Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Kolikor mi je znano ni prvič, da Emilija igra na karto spola in poreklo za doseganje svojih ciljev. To je počela že v preteklosti za druga delovna mesta. Soustanovila je tudi Ona ve in medijem težila, da jo morajo večkrat povabiti za komentiranje IT tematik. Med protesti proti omejitvam širjenja kovida je bila vedno zraven mikrofona, zrinila se je celo v Tednik. Seveda pa ves čas zamolčala, da je svetovalka Tanje Fajon v stranki SD.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Seveda razočaranje na desnici, ko se ni našel nihče, ki bi vstal in direkt povedal: ne ni zato, ker si ženska, to je zato, ker si nenatančna in nesposobna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
845
-271
43
ne more se nabirat prah, ker so zapakirani. pametno polde.

Baba bi morala odletet prvo sekundo, ko je nastopla, naduta ko ne vem kaj. Sej za te prenostnike so jo tud nategnili, ker deluje glupa, sama se tega neb spomnila.
Nič je niso nategnili. To je bilo dogovorjeno. Prenosniki preplačani! Če pa kdo misli da ni tako, pa mu lahko dokažem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

nacek

Guru
13. okt 2012
2.816
504
113
iz 24 ur

Zgleda počasi prihajamo v sam vrh po številu visokošolanih nesposobnih neumnežih z uni, magistrsko in doktorsko izobrazbo....No vsaj bedake imamo vrhunsko izobražene....