Postroj v Kočevski Reki - Janševa 'vojska'?

I

Izbrisan uporabnik #488

Polavtomatsko puško lahko "normalno" nabaviš, če ne drugo za zbirko.

1. ZASTAVA M59 7,62X39 JUGOSLAVIJA
2. ZASTAVA M59/66 7,62X39 JUGOSLAVIJA
3. ZASTAVA M76 8X57 (7,92 mm) JUGOSLAVIJA

http://www.rtvslo.si/slovenija/slovenska-vojska-ostala-brez-vojnih-rezervnih-zalog-streliva/403258
a streliva da ni?
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Ja za rajo....

Ampak shit je ker profi ostrostrelc z Remingtonom 700 ki je postružen v desetinko milimetra lahko na tetenu zaustavi 100 Gattotov z PAPovkami... Ampak vazno da njega skrbi PAPovka!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Me zanima, kdo je dal dovoljenje, da paravojaska skupina uporablja(se uri ) z vojaskim orozjem in kdo je konec koncev placal strelivo?
Zanimivo..

Zavidljivi rezultati, "otežene" razmere
evil.gif


Zanimivo, res.

VSO...wtf

Kaj ti ni jasno?

Na strelišču ni alkohola-pol se pa mal roka trese.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo a ne, da zmanjkuje streliva
smile-1.gif


Ja kje pa ga porabljajo? ....

Za urjenje bi lahko še kar naprej trošili rdečo zastavo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ja za rajo....

Ampak shit je ker profi ostrostrelc z Remingtonom 700 ki je postružen v desetinko milimetra lahko na tetenu zaustavi 100 Gattotov z PAPovkami... Ampak vazno da njega skrbi PAPovka!

Da, ravno za rajo. Ravno ta je tista, ki na koncu poje vsa izsrana politična govna!
rolleyes-1.gif
. Snajperist je pa špecialec in teh je v kateri koli vojski samo 0,001%. Ne se pogovarjati po otročje!

Sem nosil svoje čase tudi snajper in hvalabogu mi ni bilo treba nikogar sneti, čeprav je bilo blizu, ( - do danes in upam da tudi v prihodnje
tongue-1.gif
)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa še tole, zgolj za primer, ko se že imaš za nevem kakšnega mehankarja: čisto navadni mitraljez, M53 (upam da se nisem zmotil preveč
rolleyes-1.gif
In ti bi tu desetinke milimetra lovil? Optimist!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zanimivo a ne, da zmanjkuje streliva
smile-1.gif


Ja kje pa ga porabljajo? ....

Za urjenje bi lahko še kar naprej trošili rdečo zastavo
vprašanje je, kam gre strelivo za belgijske igrače, za kalašnikovke je pa tako znano, da ga ni več oz. ga je prodal Janša.
cool-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Mislim da ma M53/MG42 kadenco krepko cez 1000/min...

Ampak le kdo jim je dovolil streljati z "vojaskim" orozjem...in oh tudi municija je "vojaska"...tolk da je ze kr mal lovska tud
tongue-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ne bluzi, če ne zastopiš--pa ti poberi tri frende pa pojdite v vojašnico rekoč-mi bi pa malo streljali z vašimi puškami..kaj bi bilo? bi vas nekam poslali ali kaj?
ali so pa ti VSO nekaj več?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Če je pa videl na youtubu no...

Brezveze, samo še mobitele nosijo naokoli in pokemone lovijo - imam že okoli 10 let spravljeno sekiro pod povštrom za vsak slučaj. Tale mladina je samo še za gobcanje ...
crazy1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
ne bluzi, če ne zastopiš--pa ti poberi tri frende pa pojdite v vojašnico rekoč-mi bi pa malo streljali z vašimi puškami..kaj bi bilo? bi vas nekam poslali ali kaj?
ali so pa ti VSO nekaj več?

Eno je aktivna oborozitev SV in policije...drugo pa odpisana roba oz modeli se iz preNATO časa... Beri ZoRo
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Eh ja jagri jagri... Ce bi blo po moje bi vas blo 80%manj...za za šankom viset pa modrovat ne rabs zelene uniforme...
evil.gif