Pacijent leta

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
ksz...

No ja, noker bi si lahko za tole podtikanje gladko prislužil ban.
A res? kar ban, ker v temi za pacienta leta prilima domnevno sporočilo od kandidata za bulija leta, ki to, da si to zasluži, dokazuje iz posta v post? mislim, eni ste pa res zategnjeni. Kje so časi in forum,kjer je bilo nedolžno podjebavanje in hec skoraj vsakodnevna stalnica, pa se noben ni bunil..
Zdaj je pa višek dneva, če kdo objavi, kakšne nadaljevanke in filme gleda, kam iti na golaž ipd..
rolleyes-1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.564
136
63
Prav nič zgonjena. Izredno ohranjena mašina, naoljena na vseh ta pravih mestih, spoštovana in ljubljena. Nikoli ne opleta, ker nima napak
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, sej so že ata rekli, da se je treba na starem biciklu učit furat.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Pa kakšen ban, zasluži si medaljo za tole temo, pa eno leto hospitalizacije v psihiatrični bolnici pa sabo, da vzame še ene par pacijentov z Gattotom na čelu, da mu bo tabletke talal. Ker boljše teme za ta forum ni moral zadet to pa svaka mu čast.
Gatto, če hočeš se lahko še nate spravim in ti pomagam, da prej prideš na vrsto enga sem že not spravu, po vezah, ti ne bo treba nič plačat, si že na prednostni list.
13.gif

Da mi je spoznat vas v živo res
bonk.gif

Za barvico pa itak ni več pomoči ta je pa že odpisana
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
ksz...

No ja, noker bi si lahko za tole podtikanje gladko prislužil ban.
bonk.gif

13.gif

Saj si ti predlagal ban, ne jaz.
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:

Sorry, ampak ti nisi niti za pikico boljši.
In koliko boljši si potem TI
bonk.gif

Samo tole bo pa res težko podelat.
Jaz ne trdim, da sem kaj boljši. Samo je razlika in problem, če se tega ne zavedaš
grims-1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.564
136
63
Ah daj se vrni v Polje, mislim, da te sostanovalci zeloooooooooooooooo pogrešajo.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Jap... to sem izpostavil že nekje na začetku debate, gorenjska naveza iz ozadja. Včeraj ga je pa še prav pritlehno z lažjo skušal diskreditirati. Ne vem kaj mu dogaja, da gre zamrlo debato po enem tednu na tak način obujat. Pa ne, da Borga, ki ima še en nick na alterju
smile-1.gif
, podpiram, jih tudi on strelja.

Sem 100%, da je tisti zs, ki ga je PS-al, on nekomu že prej napisal.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Se strinjam, pri tako lepih žnablih že ne moreš biti nevemkako stara. (Stara baba - dolga noč.
rolleyes-1.gif
)
Če sem pa jaz metuzalemski ...
17758-icon_confused.gif
.

Tako da - Naj živi Alter in dežurni pacienti
cheer.gif