S čim prilimati registrsko tablico ...

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Seveda ni nič vreden ker...

a. si kupil napačnega
b. si lepil tablico oslu na rit
c. si nesposoben uporabljati lepljive stvari
 

master

Pripravnik
2. nov 2007
32
0
6
pozabil si še ...

d. ker silikonski lepilni trak ni sposoben držat ene nekaj gramske registrske tablice (ne vem, kako naj bi v vseh vremenskih razmerah držal kaselc za pošto ...)

Sicer pa če sam nisi probal se vsaj vzdrži komentarja; očitno si sam še na nivoju osnovnošolskih lepil za lepenke in ti je že selotejp višek inteligence ...
smile-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Misliš, da bi tale 3M trak zalepil in držal moto tablico na blatnik od motorja?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Prilepil tudi na avto, katerega je izsilil kombi...

Rezultat, tablica na 2 kosih in še vedno na odbijaču...ja res si nesposoben.

BTW govora je o tesa lepilnem traku za notranjo ali zunanjo uporabo, za špegle lepit al pa hišne številke, kot je prikazano na embalaži.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Dej, a lahko prosim nehata s pissing contestom in mi povesta, če bi držalo moto tablico na blatniku?
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Kupil si napacen Tesa trak.

Kupit moras tistega, ki je namenjen lepljenju ogledal v kopalnici (na embalazi je narisano ogledalo, stane okoli 7 eur v Merkurju).

In se za stardeca: tablice ne smes: PRELEPIT, PRELUKNJAT (to dela veliko ljudi). Beri ZVCP.

Tablico brez okvirjev seveda lahko prilepis. V primeru, da jo mors dol vzet, je pa metno v avtomobilu imeti 30 cm laksa, tako da gre tablica lepo dol. Drzi pa kot pribito.

Pozicija: nalepil ze 10+ takih kompletov, pa drzi noro
smile-1.gif
.

1748,dim:300x400,mode:exact.jpg


LP,
PIC
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Superca! Tale nova moto registrska tablica je ogromna in nočem povečevati površine še z okvirjem, tako da jo bom kar prilepil.

Thanx!
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nič nisem narobe kupil...imam že 4 leta nalepljeno s takim, in to sem tudi napisal. Če daš iskanje po rubriki tjuning stajling in avtoakustika pa najdeš temo, v kateri smo to že predebatiral.

Narobe si kupil kvečjem ti, ker se dobi ta trak tudi za zunanjo uporabo....sicer meni razlike ni vidne ampak če tesa tako pravi...
smirk-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
KSZ
Zgolj v info: tablico lahko prinetaš ali privijačiš na odbijač. V današnji Sobotni prilogi policija celo pravi, da je pritrditev tablice s plastičnimi okviri manj priporočljiva, sicer jo kao tolerirajo.
grin1.gif


Tako da, tole si izrežite in ko bo kakšen policist kaj sikal, mu pomolite to pod nos.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Nič nisem narobe kupil...imam že 4 leta nalepljeno s takim, in to sem tudi napisal. Če daš iskanje po rubriki tjuning stajling in avtoakustika pa najdeš temo, v kateri smo to že predebatiral.

Narobe si kupil kvečjem ti, ker se dobi ta trak tudi za zunanjo uporabo....sicer meni razlike ni vidne ampak če tesa tako pravi...
smirk-1.gif

Napacno sem repliciral, odgovor je bil namenjen avtorju teme.

Ne skrbi, sem kar prav kupil
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
KSZ
Zgolj v info: tablico lahko prinetaš ali privijačiš na odbijač. V današnji Sobotni prilogi policija celo pravi, da je pritrditev tablice s plastičnimi okviri manj priporočljiva, sicer jo kao tolerirajo.
grin1.gif


Tako da, tole si izrežite in ko bo kakšen policist kaj sikal, mu pomolite to pod nos.

195. clen:

"(4) Registrske tablice morajo biti pritrjene na mestu, ki ga je predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, da niso poskodovane , upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite."

Se strinjam, da je treba met sprintan to, ker kak nasikan policaj bo trdil drugace
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
KSZ
Zgolj v info: tablico lahko prinetaš ali privijačiš na odbijač. V današnji Sobotni prilogi policija celo pravi, da je pritrditev tablice s plastičnimi okviri manj priporočljiva, sicer jo kao tolerirajo.
grin1.gif


Tako da, tole si izrežite in ko bo kakšen policist kaj sikal, mu pomolite to pod nos.

195. clen:

"(4) Registrske tablice morajo biti pritrjene na mestu, ki ga je predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, da niso poskodovane , upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite."

Se strinjam, da je treba met sprintan to, ker kak nasikan policaj bo trdil drugace
smile-1.gif
.

LP,
PIC

Narobe si ga razumel. Napisal je prinetal, ne sprintal.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Kolega jo je prilimal kar z neostikom. Je držalo orng, še preveč. Je kasneje bil problem, ko je pozabil podalšati registracijo, pa mu je hotel policaj tablico vzeti, pa ni šlo dol
hysterical-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
> 195. clen:

"(4) Registrske tablice morajo biti pritrjene na mestu, ki ga je predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, da niso poskodovane , upognjene , zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite."

frown-1.gif


Mojo sprednjo sem moral rahlo ukriviti, da se lepo prilega odbijaču. Torej sem sedaj v rahlem prekršku
crazy1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Benady pravi:Mojo sprednjo sem moral rahlo ukriviti, da se lepo prilega odbijaču. Torej sem sedaj v rahlem prekršku
crazy1.gif
Je prekršek kar trden, ne le rahel. Tako da, če te bo hotel kaznova, boš pušil.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Zapognjena je zelo zelo malo. Je pa, imaš prav. Bo res treba lax s sabo vozit
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Tema o netanju ali prišraufanju tablice je obdelana v današnjem Delu v avtomobilskem delu. Piše, da dovolijo prinetanje ali prišraufanje - pravzaprav priporočajo pred okvirji, ker bolj drži tablico.
 

master

Pripravnik
2. nov 2007
32
0
6
Glej, smešen si hotel biti ti sinoči ... sicer pa ni moj namen tule neko prepucavanje, pač pa samo debatiranje o lepljenju tablic.

Kakorkoli, v Mavrici mi je prodajalec priporočil, da je edino pravo obojestransko lepilo Tesin trak, ki ima narisano hišno številko in kaselc. Ker sem tablice lepil prvič sem mu pač verjel. Navkljub temu, da sem površini (tablico in odbijač) zelo dobro očistil, se je čez par dni, ko je pričelo deževati ob strani zadeva odlimala. Tablico sem brez problema snel dol in opazil, da je med odbijač in lepilo prišla voda. No, potem sem po nasvetu nekaterih kupil 3M obojestranski lepilni trak in sedaj drži kot pribito!