Prestigio MultiPhone 4500 duo

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Root drugače nima nobene veze z zastonj ali plačljivimi aplikacijami, grejo plačljive iz pašnika na telefon enako kot free brez roota tako da si zgrešil poanto.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Roota se zaradi večih stvari.bistvo pa je, da si ti administrator telefona in ga povsem prilagodiš tebi. Začenši pri strojni opremi, kjer optimiziraš delovanje procesorja, kernel (most med strojno in programsko opremo), modemski del-telefonski signal , poleg pa imaš seveda prost dostop do custom programske opreme , verzij OS , tem, ikon...
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Najbolj mi gre na zivce to da vse skupaj v primerjavi z 4040 nekako "steka"- framerate je nizji? Temple run mi je prej se delal zelo vredu, sedaj pa ne vec. Pa sploh nimam veliko aplikacij, med tem ko na 4040tki imam se vec aplikacij
Sem slisal da je za to kriv dvojedrni procesor. Ce se kako da tole resit..
Bi prosil tiste ki so rootali da probajo nalozit kaksen program za spreminjane hitrosti cpu-ja z google playa in da povejo ce deluje.. hvala
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Zakaj pa rootate androide ce so vse aplikacije free
confused-1.gif

ker ene rabijo za delo root...titanium backup samo ena izmed mnogih.
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Vau.. ne boste verjeli.. sem le ven potegnil svojo micro sd in je nehalo stekat.. zdej pa samo da se skontam kako za vraga se je to zgodoil in kaj narest da mi ne steka ko mam kartico not, ker jo sicer rabim..
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Kaka takšna zadeva na kartici? Kakšen program, mogoče kakšen antivirus? Je kakšna poceni SD ali je kakšna bolj znana firma? Probaj jo formatirati če bo kaj boljše.
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Je samsungova, tista ki sem jo uporabljal v prejsnjem telefonu.. bom probal formatirat poznej..

Drugace pa sem razmisljal tudi o rootanju pa mi tisti tutorial ni najbolj jasen...
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
King67, bi lahko podrobneje opisal kako točno si ga rootal... Na tistem linku je vec datotek.. .bat datoteko moramo zagnati ja racunalniku, telefon mora biti povezan...? Bi bil zelo hvaležen če bi lahko podrobneje opisal... Hvala že vnaprej
smile-1.gif
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Se mora bat file nahajati na telefonovem SD ko ga zazenem ali je lahko kjerkoli..? Hvala
smile-1.gif
z
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Na računalniku se .bat nahaja, samo moraš imet naložene gonilnike da ti računalnik zazna telefon, ker bat izvede neko skripto, ki najde priključen telefon na PC in nanj "vsili" potrebne datoteke, da pridobiš root.
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
No, sem probal, sicer brez telih driverjev in se mi ustavi po "daemon started succesfully". Sem počakal kar nekaj časa pa ni bilo nič...