-, zato se boš moral sam odločiti
wink-1.gif


Lahko pa poveš, kaj ti je pomembno pri telefonu in boš morda dobal kakšen pameten nasvet od forumašev, samo pazi, pametovali bodo tudi tisti, ki si teh dveh aparatov ne lastijo
wink-1.gif