Pacijent leta

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
P.s. pozabil si, da so bili Borgi v končni fazi premagani.
wink-1.gif
Tako, da tale tvoj odpor je brezpredmeten ne velja več. Lep dan fantek, pojdi ven na sonce bo bolj koristilo, kot pa da pljuvaš strup po vsem in vsakomur, ki slučajno ne piše tako kot si si ti zamislil.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Matej, upam, da te njegovi posti zabavajo vsaj toliko, kot mene.
Nisem prepričan, kdaj (če) bo dojel.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Enako velja tudi zate Milfica, ne misli da vse kar ti napišeš vsakomur paše
roza.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Matej, upam, da te njegovi posti zabavajo vsaj toliko, kot mene.
Nisem prepričan, kdaj (če) bo dojel.

V kolikor bi Alter dopuščal smajlije z zvočnim zapisom ali pa limanje zgolj zvočnih zapisov bi lahko slišal gromek krohot
aplauz.gif


Primitivneži me s svojimi forami vedno zabavajo dokler ne presežejo neke vsesplošne meje dobrega okusa in posledično teme postajajo neberljive.
Ta topic ga drugače zmaga, saj mi v štartu sploh ni bilo jasno kaj bi ti sploh rad ampak je potem Borg s svojimi pisarijami vse razjasnil
cheer.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Enako velja tudi zate Milfica, ne misli da vse kar ti napišeš vsakomur paše
roza.gif

Bom kar jaz odgovoril namesto nje, ker vem, da mi zaupa
grin1.gif
:

prepričan sem, da ne "potrebuje" tistega, kar ponujaš.

In kaj si hotel napisat s "če pa si TI tudi" ... TI tudi? Komu vse pa nudiš pomoč? Ko te MI ozdravimo tvoje bolezni, boš mogoče sposoben pomagat NAM. Do tedaj pa ...
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
To, da je reinkarniran, je že jasno. V enem samem življenju ne moreš postat tak ...
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

S to temo si pa res zadel. Svaka ti čast. Zbor vseh pacijentov na čelu s Mirkotom
hysterical-1.gif

Ajde dajmo, kdo še manjka?
Navali narode.
Res je ja tolko pacijentov kot je na tem forumu je težko kjerkoli najt.
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik noker pravi:
No, ti si dojel ...
cheer.gif
Ja saj smo že vsi dojeli, da je malo kratek in da mu mal dalj časa prihaja
hysterical-1.gif

Ajde narode navali.
Dajte se še malo brukat. Pokašte kdo ima največji IQ
hysterical-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Uporabnik je klasičen antigonist, kot lik Borg iz njegovega znanstvenofantastičnega okolja. Fantiček, ki je izgubil stik z realnim svetom, totalni geek. Morda (morda?) se spozna na kaj, ziher pa ne na kulturo vedenja ter odnose med ljudmi. Če berete njegove poste, so vedno bolj prisotne fizične grožnje (boš že naletel na mino, te bom
10.gif
, in podobno), žal pa ne ve, da ni tak, kot so to junaki, npr. Superman, Batman, Spiderman. Morda bi bil čas, da mu nekdo razloži, da so to le filmski junaki in da ne obstajajo v resničnem življenju. Kot tudi ne Božiček. Upam, da mu s tem nisem uničil otroštva in da bo še naprej mislil, da darila nosi mož, ki pride skozi dimnik.
na katerem delu foruma pa sploh komentira? ker jaz ga še nisem videl komentirati.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
v temi Katere filme ste gledali, Mikrovalovna pečica, .... recimo
pa to ni vse
grin1.gif


EDT: aja, težko boš našel, ker je mod vse nebuloze pobrisal, kar je pa ostalo, je pa označeno za spam
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik skala pravi:
na katerem delu foruma pa sploh komentira? ker jaz ga še nisem videl komentirati.
Pa Mirkotu se že malo sanja o meni. Ima že prve znake shizofrenije, kar se kaže v blodnjah in halucinacijah ter preganjavica.
Njegovi simptomi so tudi: zaprtost vase, brezvoljnost, odsotnost pobud ali motivacije. Socialna izoliranost, izguba zanimanja za okolje, zanemarjenost, nenavadno vedenje in stalno rušenje socialnih pravil ( brskanje po smetišču , kričanje obscenosti).
hysterical-1.gif

Pogosto pa ima tudi - Afektivni (čustveni) simptome: zmanjšana oz. neustrezna čustvena izraznost. Čustvovanje je togo in pogosto neprimerno glede na posamezne situacije. Odraža se z nespremenjeno obrazno mimiko, s slabim očesnim stikom, z upočasnjenim govorom. Oseba se lahko smeje ob neustreznih situacijah ali hihita brez razloga.
hysterical-1.gif

Zato ne mu zamerit.
wink-1.gif

Ima srečo, da se nimam časa posvetit 100% vsem pacijentom.
Toda njemu se bom nč bat. Zbiramo vse podatke in potem bo dobil popolno nego
evil.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Mene, ki sem bolj nov tukaj, zanima, a se vsako leto skregate, že pred časom, ki je namenjen kreganju??
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

To sploh ni kreganje. To je za stalne stranke Alter foruma čisto normalen odnos. Glede na število komentarjev nisi prav nov imaš več komentarjev kot jaz s tem, da jih imam polovico v tej temi
hysterical-1.gif

Samo pazi, da ne boš odpiral kakšne teme, ker potem si ga na je..., ker se bodo taki in podobni pacijenti spravli nate in zasrali vsako temo.
Kaj koristnega pa itak ne znajo povedat.
Samo pač se sTRojanov ni spravil na pravega.
Tukaj preko tipkovnice je "dasa s TRojan" me zanima, če bi bil tak tudi, ko bi se srečala v živo.
grims-1.gif

Prav rad bi videl, da bi bilo žrebanje čim prej, da bodo Alter pacijenti čim prej prišli na svoj račun predvsem pa avtor te teme in si ga bo spet lahko cel let drkal na račun zmagovalca.
Lahko pa bi naredili anketo, kdo je odprl najbolj butasto temo doslej. Jaz mislim, da tale tema zmaga. A
In mu tudi podelimo eno posebeno Titulo: Mirko dasa s BUtal
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Daj zelenc, kaj si se razkokodakal?

Mirkota pa ne vabi na srečanje v živo (ok, pivo lahko), razen, če nimaš 2m in100kg..desc ima že po naravi dolge roke..
cool-1.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Daj zelenc, kaj si se razkokodakal?

Mirkota pa ne vabi na srečanje v živo (ok, pivo lahko), razen, če nimaš 2m in100kg..desc ima že po naravi dolge roke..
cool-1.gif
A to na mene leti?
Če ja, potem ni panike, dvometraši so padli prvi,
10.gif