Renault 5 Rally Snow Crash

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Pravzaprav imata prav. Česa takega jaz vseeno nisem izvajal, sploh če bi bil kdo v prtljažniku.
bonk.gif


Sem pa enkrat res kar norel, ko je nekdo stal na odbijaču moje takratne katrce. Pa še guncal jo je ko majmun.
cool-1.gif

Malo po gasu in v ovinke, pa je hitro odnehal.
evil.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
258
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Hehe, kiks. Take izkušnje nabiram parkrat letno, na "vsake kvatre" pa tud mi ven zletimo. In ja, to je vedno žur. Tud če je treba pol avto odkopavat ali pa ven iz kakšnega grabna vlečt, j3bat ga, to pač pride zraven
wink-1.gif


Tako da mi še vedno ni jasno zakaj bi morali biti modeli pijani ali zadeti ali pa kar oboje
smile-1.gif

jest sm že po načinu govorjenja opazil, da niso čist ok... če pa to piše pod videom, potem pa to samo potrdi moja opažanja... jest tud nisem videl da to piše...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A veš, da jaz tudi nisem videl napisa pod videom, odkar pa sem videl nekaj filmčkov raznih štajercev, dolenjcev in drugih patronov pa tudi po govoru ne sklepam ničesar več. Tako hitro posploševanje in sklepanje se v praksi res ne obnese najbolje
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Ljubljančani take podvige malo težje izvajajo. Oni lažje driftajo po rondojih, se vrtijo po praznih parkirnih in podobno. To je težje izvedljivo nam ki živimo na deželi. Smo se pa lažje vozili z neregistriranimi razvalinami po poljskih in gozdnih poteh, takrat še več ali manj brez izpita. In potem na prvi uri vožnje namesto da bi spoznal avto, peljem v Tivoli iz okolice ljubljane....
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.887
113
Tale podvig na posnetku je klasični vikend nočni program na Pokljuki, nič posebnega, smo tudi mi bili kdaj zraven (vlekli avte iz snežnih kupov, pešačili ker smo sami obstali v kupu, ...). Skratka zabava zagotovljena!
zmaga.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
LoL....ne Ljubljancani nimamo Save na Brodu....in miljon makedamskih poti tam...
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Se upaš na brod brez izpita iz centra?
wink-1.gif

Mi smo take podvige izvajali že pri 16, če ne že kako leto prej. Z avtom ki je bil sicer namenjen za odpad in ni bilo nobene škode na njem v primeru poškodbe.