Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
Ko sem jaz iskal en aparat ki ga ni bilo nikjer na zalogi sem pisal na info@mobitel.si pa so mi v roku enega dne javili poslovalnico ter uredili prenos na drug center . Pohvalno

Hvala, bom probal
wink-1.gif


lp
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Nekako se mi to zdi normalen odnos do stranke.

Enako izkušnjo sem imel kakih 10 let nazaj na Simobilu, so mi našli en (edini) kos telefona v Kopru in ponudili, da ga v roku nekaj dni njihov potnik dostavi do kranjskega centra.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Ali kdo ve, če se lahko s.p. včlani v mobitelov program zvestobe za zbiranje točk?
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

danes sem želel zamenjati paket na 2013. Mi teta pove, da je strošek spremembe paketa namesto običajnih 9EUR zaradi "večjih ugodnosti" tokrat 30EUR!
WTF

PS: se oproščam, če je že bilo
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Jaz imam tako in se zbirajo točke zvestobe. Je pa res da sem pred prenosom nar razmerja na s.p. že bil prijavljen na zbiranj teh točk.
Laufa že drugo leto in je o.k.
cool-1.gif


Lp.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
kako pri mobitelu nastaviš da prenos podatkov na androidu ne deluje, mmsji pa?
z apnji očitno na mobitelu ne gre,..
b
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Je to sploh možno oz. je to pogosta možnost pri operaterjih? Nisem še slišal za to.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
A mi lahko kdo pomaga. Kolega ima služben telefon pri Mobitelu. Kako preveri kaj vsebuje vse njegov paket, glede prenosa podatkov... ? Se lahko kam prijavi, kot ima simobil svoj siAsistent =?
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Danes sem želel zamenjati paket na 2013. Mi teta pove, da je strošek spremembe paketa namesto običajnih 9EUR zaradi "večjih ugodnosti" tokrat 30EUR!
WTF
...

Zanima me sledeče - ali je možno kupiti Mobi kartico, kjer je nato brezplačen prehod na akcijski paket 2013.
Ko je paket sklenjen, bi prenesel številko, ki je trenutno na drugem Mobitelovemu naročniškemu razmerju brez obveznosti/aneksa.

Torej, trenutni paket bi se s prenosom številke prekinil, številka pa bi se aktivirala na paket 2013.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.