Radio BT v Renault-u

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.167
2.508
113
In če medtem, ko te nekdo kliče s koleščkom na obvolanski ročici prestaviš opcijo na ekranu iz zadržanja na sprejem klica in potem pritisneš sredinsko tipko? Ali morda tvoj model nima koleščka na obvolanski ročici?
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.109
3.588
113
Marlbor
Si probal z drugim telefonom? Sam sem imel recimo večne probleme z LG L Bello. Tudi nobene logike, delalo vse kontra, nato pa ko sem ugotovil, da mi na tem telefonu tudi Selfie stick ne dela pravilno, sem ugotovil da je telefon kriv.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Nisem več eksperimentiral s to zadevo in bom kar tako pustil kot sem na prejšnji strani opisal. Mi je všeč in sem se navadil. Dvomim, da bi bilo odvisno od telefona, prej se mi zdi, da so italijani to prilagodili kakšni njihovi zakonodaji ali kaj podobnega. Pojma nimam, samo ugibam.
PS: kolešček na konzoli je pri upravljanju BT na radiu neodziven. Deluje samo vrtljivi gumb na radiu, tipka na vrtljivem gumbu in sredinska tipka na konzoli (tipka z narisano slušalko)
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.920
1.352
113
123
Tudi od telefonov je veliko odvisno, sem imel težave pri enem in ko sem telefon zamenjal so tudi težave čudežno izginile.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Kaj pa če je težava na strani telefona?

Če je Windows phone, imaš Drive mode vključen ? Imaš vključen On hold klic ?
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Ja, Windows phone pa res je. Ampak se mi zdi, da je prej na androidu delalo enako. Nisem pa čisto prepričan. Nekaj me je že tudi prej hecalo, ker sem potem za nekaj časa čisto opustil uporabo BT v avtu in sem uporabljal BT slušalko. Po zamenjavi telefona sem pa spet želel uporabljat vgrajeno BT... in tako je nastala ta tema. :)

PS: Drive mode se mi vključi avtomatsko, ko se skonektata telefon in radio.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Dec...daj za štos probaj še z drugim telefonom (od žene, babnice...).
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
da malenkost ukradem temo..

kaj točno pomeni pri renaultih letnika recimo 2009-2011 "predpriprava za mobilni telefon" - kaj je potrebno dokupiti, da zadeva deluje z original radiem?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Večinoma imajo vsi modeli, ki imajo BT z radijem (in navigacije)potem ko se povežejo s telefonom možnost sinhronizacije imenika, glasovno upravljanje s telefonom, upravljanje s telefonom s pomočjo obvolanske ročke, preusmeritev zvoka na audio napravo...
Skratka telefon je lahko v prtljažniku pa še vseeno lahko sprejemaš klice, prebereš SMS, pokličeš kontakt iz imenika...
Sicer imajo kakšni Androidi težave (standard, kaj je to?), japka, windows, BB, strejše Nokie s Simbianom pa delajo b.p.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Bolj me je zanimalo zakaj nekje piše da ima vozilo Bluetooth, drugje pa predpripravo za mobilni telefon. Če se gre za isto zadevo, potem mi je vse jasno
smile-1.gif