Policist na nujni vožnji umrl

erikson

Guru
25. avg 2007
21.582
5.554
113




13.gif
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
N-krat Več ljudi umre zaradi zdravniških napak vsako leto (btw, o tem se NE vodi evidenca) [ http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2000/07/30/doctors-death-part-one.aspx preračunano na Slo cca 140 ] ali gradbenih delavcev, ki padejo iz odra ali jim pade kaj na glavo, jih zasuje v jašku, medtem mediji že drugi dan nabijajo o enem policaju.
Čas kislih kumaric.
Še dobro da imamo Grčijo, drugače bi lahko o tem poslušali cel teden .



boomslang
Citat:

Vsak napad na uradno osebo, bi moral potegniti za seboj najvišjo možno kazen....
Tudi ko pretepajo očitno nedolžne ? Ali nasprotnike režima ?

Model, tebi res ni jasno.... zdravniške napake, gradbeni delavci padejo z odra, nekaj jim pade na glavo, jih zasuje v jašek, ipd... primerjaš z naklepnim umorom in poizkusom umora na grozovit način?

Poizkusiva druače: zdravniška napaka (namerno povzročil npr. zastoj srca), padel z odra (ga namerno odrinil iz odra v globino), itd...

Ti resnično nimaš pošlihtanih osnovnih pojmov in razlik med vrstami dogodkov/načini dejanj...
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18


13.gif


[/QUOTE]

Na to žal nimam besed, ne morem verjeti....

Upam, da se ji ne bo to maščevalo, karma je kxrxa...
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Kdo pa je ta Kogovšek Iris??? Verjetno ni imela staršev in jo je vzgajala ulica, drugače ne morem razumet tako mržnjo proti varuhom reda.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
zanimivo bo ko bo kakšen delodajalec googlal ime Iris Kogovšek in bo našel ta njen komentar
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.983
5.406
113
Glede na izrazoslovje (smradovi) neka droljica od enih cefurjev...

21let.....no ja zadnjic sem bil po nakljucju v druzbi 28 in 29 starih sovrstnikov (no ja sem se malenkost starejsi
smile-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Citat:
Uporabnik rotvajler pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
N-krat Več ljudi umre zaradi zdravniških napak vsako leto (btw, o tem se NE vodi evidenca) [ http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2000/07/30/doctors-death-part-one.aspx preračunano na Slo cca 140 ] ali gradbenih delavcev, ki padejo iz odra ali jim pade kaj na glavo, jih zasuje v jašku, medtem mediji že drugi dan nabijajo o enem policaju.
Čas kislih kumaric.
Še dobro da imamo Grčijo, drugače bi lahko o tem poslušali cel teden .



boomslang
Citat:

Vsak napad na uradno osebo, bi moral potegniti za seboj najvišjo možno kazen....
Tudi ko pretepajo očitno nedolžne ? Ali nasprotnike režima ?

Model, tebi res ni jasno.... zdravniške napake, gradbeni delavci padejo z odra, nekaj jim pade na glavo, jih zasuje v jašek, ipd... primerjaš z naklepnim umorom in poizkusom umora na grozovit način?

Poizkusiva druače: zdravniška napaka (namerno povzročil npr. zastoj srca), padel z odra (ga namerno odrinil iz odra v globino), itd...

Ti resnično nimaš pošlihtanih osnovnih pojmov in razlik med vrstami dogodkov/načini dejanj...
A je ta, ki je padel iz odra ali umrl med operacijo ali pa je nanj padla smreka kaj drugače mrtev kot ta policist, v katerega se je zabil samomorilec?
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Tole fake FB profil. Tega maš dons polno po FB sploh tist k ponujajo kredit.

Sam ne razumem tega, zakaj je treba škodit policajem, mene so zadnjič v Kamniku prvič po 12 letih ustavli, pa je bil tok prijazn, da tega ne bom nikol pozabu.
 

cedra

Zelenc'
5. jul 2015
6
0
1
Včasih niso imeli viški policaji za bencin. Delajo v nemogočih razmerah, premalo jih je, plače za reveže, nočne, vikend ,.. itd..
A norcev je vsak dan več ker živijo v obupu, brez dnarja, služb, družine..Dobili bomo še nekaj onih iz Lampeduze. Hvala bogu ne v občino Vič kjer so tudi Murgle. Strojane je treba stražit, pa narkote preganjat, pa družinske zdrahe porihtat...
SLOVENIJA OD KOT LEPOTE TVOJE?
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
A je ta, ki je padel iz odra ali umrl med operacijo ali pa je nanj padla smreka kaj drugače mrtev kot ta policist, v katerega se je zabil samomorilec?

[/QUOTE]

Sem že zgoraj parkrat napisal, da posledica je enaka, problem je v načinu, zaradi katerega je do posledice prišlo...

Bo šlo? Ali narišem?
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Vidim, da imate tule nekateri res resne probleme z osnovnošolsko logiko.... Naj napišem bolj enostavno za tiste bolj plitvoumne... Če se bodo dogajali podobni primeri temu z Ižanske, se bo hoæeš nočeš odzivnost te vrste uradnih oseb poslabšala, kar je logično, kaj ne moji dragi buhteljčki... Posledično bodo trpeli povsem nedolžni ljudje in širše tudi družba sama... Zato bi morale biti kazni za te vrste zadev drakonske... Upam, da sem bil bolj jasen... S stališča družbe in njene splošne varnosti so tudi posledice takega umora (uboja ), mnogo globlje, kot bi to bile če ne bi šlo za uradno osebo... Moralno in etično so posledice seveda iste... Sociološko in praktično, pač ne... Upam, da se sedaj bolje razumemo, moji predragi modreci....
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja, ful tragedija, ker ce bi se pa v enga peka zabil, bi bla pa pac se ena nesreca.....Pa tip je se povedal, da bo masaker.....pa nben ne verjame?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.960
9.022
113
EU
Med ropom banke oboroženi ropar strelja nazaj na policaje od katerih zaradi poškodb eden policaj umre. Povejte sedaj a je to delovna nesreča, ali naklepni umor? Na naše vojake v Iraku, ali nevem kje so tudi streljali. Naklepno in ne slučajno, ker je to takšen poklic.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Tako je. Vsaka služba ima dobre in slabe strani. Ne more biti gasilec nekdo, ki se boji ognja... oziroma lahko je, a samo do prvega požara... isto policaj... ve, kakšno tveganje prinaša služba, če mu to tveganje predstavlja preveliko oviro, je tu Sava, Iskra, itd...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Pa u pm kako razmišljanje. Pa kdo se ne boji smrti Mejduš? Pa hebena raja kr opravičuje to dejanje, češ, to je taka služba. To moramo obsodit in nima veze kak poklic je.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Se pravi so vsi zreli za policaje? Do prve intervencije? Potem pa: za ta denar jaz ne bom nosil glave na prodaj... to podpiraš?
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik boomslang pravi:
Vidim, da imate tule nekateri res resne probleme z osnovnošolsko logiko.... Naj napišem bolj enostavno za tiste bolj plitvoumne... Če se bodo dogajali podobni primeri temu z Ižanske, se bo hoæeš nočeš odzivnost te vrste uradnih oseb poslabšala, kar je logično, kaj ne moji dragi buhteljčki... Posledično bodo trpeli povsem nedolžni ljudje in širše tudi družba sama... Zato bi morale biti kazni za te vrste zadev drakonske... Upam, da sem bil bolj jasen... S stališča družbe in njene splošne varnosti so tudi posledice takega umora (uboja ), mnogo globlje, kot bi to bile če ne bi šlo za uradno osebo... Moralno in etično so posledice seveda iste... Sociološko in praktično, pač ne... Upam, da se sedaj bolje razumemo, moji predragi modreci....
Tako si moder da se mi je kar monitor obarval v plavo ko sem prisel do tvojega veleumja..res hudo.