Novo pri Tušmobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
mah te ugodni paketi so vsi samo v kakih izrednih akcijah. Tudi bob. nazadnje je bil 12 € in recimo še pet eur za podatke, kar spet ni za neko rajo malo. V tem je bil tuš ob nedavnih paketih cenejši. Da ne govorimo o Telekomu, kjer so vsi akcijski paketi nad 20€.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bob nima mms in data v paketu, sicer bi sesul Simobil :)
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
@SouthPark: gre se za to, da dajo paketu ime "totalno neomejen", gres pa pogoje brati, se pa res lahko po glavi tolces...
smile-1.gif
Vsaj vezavo bi lahko izpustili ali pa malo vecjo hitrost po 2GB pustili(za normalno srfanje 16kB/s pac ni to to), ce ze omenjas kako je pri konkurenci...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.345
3.438
113
Čaki kje si te 16 kb/s videl. Ker jaz vidim 128kb/s.

Sicer pa se še ni noben spravil na Business populacijo z minutami in data vsaj po Eu in ne oderuških cen za klice v Eu
Bi lahko tudi 40 do 50 € na uporabnika pobrali.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.345
3.438
113
Se posipam s pepelom sem na brzino pogledal.
Sicer pa sam redko pridem čez 600 MB
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
ali pa malo vecjo hitrost po 2GB pustili(za normalno srfanje 16kB/s pac ni to to),

Še enkrat: zakaj? A ti 2GB na mesec porabiš s telefonom? Jaz sem moram že kar pošteno 'izživljat' da porabim 500MB, pa imam 1500 MB na voljo.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
logično si omejen na tuš omrežje

Izberi željen smajli:
bonk.gif


A ostali operaterji pa rečejo: seveda, mi ti bomo dali neomejene količine, ti pa jih porabljaj v omrežju konkurence. Lahko po želji tudi pri tujem operaterju, sploh ni problema.

Glede prenosa podatkov pa je tako: pri nobenem operaterju (pa ne samo pri nas) za takšno ceno ne boš dobil neomejeno količino podatkov po polni hitrosti. 2GB je dovolj za 99% uporabnikov, preostali 1% pa naj torrente vlači dol preko za to primerne poti - ali pa kupi primeren paket.

Se popolnoma strinjam! Vsi bi vse, plačali pa nič. Meni se pa zdi tale paket res top, ne vem če kdo ponuja boljšega trenutno. Dbest
cheer.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Nazadnje urejeno:

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
TM bi tudi imel naročnike, omrežja pa nebi posodobil...
grin1.gif

No to pa vsekakor ne drži, saj tudi na omrežju delajo s polno paro, samo ni vse tko zlo easy kot je blo to 10 let nazaj. Če hočeš dons postavit novo bazno postajo kar traja nekaj časa, ampak sej bo. Napredki so vidni tudi na omrežju
smile-1.gif


Kar se pa Mingla tiče pa TOP. Res hud paket za mlade, upam, samo da bodo do konc leta še kakšnega za nas oldije nardili
smile-1.gif
Defintivno Tušmobil postavlja smernice pri nas kar se ponudbe tiče. Bravo!
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
Odlično..Sicer se ne bi obešal na detajle, ampak so dali tako lepo ime paketu - "Totalno neomejen", pol pa greš pogoje gledat in... logično si omejen na tuš omrežje, pri data si omejen na 2GB, potem ti omejijo hitrost na vsega 16KB/s, pa seveda vezat se moraš in pa seveda samo za mlade do 30 let, sicer pa totalno neomejeno ja
smile-1.gif

Ne vem če je bilo že omenjeno, v tem paketu veljajo vse storitve razen prenosa podatkov tudi v nacionalnem gostovanju...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Sem ravno klical na njihov support in res je - ta novi MINGL lahko uporabljaš tudi v omrežju Mobitela (za klice, sms-e in mms-e), razen za internet ne 
cheer.gif


Zakupljen internet (neomejen) je na voljo na domačem omrežju Tušmobil.

Hud paket! 
nahrung002.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Sem ti že nekaj časa nazaj povedu, da se lahko komot oglasiš v Šiški, pa boš videl TM pokritost omrežja.

Nič ne rečem, paket je mamljiv, ampak le za tistega, ki se res giblje v celoti v TM omrežju.
Marsikdo tega žal nemora rečt...
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.362
6.547
113
Pokritost je sicer OK, zadovoljila, problem je s stabilnostjo veze. Zadnič sem se peljal iz KR -> MB, pa mi je vmes ene 4 ali 5x dropalo vezo. Mogoče je bilo sicer krivo vreme, ker ponavadi se to zgodi le 1-2x.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Sem ti že nekaj časa nazaj povedu, da se lahko komot oglasiš v Šiški, pa boš videl TM pokritost omrežja.

Nič ne rečem, paket je mamljiv, ampak le za tistega, ki se res giblje v celoti v TM omrežju.
Marsikdo tega žal nemora rečt...
wink-1.gif

Dobro, sam prednost tega paketa je ravno tudi ta, da imaš nacionali roaming, če skleneš naročnino do konca novembra brezplačen in tko pač lahko gostuješ tudi v telekomovem omrežju. Čeprav ne tok pretiravat, omrežje je čist ok, za une res ta najbolj zahtevne pa vedno ne bo kaj ok in se bodo bunili!
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Sem ti že nekaj časa nazaj povedu, da se lahko komot oglasiš v Šiški, pa boš videl TM pokritost omrežja.

Nič ne rečem, paket je mamljiv, ampak le za tistega, ki se res giblje v celoti v TM omrežju.
Marsikdo tega žal nemora rečt...
wink-1.gif

V Šiški pri Stari cerkvi je slab signal. Dejstvo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.