P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Najlepša hvala tudi z moje strani!

Super ironija torej
smile-1.gif
.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
mislim da mu je smešno to da dok nima tvja
17758-icon_confused.gif


Domača produkcija je pač takšna, kakršna je, ostalo pa se dobi na internetu (informacije+entertainment). Meni dovolj dobri razlogi, da že več kot 5 let nimam televizije in močno dvomim, da jo bom kdajkoli imel.

Komur se zdi to smešno, pa naj se vpraša, kaj on/ona gleda po TV.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Jaz še več let ne gledam redno TVja, vbistvu ga gledam zeelo malo.Samo kaki fuzbal-končnica lige prvakov/evropsko/svetovno prvenstvo in seveda formulo 1, ajde, pa mogoče 1x na mesec Discovery. Odkar so torrenti pa hiter internet, vidiš, da je po TVju sami slabi/dolgočasni/neum materjal.Še "nekaj" let, pa bojo TV vsebine šle pa-pa.

Brumen pa je tak svoja kategorija. Zanimivo, da ga še niso malo stisnili/prestrašli.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.618
113
pri meni laufa euronews, discovery, history, ngc, zone reality. za domačo produkcijo pa nebi vedel kak zgleda, čujem pa da je bojda sranje
17758-icon_confused.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
tip laufa internet na 15 col LCD, tudi to je način. Filme pa lahko gledaš na na starem iPodu
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Jaz še več let ne gledam redno TVja, vbistvu ga gledam zeelo malo.Samo kaki fuzbal-končnica lige prvakov/evropsko/svetovno prvenstvo in seveda formulo 1, ajde, pa mogoče 1x na mesec Discovery. Odkar so torrenti pa hiter internet, vidiš, da je po TVju sami slabi/dolgočasni/neum materjal.Še "nekaj" let, pa bojo TV vsebine šle pa-pa.

Brumen pa je tak svoja kategorija. Zanimivo, da ga še niso malo stisnili/prestrašli.

Edino pravilno, tudi jaz sem se odločil da vse televizorje s 1.1.2034 odstranim iz hiše. Pred tem pa sem se odločil da bom še nekah jest in pit saj mi to res ni potrebno in je brezveze pa še drago je. Tudi sexal več ne bom in se umival. Neumnost!
smile-1.gif
 

brumen

Zelenc'
6. jul 2010
7
0
1
Ljubljana
Obišči stran
Pozdravljeni uporabniki alterja in ljubitelji apple izdlekov. V lanskem letu smo imeli kar veliko zapletov zaradi površnosti in negativnega poslovanja. Imel sem veliko zapletov z prejšnim zakonitem zastopnikom in zadeve niso bile rešene kot bi morale biti, zato smo vsem opravili vračilo denarja in nismo izdobavili teleofnov. Iskreno se opravičujem za nastalo situacijo in slabo voljo. V kolikor boste potrebovali pomoč ali naup apple zdelka vam z veseljem pomagam seveda brez predplačil. Hvala za razumevanje

Rok
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Takole, zadeva je dobila svoj epilog, fant se je opravičil ter upam da tudi veliko naučil iz te izkušnje. Tema ostaja objavljena vendar jo bomo zaklenili.

LP
Žiga Humar
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.