Prestigio MultiPhone 4500 duo

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
hvala hinko, ampak zdaj sem ze, preden sem videl tvoje sporocilo vstavil 2gb micro sd v telefon in ze prestavil vse na to kartico. zdaj pa imam na voljo se skoraj prazno "notranjo sd". Na tistih nastavitvah pa so se vedno le dve moznosti :
*notranji pomnilnik
*zunanja sd kartica
Ne vem, kako pa naj premaknem aplikacije na notranjo sd, ...
 

brzi

Pripravnik
23. jul 2007
40
0
6
Maribor
Kot je že moj predhodnik omenil, zakaj ne prikaže imen, ki so v imeniku s +386.... ?

Ali ima kdo kakšno rešitev za ta problem?
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Notranja SD mislim da se ne uporablja za aplikacije, ampak za ostalo navlako, kot so slike, filmi itd. Za aplikacije se uporablja notranji pomnilnik. Na zunanjo SD (v tvojem primeru kartica, ki si jo vstavil v telefon) pa se lahko nalagajo tako datoteke kot tudi aplikacije.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Ki je pa malo nerodno narejen...... telefon gre zelo na tesno notri /ven... in kar močno moraš prijeti ravno za lečo fotoaparata, da ga ven potegneš....
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Ma mislim, da se bo etui v parih dneh malce raztegnil, vsaj pri njihovem padu se je in gre sedaj normalno not in ven. Sem pa danes "modificiral" etui, naredil manjšo luknjico tam kjer pride zvočnik od telefona, da se sliši zvonenje normalno ko je telefon v etuiju.

Je pa res malce smešno, da ne pokaže imena klicatelja, ki je v imeniku shranjen z +386...Je to kakšna finta Androida 4.0?

lp
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik retro pravi:
WI FI tudi meni lovi slabo, 4300 lovi dosti bolje-
Postavil 4300 in 4500 enega ob drugem. 4300 pokaže slabih 10 dBm več signala kot 4500. Torej drži, 4500 ima občutno slabši wifi.
GPS sprejemnik - skoraj neuporaben, občutljivost zelo slaba. Nexus7 ga poseka za 1000 %. Verjetno podobno kot wifi, 10 dBm je veliko. Sicer pa, saj vemo že pred nakupom, da je "kitajc".
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Tisti link ki sem ga prilepil zgoraj o najcenejšem Prestigiu je cena ŽE normalna , torej nič več zelo ugodna , strici iz ozadja so izgleda zopet imeli akcijo.

write.gif
 
Nazadnje urejeno:

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Pri tem telefonu ni zunanjega sprožilca. Mogoče obstaja kakšna aplikacija, pri kateri določiš proženje z določeno tipko ampak tega še nisem zasledil.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Aha, vidim da je bilo moje vprasanje cemu tak hype okoli tega povprecnega telefona drugorazrednega proizvajalca kar na mestu. Podobna zgodba kot s huaweii ali kaj so ze bili, najprej veselje okoli "top angebota" kmalu zatem pa...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
CIZY @ nisem govoril o drugorazrednem telefonu in ne ustvarjaj neke klime kot da ta telefon ne bi bil za rabo, vprašal sem le če je kakšna druga možnost za sprožilec kot na displeju.
Tudi sam imam dostii pripomb na proizvajalce drugih mnogo dražjih telefonov kateri imajo kup drugih problemov katere v tistem cenovnem rangu ne bi pričakoval.
Prestigio 4500 je telefon katerega je potrebno spoznati ker je nov in če nimaš te sreče da bi ga imel ne moreš govoriti o telefonu pod povrečjem ker je vseno telefon v rangu cen in si ga lahko za ponujeno tudi privoščiš.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Nisem repliciral nate glede sprožilca ampak na uporabnika pred tabo ki je potarnal nad slabim lovljenjem wifija. Tiso o sreči pa prihrani drugič raje zase, da ne bo še kdo umrl od smeha.
hysterical-1.gif
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
glede na ostalo ponudbo in nizke cene priznanih proizvajalcev telefonov samsung,htc,nokia,sony,...je cca 200€ in še več,preveč za ta Prestigio telefon,. cena bi morala biti max 150€...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Sigurno bi lahko bil cenejši,

Cizy @ ga morda imaš, mislim da bi lahko potem nekatere zadeve komentiral, sigurno je sreča če ga imaš ker ga očitno sam nimaš.