Poslušanje glasbe na Sam. Galaxy s2 -Inline remote

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Do sedaj sem imel Nokia 5800 in sem imel v službi za poslušanje glasbe tale inline remote control od Nokie:
http://articulo.mercadolibre.com.pe/MPE-13554894-funda-gel-de-silicona-tpu-para-ipod-touch-4th-_JM
http://forums.samsungi8910omni...ones-i8910.html

Zadeva je delala super, nisem rabil vklapljati zaslona N5800, sem kar preko daljinca na "Nokia AD-54 earphone/headphone lead inline remote control" spreminjal glasnost, play, pavza, stop, naprej, nazaj, .....


Sedaj na Samsung Galaxy S 2 ta remote od Nokie žal ne deluje.

Ni pa mi sprejemljivo, da bi sedaj direkt na zaslonu telefona upravljal z MP3 playerjem na Samsungu (ni praktično, gre baterija zaradi vklopa telefona, ..)


Zanima me, kako vi poslušate muziko preko slušalk na Samsungu Galaxy s2 ?
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
sem namestil pa s tem "Nokia AD-54 earphone/headphone lead inline remote control" ne dela

bom probal doma še z enim drugim, ki ni od Nokie
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
žal ne deluje

zato me še vedno zanima "Zanima me, kako vi poslušate muziko preko slušalk na Samsungu Galaxy s2 ? "
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
sem probal tudi ta program in ne deluje

sta pa oba kontrolerja, ki ju imam od Nokie

bi kupil kakega novega, če bi vedel, da bo sigurno delal - torej iščem pozitivno izkušnjo oz. priporočilo vas
 

vdsl

Zelenc'
10. maj 2011
14
0
1
Jaz sem odgovoril predvsem na tisto tvojo vprasanje s katerim programom poslusam glasbo na telefonu, v poweramp so neke nastavitve za slusalke. Ampak nimam pa niti SGS 2 in niti Nokia AD-54 tako da nevem zakaj ne deluje.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Tiste nastavitve za slušalke v powerampu so bolj v stilu, da začne špilat ko vtakneš slušalke in neha, ko jih iztakneš ven. Ne spomnem se, da ima podporo za kakšne kontrolerje oz. da je sploh fizično možno, da bi kaj takega delalo.

Sicer pa se da po komadih skakat naprej/nazaj z daljšim pritiskom na volume up/down, pavza/play pa tipka na slušalkah (če uporabljaš zanič priložene). To dela v stock playerju in v powerampu. Na špici, ki ima hw tipke, pa se da vse upravljat z njimi, ampak to lastnikov s2 ne zanima...
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
kaj si mislil s tem "Na špici, ki ima hw tipke, pa se da vse upravljat z njimi, ampak to lastnikov s2 ne zanima... "

ne razumem
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
zdaj razumem

tudi sgs2 ima priložene slušalke z vgrajenim kontrolerjem (z eno tipko).
Tako lahk s to eno tipko krmiliš pesmi (1 pritisk:play, 2 pritiska: pesem naprej, 3 :, tipko držiš:glasneje..) (to sem ugotovil danes)

Problem pa je, da so te priložene slušalke in ta kontroler fiksno povezana, ne morem ta kontroler uporabiti za svoje boljše naglavne JVC slušalke.

Pri Nokiji sem imel kontroler kot samostojen kos (na eni strani 3,5 mm luknja v katro sem povezal JVC slušalke, na drugem koncu pa 3,5 mm jack, ki ga vtakneš v telefon)
In potem s tem kontrolerjem upravljaš glasbo, zaslon na gsm pa je lahko temen (ne tipkaš po zaslonu).
Ta kontroler izgleda tako:
http://forums.samsungi8910omni...ones-i8910.html
(slika na 1/3 strani).

In tega kontrolerja sedaj samsung ne razume. Še vedno iščem...
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Samsung spica očitno ima slušalke s kontrolerjem, kar jih 660 eur vredn sgs2 nima. lol

Ne nisem mislil tega. Priložene slušalke so pri obeh čisto enake. Ima pa spica za razliko od s2 en kup normalnih tipk, vključno s smernim kontrolerjem, s katerimi se da muziko kontrolirat brez prižiganja ekrana.