Prestigio MultiPhone 4500 duo

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Tipko ON/OFF in tipko - (minus) na glasnosti držiš istočasno. Ni dovolj samo pritisk.
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.286
23
38
Murska republika
Sem pogruntal in sedaj mi uspeva.
1703459-Screenshot_2013-02-14-20-30-49.png
 

Priponke

  • 1703459-Screenshot_2013-02-14-20-30-49.png
    1703459-Screenshot_2013-02-14-20-30-49.png
    176,6 KB · Ogledi: 182
Nazadnje urejeno:

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Za vse tiste, ki ne veste kje lahko nastavite preusmeritve klicev (če imate npr. 2 SIM kartici, preusmeritve iz 1 na 2 in obratno). Pojdite v meni za klicanje, pritisnite touch tipko za nastavitve in se vam odpre meni za nastavitve klicev, video klicev in IP telefonije.

SIP klient deluje brezhibno (z nekaj truda). Omogoča klicanje in prejemanje klicev. Uporabno za vse tiste, ki ste veliko v tujini in bi se radi pogovarjali po tarifi, ki je v vašem paketu in vašo telefonsko številko preko Wi-Fi. Edino kar sem opazil, da moram za številko klicočega dodati v imenik še @simobil.net. Kako je z ostalimi operaterji ne vem. Ko imate aktivirano storitev preprosto označite od kod boste klicali. Klient ne omogoča pošiljanje in prejemanje SMS sporočil (kot npr. CSipSimple).

Prilagam tudi sliko za lažje razumevanje.
1704298-Prestigio.png
 

Priponke

  • 1704298-Prestigio.png
    1704298-Prestigio.png
    127 KB · Ogledi: 174
Nazadnje urejeno:

Andrej65

Zelenc'
16. feb 2013
5
0
1
Danes je v Merkatorjevih centrih -20% z merkatorjevim kuponom. Tudi sam sem ga tako odel, cena pa 199,99
 
Nazadnje urejeno:

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
PAP5000DUO so menda pri sosedih že dobavljivi v beli barvi. Neuradno naj bi imeli JB. Prav tako naj bi JB imeli prihajajoči 4500 White. Ostali naj bi dobili nadgradnjo okrog marca.
 

erneesto

Zelenc'
17. feb 2013
7
0
1
Ali se da pri modelu 4500 nastavljat za vsako sim posebaj svojega operaterja in ali sta oba hkrati umts ali ne? Ker uporabljam sedaj dva telefona iščem nekaj primernega in po karakteristikah je to najzmoglivejši dual sim telefon kar sem jih našel. Sicer sedaj uporabljam samsung galaxy s2 in se bojim da bo tole preveliko razočaranje, sicer bi nabavil s4 ko pride ampak se mi res ne da vlačit dveh telefonov po žepih. Kako pa se obnese aparat glede na to da je 8mp, ker moj samsung dela super slike in ima tudi 8mp.

lp
 

erneesto

Zelenc'
17. feb 2013
7
0
1
Test prebran ampak o tem ali imaš lahko na vsaki sim svojega operaterja ne piše nič.
Ali je to kdo probal, ker je to eden od pogojev da kupim telefon. Ali mi lahko iz prve roke poveš?

lp
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Citat:
Uporabnik erneesto pravi:
Test prebran ampak o tem ali imaš lahko na vsaki sim svojega operaterja ne piše nič.
Ali je to kdo probal, ker je to eden od pogojev da kupim telefon. Ali mi lahko iz prve roke poveš?

lp

Preberi zasebna sporočila.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.286
23
38
Murska republika
, vsekakor lahko uporabljaš dve različni kartici od razlličnih operaterjev, lahko eno Slo in drugo USA kar ti srce poželi saj to je tudi namen teh telefonov za več sim kartic.
Ta različnost operaterjev ti posebej prav pride v tujini vsekakor pa tudi doma, lahko nastaviš prednostno kartico oz. operaterja in na njej se odvija ves promet ostalo lahko vključiš po želji drugo kartico uporabljaš kot pomožno in prav tako nastaviš kar želiš da boš na njej spremljal.
 
Nazadnje urejeno:

SilentB

Zelenc'
17. feb 2013
2
0
1
Zdravo,

prebral sem celotni temi o modelih 4300 ter 4500 in moram reči, da nisem povsem prepričan o modelu 4500. Ko je bil šele najavljen, sem bil glede na napisane tehnične podatke prepričan, da bo to telefon, ki ga bom kupil. Ko pa je prišel na trg in sem začel spremljati tole temo, da bi videl dejanski uporabniški feedback, pa sem postal malo skeptičen.

Če naštejem samo nekaj stvari:
-slabo lovljenje wi-fi signala (predvsem pa slabše kot model 4300)
-v primerjavi s 4300 slabše slike (no, tu še čakam, da bo retro poslal še kaj slik za primerjavo:))
-zatikanje pri predvajanju (ali morda tudi snemanju?) 720p posnetkov (če sem prav zasledil na testu, ki so ga naredili na racunalo.com)
-...

Mi lahko tisti, ki imate oba telefona (npr. retro:)) malo napišete o zgornjih stvareh (koliko so zares "slabe") ter ostalih pomankljivostih, ki so bile izpostavljene v tej temi na prejšnjih straneh? Ali je smiselen nakup tega modela, ali se je bolje odločiti za 4300? Predvsem me npr. zanima kako je z wi-fi signalom (ali se je to morda z zadnjo sistemsko posodobitvijo kaj izboljšalo ali se morda še bo, če bodo kaj nadgradili?), no pa tudi kako je s kvaliteto slik ter 720p videi.

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.286
23
38
Murska republika
No da iz svojih izkušenj z 4500 malo pojasnim stvari.

WI FI lovi isto morda še bolje kot 4300 , resda so črtice za 1 manj na displejuvendar to ne pomeni da je signal slabši, je pa nekaj drugega pri 4300 je signal bolj stabilen pri 4500 pa je stabilen dokler ne oslabi iskanje oz sprejem takrat pa tudi pade in to hitreje , torej je pri 4300 stabilnejši, z novo posodobitvijo sprememb nisem opazil.

SLIKE , BODO ! in to naslednji teden, sem pa ugotovil da je slikanje z 4300 manj komplicirano in lažje izostri slike tudi lažje posnameš ker ima za to zunanje stikalo, tega pri 4500 ni in moraš ujeti trenutek ko sliko izostri da spustiš plavo piko in ti posname sliko ali pa po izostritvi potapkaš piko za slikanje na displeju kar je zelo neugodno in ti poslika, slike od dobre do zelo slabe, ne toliko v kvaliteti 8 MP kot v trenutku slikanja, enostavno nekako ne gre ujeti trenutek. Video posnetek je vredu na 4500, na snegu in soncu je za nič!! to sem ugotovil danes in nastaviti ne gre za tovrstno slikanje, slike so totalno presvetle, kaj naj rečem 4300 slabša resolucija in malenkost lažje slikanje pri 4500 je tako kot se njemu zdi .Video ki sem ga včeraj posnel z 4500 je sicer dobre kvaliteteje pa tako da je potrebno držati aparat vodoravno le tako so slike vidne na računalniku normalno če ga držiš pokončno so slike vodoravne na računalniku ko predvajaš video, zakaj tako ne vem.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.286
23
38
Murska republika
Kolikor pa izbrskam po netu se čez nekaj mesecev pripravlja posodobitev na JB izgleda da ga bo 5000 duo serija belih aparatov v novi seriji že imel nameščeno.

To isto omenja tudi--hinko-- v postu zgoraj.
Naslednji podatki so vzeti iz strani --MOB.HV


1705523-Zajetaslika.PNG
 

Priponke

  • 1705523-Zajetaslika.PNG
    1705523-Zajetaslika.PNG
    80,9 KB · Ogledi: 180
Nazadnje urejeno: