Obleka naredi človeka, avto pa peni

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Zelo sem bil presenečen, ko sem prebral, da ga bodo Finance plačevale za to zlajnano nabijanje o 'srednjeslojaših'.

Zanima me pa kako beden lajf moraš imet, da se stalno obremenjuješ z drugimi. Meni se totalno j... kaj kdo vozi, kje nakupuje, kaj je.. furam svoje in to je to.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Ksz

Slučajno tdija za 35k na lizing.
wink-1.gif


Ja plačevale ga bodo in verjetno na članek precej več kot tebi od plače ostane po leasingu.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Generalno je delo novinarja, da se ukvarja z drugimi in nabija o njih. O sebi pišejo pisatelji - med drugim.

Raje Karolija in Šaleharja kot cel radio City,.... Zdrava doza cinizma in zafrkancije, podobno kot Radmilovič v zapisih iz močvirja.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.572
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Generalno je delo novinarja, da se ukvarja z drugimi in nabija o njih.

zmaga.gif


Razen če pod pojmom novinarja razumeš gobcače v stilu avdiæa in drugih opic obeh spolov, ki 99% časa neartikulirano krulijo predvsem o sebi. (ne vem sicer ali je to novost ali že dlje časa, ampak zadnjič sem ujel novice v 90 sekundah (to celo oglašujejo kot super zadevo). Pa bi bilo bolje da bi te 90 sekundne novice razvlekli še na ostalih 23 ur 58 minut in 30 sekund ko je na sporedu kruljenje. Ok, ajde, minus "muzika" in reklame.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.742
2.099
113
tebi pa so očitno vodje povedali da je pravi...

drugače pa ne vem ali je to zato ker ratujem star al sem pa res sit že vsega ampak še vedno pa stojim za tem kar že 20 let govorim, da so novinarji ena navadna golazen in pri tem nima politika nobene veze

nastavljajo nam ogledalo pri tem se sami niso sposobni pogledati vanj, kar tako mimogrede nas označujejo za take in drugačne spotikajo se ob vsako stvar in le to niso sposobni drugače kot senzacionalistično predat naprej... vse to samo zato, da bi prodali oz da bi imeli za kruh, slabši so kot najcenejše in najgrše prostitutke pa še tiste vsaj vedo, da se prodajajo za denar marsikatra tudi zato, ker ji je to edini izhod medtem, ko ti bo ta golazen gledala v oči in ti prodajala laž o svojem delu in poslanstvu... vzvišeno gledajo na rajo in brez najmanjšega občutka sramu serjejo po vseh vse prevečkrat tudi brez, da bi zadeve preverili samo, da se prodajajo ali pa da so všečni, medtem pa so sami največji kupi dreka

zdej grem pa delat
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:


aplauz.gif
ampak za Notranjca je ta mihi oh in sploh.

zmaga.gif
tako je, se mu res nasmejim. Verjamem pa, da je neugoden za vecino, zadane tja kjer najbolj boli.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.175
2.379
113
v lokalni ostariji
netko, tukaj se pa strinjam s teboj... žalostno je, da novinarji obsojajo, sodijo... senzacionlistično. potem pa narod kima...

šalehar npr me pa dostikrat nasmeji. jemljem ga kot zabavo. ne kot nekaj resnega...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.742
2.099
113
kot pravim ne vem a sem že tok star, da mi gre že vse na jetra, ampak ne prenašam jih več parkrat na dan se med poslušanjem radia naglas vprašam "kaj misliš da je blo tole smešno kar si povedal"

sej je bil smešen pred toliko in toliko leti samo eno in isto skos je pa tu mač, sej so bli smešni tut hitovci, pa tudi ostali jutranjci na različnih radijih samo enostavno prideš do tega da že v naprej veš kaj bodo govorili...
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Aja, moje kategorije "stare kante za 2 jurja" ni, ne vem zakaj pa bi bil fauš sosedu z novim mercedesom...
wink-1.gif

Se je pofočkalo kr nekaj luzerskih slovenækov, ki so raje drugim fauš kot da bi dvignili svoje lene riti in nardili nekaj iz sebe.

To, da vsak retard misli, da je novinar me pa ne preseneča - po vseh Slo "komikih", ki še mojemu psu niso smešni.
grin1.gif

Eh ja, takle mamo.
wink-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik netko pravi:
kot pravim ne vem a sem že tok star, da mi gre že vse na jetra, ampak ne prenašam jih več parkrat na dan se med poslušanjem radia naglas vprašam "kaj misliš da je blo tole smešno kar si povedal"

sej je bil smešen pred toliko in toliko leti samo eno in isto skos je pa tu mač, sej so bli smešni tut hitovci, pa tudi ostali jutranjci na različnih radijih samo enostavno prideš do tega da že v naprej veš kaj bodo govorili...

Kj si pa na radiu (razen vala 202) našel novinarje?
Verjetno si mislin na voditelje, ne?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A si malo iz konteksta vzel?

Jaz sem se vpičil v to, da naj se nebi ukvarjali z drugimi, ampak s sabo.
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Kaj se bunite, saj je večkrat sam izjavil da bo izpadel [cenzura]. S tem da ga imate za kretena ste se praktično kar sami okvalificirali v njegove predalčke. Samo še barvo fasade navedete da bo ziher.

hysterical-1.gif


Kot prvo ga nimam za kretena, ne poznam ga osebno, nisem z njim leta okoli hodil ali pa delal z njim, da bi sodil o njegovem intelektu. Je definitivno nadpovprečen intelekt, kar pa ne pomeni, da ga ne izrablja skupaj z njegovo "pozicijo" za tvorjenje neproduktivnega sranja.

Ravno v tistem, ko vnaprej napiše, da se "bomo" sami pofočkali se pokaže, da ni ravno neumen, ni slaba. Verjetno bi moral podat kak primer tega, da bi ti razumel, mogoče ga najdem na youtube (skeč ko en tip vsakič ko mu kaj ni všeč drugemu reče nazi, da se sploh ne more zagovarjat).

In ne njegovi zapisi me nič ne bolijo, da bi me zadeli, ker me ne. Živim na kmetih po Ljubljansko, BTC me redko vidi sploh za šoping, v Emporiumu sem 1x na 2 leti, zelo malo damo na cunje ipd. Edino kar imam raje kot mnogi in tako odstopam so to avtomobili in mogoče otroški sedeži, ker imam premium uvoznika v daljnjem sorodstvu in imam za "sončke" :D nadpovprečno drage avtosedeže.
cry12bpy.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma ravno od tebe bi pričakoval, da poznaš koga ON bere in kopira in potem ko poznaš "original" zapise potem je tole res samo slaba ne prav smešna pisarija, ampak že bolj hujskaška patetika. Butasto je tudi to, da ima zgleda samo prestavo ali dve, dobro da slovenske fore ne bodo kar tako odmrle tudi če se situacija spremeni, kaka smrt JJ bi pa glede na omejenost slo satire zadevo kar osiromašilo.

Mogoče si bil v nedeljo v tivoliju, kjer je Ivan Sariæ mel super nastop, pri katerem je omenil marsikaj in je bil res samo smešen nič žaljiv.

PS. Še en problem, ko sem tudi "moral" biti tiho, ker so bli vsi tako IN če so hvalili je bil film Tu pa tam. Vsak čist napiljen kako dobro, unikatno in višek inteligence Okorna, kdor je pa gledal filme ala Lock stock and two smoking barrels npr. se je lahko pa samo čudil kako ta ripoff tako hvalijo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.362
5.401
113
Šalehar me jako spominja na Arturja Šterna. Oba inteligentna, ampak premosorazmerno zafrustrirana. Škoda...
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
"Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people"

In ja, Šalehar definitivno ni neumen. Vsekakor pa ni nek master mind, ker potem ne bi pisal nekih zlajnanih kolumn. Ali se je pa v tem našel in je srečen.
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ma ravno od tebe bi pričakoval, da poznaš koga ON bere in kopira in potem ko poznaš "original" zapise potem je tole res samo slaba ne prav smešna pisarija, ampak že bolj hujskaška patetika. Butasto je tudi to, da ima zgleda samo prestavo ali dve, dobro da slovenske fore ne bodo kar tako odmrle tudi če se situacija spremeni, kaka smrt JJ bi pa glede na omejenost slo satire zadevo kar osiromašilo.

Mogoče si bil v nedeljo v tivoliju, kjer je Ivan Sariæ mel super nastop, pri katerem je omenil marsikaj in je bil res samo smešen nič žaljiv.

PS. Še en problem, ko sem tudi "moral" biti tiho, ker so bli vsi tako IN če so hvalili je bil film Tu pa tam. Vsak čist napiljen kako dobro, unikatno in višek inteligence Okorna, kdor je pa gledal filme ala Lock stock and two smoking barrels npr. se je lahko pa samo čudil kako ta ripoff tako hvalijo.

Jaz sem tudi modro tiho pri teh SLO komedijah. Naravnost obozujem pa vse , kar brata Coen sproducirata.
To, kar pa Salehar pise je njegov "show off", v kakem bolj resnem intervjuju se lepo vidi njegov sirsi nacin razmisljanja in, da je v osnovi zelo preprost. Aja, vozi pa Dacio, ker se je nekaj ugibalo o avtomobilu v tej debati.